Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

veva1
4. apr 2007

milujem citat knihy,radsej ako telku.
macka som este nevidela,ale chcela by som ho stretnut ked pojdem na sluzobnom aute,je velke a pevne,alebo z hotela na luke by sa mohol popromenadovat.Ale to je mala pravdepodobnost.

cucuska
4. apr 2007

ale možno sretneš

svetluska.p
autor
5. apr 2007

aj ja milujem citanie kniziek. je to uuuzassny relax.
cucus - nie ze ja zabijem. hrdinka knihy, ci zabije, xixixi.
vevus - veru, macko je riadny adrenalin, xixixi. kamos raz bol s mamou a ich polovnym psom na hubach a nasli medvedicu s malymi. najviac sa zlakol prave polovny pes. kamos vravel, ze schmatol psa, strcil si ho pod pazuchu a trielili ostosest. pes potom umrel na infarkt 😀 😀 😀 😀 . to je ale rasa, xixixi.

veva1
5. apr 2007

ja mam tiez polovnickeho psika a tiez by som ho schmatla a utekala 😀 Kucharocky mi prave robia chlebik na vajicku,mnam neviem sa dockat som az zuriva od hladu. 🙂

teuska
5. apr 2007

Ahojte? Vevka na akej chate pracujes, ak to mozes prezradit?

svetluska.p
autor
5. apr 2007

vevii, posli aj mne take kucharocky 😀 😀 😀 .

teuska
5. apr 2007

Vevka, ja by som potrebovala pomocnu upratovaciu catu. Neposles? 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
5. apr 2007

vedze nesalejte spratanom a varenim. ja mam poriadok taky normalny a budemsa len valat. ani nevarim, kedze muzik nie je doma. aspon mi nenarastie rit. dnes mam este spining a potom je 4 dni zavreta telocvicna ☹ ☹ ☹ . ja to nechapem, ved malo byt otvorene, aby si ludia sli pretiahnut hnaty, ked sa budu len napchavat.
inak v KE je strasna kosa, dbnes o 7:30 bolo -1 st.C. Uplne som sa klepala. ako osika. omrzli mi usi a mala som pod nosom sablu taku malu.

svetluska.p
autor
5. apr 2007

hihi, ze 54.... co ste 😀 😀 😀 😀 . ved to by som sa unudila. chybali by mi moji kolegosi suprovniii.

teuska
5. apr 2007

u nas cez okno svieti slniecko, ale teplomer ukazuje iba 4 stupne. 😎

emily3
5. apr 2007

ahojte zienky ako sa mate?
konecne som uspesne odovzdala diplo..takze mi zostava sa ucit na statnice a obhajoby za dva tyzdne a slobodaaaaaaaaaaa. tesim sa, ze to bude za mnou. konecne. 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
5. apr 2007

cau emily, tak to gratulujem 🙂.

emily3
5. apr 2007

dik
idem von s Marekom, ked mam chvilocku casu aj nanho konecne. majte sa 😀

svetluska.p
autor
5. apr 2007

halooooooooooo, som tu babuleeeeee 🙂.

cucuska
5. apr 2007

som tuuuuuuuu

nevesta
5. apr 2007

Ahoj, aj ja som tu 🙂
Straaaasne sa mi vlecie cas. Som do 16:30 a uz od 11:00 neviem vydrzat 😒

cucuska
5. apr 2007

ja som v práci do 18:00

nevesta
5. apr 2007

😒 tak to ti nezavidim...

cucuska
5. apr 2007

ďakujem za pochopenie 😀 😀
nevesta ako sa máš???? slniečko svieti a vonku je nádherne 😀

veva1
5. apr 2007

bambulky nestiham dnes nic,ani si poobede zdriemnut tak asi zbehnem teraz.Mam tu muzika tak sa ideme trochu pomojkat. Papa

cucuska
5. apr 2007

PAPA A MOJKAJTE SA PIŠTEKOVCI

ivanka982
5. apr 2007

bry vecer heh pohodacky 🙂 je noc ja vylyhujem v posteli a citam tu vsetko zaradom

svetluska.p
autor
6. apr 2007

cau Ivanka, este som Ta medzi nami nevidela 🙂.

veva1
6. apr 2007

svetlusik dobre ranko. Je sviatok a ty nespinkas?

teuska
6. apr 2007

svetlus o kolkek stavas?

ivanka982
6. apr 2007

svetluska ta uz vidis 😉

svetluska.p
autor
6. apr 2007

Caute kocky, no ja somrano vstala, sli sme vonku s peskom a potom som do 13>30 spala 😀 😀 😀 😀 😀 .

svetluska.p
autor
8. apr 2007

No teeeda, skoro zo sameho dna som ju vytiahla. prida sa niekto? 😕 😕 😕 😕 😕

kafulienka
8. apr 2007

no jasne, uz som tu ako na koni, modrom, takom mensom xi xi 😀 😀 😀 😀

vavka33
8. apr 2007

hlavne,ze si ju nasla 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre