Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

svetluska.p
autor
31. mar 2007

je minecku zehlenie - ja tu cinnost velmi nemam rada 🙂. Opat mi narastla kopka pekna. Ak chces, zajdi do KE 🙂. Ty budes zehlit a ja Ti nieco faajne navarim 😉 😀 😝 .

emily3
31. mar 2007

svetlus tomu sa hovori delba prace 😀

svetluska.p
autor
31. mar 2007

hihihi 😀 😀 😀

dorotka
31. mar 2007

ani ja nemam rada zehlenie ale bohuzial je to jedina praca ktoru mi moj muz robi len v najkrajnesich pripadoch tak uz aj mala musi so mnou zehlit 😀
mame to super zadelene ona je v lehatku ja vedla nej zehlim a rozpravam jej co prave zehlime a ze aka je sikulka ked vie uz zehlit 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
31. mar 2007

dorotka - xixixi, veru od mala maleho v nej treba budit zaujem o zehlenie. Aby ked vyrastie s radostou prebrala od Tbe tuto domacu pracu 😀 😉 .

dorotka
31. mar 2007

vies ako som to ja ako dieta rada robila som mala taku malu zeleznu zehlicku a mama mi ju zohrievala o svoju velku a ja som zehlila vreckovky sme sa s bratom hadali kto bude zehlit 😀 😀 😀 a teraz kolko mi trvalo prinutit ho aby si znova zacal zehlit sam

emily3
31. mar 2007

dorotka z ktorej casty Balvy si? ja som Dubravky

dorotka
31. mar 2007

emily presne z opacneho konca z vrakune ale moj drahy isiel teraz oslavovat niekde k rosnicke 😉

svetluska.p
autor
31. mar 2007

dorotka - ja som zas s mamkou ako mala piekla chlebik. mamka normalny chcleba a mne oddelila kusok cesta, kt. som miesila a potom som z toho vyformovala zemlicku. a sutazili sme,ze komu nepukne pri peceni 🙂 .

dorotka
31. mar 2007

no tak to si bola frajerka ze z normalneho cesta my s bratom sme piekli iba s muky s vodou kolaciky tvrde ako kamen

svetluska.p
autor
31. mar 2007

no mamka zamiesila a kusok mi dala na dosku 🙂. ja som sa v tom uz len packala formovala 😀 .

svetluska.p
autor
31. mar 2007

dorotka - inak, ty kreslis?

dorotka
31. mar 2007

svetluska len take cmaranis pre seba ziadny super talent nie som ale uz dlhsiu dobu som nic nerobila nejak sme na seba s muzom posobili demotivujuco odkedy sme zacali spolu byvat ale on teraz nedavno rozobral fotak a stvoril ten obraz co mam na fotkach pouzil na to a suciastky do pocitacov no tipicky informatik 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
31. mar 2007

tak to by malo byt naopak, nii? spoluzitie by malo byt motivujuce 🙂 😀 .

svetluska.p
autor
31. mar 2007

musim ist von s peskom :(.

svetluska.p
autor
31. mar 2007

ale sa mi nechceee.

svetluska.p
autor
31. mar 2007

tak sa vsetky majteee 😀 .

dorotka
31. mar 2007

pa svetluska 😉 tusim som ta chvilkovym nepisanim aj donutila ist toho psika vyvencit

svetluska.p
autor
31. mar 2007

veru, uz sme spat 🙂))). ale aspon pesulo netrpi 😝 .

dorotka
31. mar 2007

esteze ten nas je vonku ten by sa asi natrpel ale dnes mal po dlhsej dobe aj prechadzku

svetluska.p
autor
31. mar 2007

no veru, v dome je pesom najlepsie...

dorotka
31. mar 2007

no my sme v radovke ale mame len taky maly dvor za sebou ale ja s nim nemozem chodit lebo on sa aj z voditka vyzvlecie ked vidi velkeho psa a hned sa s nim chce bit takze je odkazany na to ci sa nad nim muz alebo jeho brat zlutuju

kalupinka
31. mar 2007

spite uz? 😕

cucuska
1. apr 2007

ahojte. Prajem krásne slnecne raneĆKO.Ešte sa dnes stavím kočky 😀

loss
1. apr 2007

Svetluska je to suprove teda vazne si genius,trochu si oddychnut to ano ja sa uz obavam ze nejak to nechce vyjst,dufam ze tato tema ozaj pomoze.
Cucuska ahojky 🙂

kalupinka
1. apr 2007

dobreeeeeeeeeeeee raaaaaaaaaaaankoooooooooooo vaaaaaaaaam 😀

cucuska
1. apr 2007

no už som tu zas. dala som variť zemiaky, vystrojila možika na fucik a teraz mám čas pre seba. čo dnes varíte????

kalupinka
1. apr 2007

asi kura musim ho vytiahnut...tak zavelil drahy

cucuska
1. apr 2007

ja rezníky a opekané zemiaky 😀

kalupinka
1. apr 2007

sama klasika na nedelnajsie obedy 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre