Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

veva1
4. apr 2007

ahojcek trpezliva,uz som v roboticke 🙂

svetluska.p
autor
4. apr 2007

caute babulky 🙂.
trpezlivka - v pohodke 😀 .

vavka33
4. apr 2007

Dobre ranko,tak utorok mame za sebou a mozme cakat na stvrtok. 😀
Vsetkym pracujucim prajem nenarocny dnik 😉

svetluska.p
autor
4. apr 2007

vavka - za vsetkych pracujucich Ti dakujem 😀 .

vavka33
4. apr 2007

to znelo ako podakovanie na tribune na 1veho maja 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
4. apr 2007

xixixi
ako sa mate inak?

svetluska.p
autor
4. apr 2007

a kde ste vsetkyyyyyyyyy?

vavka33
4. apr 2007

my celkom dobre,ideme na stretko nitrianskych maminiek ,tehuliek

svetluska.p
autor
4. apr 2007

tak to je super 😀 . na sviatky ste doma?

vavka33
4. apr 2007

Ano sme doma.chcela som ist domkov na Oravu,ale asi nie,naposledy sme si odtial doniesli crevnu chripku,tak mam strach aby nieco nelapila Lea.
A vy budete tiez domka?

veva1
4. apr 2007

JA budem v preci ,ale sa aj tesim .lebo sa vyhnem vsetkemu tomu chaosu okolo.Neznasam velku noc,neznasam ked sa rano obleciem do toho co na sebe chcem mat a niekto mi to poleje vodou,musim sa prezliect a o chvilu znova. 😒

svetluska.p
autor
4. apr 2007

ja vsetky sviatky milujem. teraz moc nechystam, kedze muzik nie je domka. volala ma mamka k sebe a volala ma aj svokruska, nech idem s nou k muzickovej starkej. ale ja asi budem domka, hryzkat zajovi usko a budem len tak vegetit. ozdobila som si bytik vajkami a zlatym dazdom a roznymi inymi vetvickami zo stromcekov - a kedze som dieta z mesta, tak okrem zlateho dazdu nepoznam nic, co som domov privliekla. viem len, ze odtial nam na vyskocil pavuk.

teuska
4. apr 2007

Ja sa priznam, ze sviatky som nikdy obzvlast nemilovala 😒 Ale tento rok som si povedala, ze si aj Velku noc vychutnam. Aj mame uz ozdobene kraslice, aj som nieco napiekla- uz mi to moji pazrosi aj zjedli. Aspon viem, ze to bolo pozivatelne 😅 Svetlus 😀

svetluska.p
autor
4. apr 2007

teus nesmej sa, za dva dni dva pripady v ktorych hral rolu pavuk - to mne, mestskej dievke a presvedcenej arachnofobicke moc dobre nerobi.... 😕 .

teuska
4. apr 2007

Viem ako sa citis. ja som kedysi mala panicky strach z husenic a vsetkeho plaziveho do 10 cm. Ale nejako ma to preslo. 😝 Teraz uz je to v pohode, normalne sa mozem aj hrabat v zemi. A dokonca som minule prichytila husenicu plaziacu sa po mojom vankusi a ani som nemusela hystericky volat muza, len som ju vzala na papier a vyhodila von. A potom som si spokojne lahla. To by som predtym neurobila, asi by som sa vystahovala.
Ale som sa rozpisala 😝

svetluska.p
autor
4. apr 2007

no na mna tak posobia pavuky a kobylky a vsetka haved patriaca do rise hmyzu. okrem lienok.

svetluska.p
autor
4. apr 2007

a tu nam to dnes stiiiiiiiiiichlo. mohli byste sa niektora ukazat 🙂.

veva1
4. apr 2007

som tu 😉

svetluska.p
autor
4. apr 2007

cau vevuli, co si porabala cely den_ Nebola si tu.

cucuska
4. apr 2007

so tu aj ja 😀

veva1
4. apr 2007

ale bola len som sa nezapajala. a pred chvilkou som si bola zdriemnut

svetluska.p
autor
4. apr 2007

och, ja driemanie cely dnesny den premaham. je tu otrasne pocasie, je mi kosa. uz sa tesim na spining. sa zahrejem kurnik sopa.

cucuska
4. apr 2007

aj ja by som spala 😉

veva1
4. apr 2007

len znovu nezaspi 🙂

svetluska.p
autor
4. apr 2007

no dnes koncim neskoro, takze dnes nie je kedy zaspat, lebo hektika. dobehnem domcov, schmatnem teplaky, prezleciem sa a frcim do telocvicne. nastastie peska mamka dojde vyvencit.

cucuska
4. apr 2007

mňa dnes príde z práce čakať mužik idemem na nákup potom šup do sprchy a potom šup do postele 😀 😀 😀
včera som dopozerala poisťovňu a ľahla som ku knihe a prčitala som 100 strán. to je oddych 😀 aspoň pre mňa. čitam o žene kt. týra manžel ale určite sa to skonči dobre 😀 😀 😀

veva1
4. apr 2007

tak mas rusno 😉 .Ja sa uz zacinam trosku nudit,chcelo by to prechadzku ,ale tu okolo hotela ma nebavi a dalej nechcem ,lebo sa tu mota vela mackov teraz,vyhladovanych tak pockam kym zajdu hlbsie do divociny za lesnymi plodmi,kde budu mat klud od turistov.

cucuska
4. apr 2007

veva źe mackovia. jeeej aj si nejakého už videla?????

svetluska.p
autor
4. apr 2007

mackooov? 😕 😕 😕 , to by som sa bala.

cucus - aj pre mna je kniha oddych neuveritelny. a ako sa to skonci? zabijem ho?

cucuska
4. apr 2007

svetluska neviem, ešte nie som na konci a nečitam koniec a potom predok,. uvidíme. a koho chceš zabiť?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre