Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

svetluska.p
autor
9. apr 2007

ahoj becik 🙂

kafulienka
9. apr 2007

ahoj svetlus, bec 🙂

kafulienka
9. apr 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bec
9. apr 2007

ste tu niektora?

loss
10. apr 2007

ahojte 😅 zelam pekny dnicek

svetluska.p
autor
10. apr 2007

kafu, ty si to kaaajovi v teme co znaci milovat riadne natrela, xixixi 😀 😀 😀 😀 . normalne som dostala zachvat smiechu 😎 .

vavka33
10. apr 2007

Dobre ranko-hned zrana ake ste vesele 😀

svetluska.p
autor
10. apr 2007

to je maska vavka. v skutocnostyi ma boli hlava, brucho a uplne zufalo by som spala....

vavka33
10. apr 2007

Ja by som zufalo pozicala leusu na par hodin,aby som si oddychla 😀

svetluska.p
autor
10. apr 2007

pozic ju vaneske 😀 😀 😀

vavka33
10. apr 2007

no ja by som aj,len to by dopadlo 😀

svetluska.p
autor
10. apr 2007

vaneska je uz skolacka?

veva1
10. apr 2007

ahojte. Aj vy mate na tejto stranke reklamu na pravej strane Bociany deti nenosia? No to je pekna drzost,nech to nevidi cucuska 🙂

vavka33
10. apr 2007

nie,je skolkarka,je decembrova,takze 1.trieda ju caka tento rok.Aj ked som ju chcela dat uz min.rok,lebo je sikovna,ale nakoniec som ju nedala,koli stahovaniu a mojmu tehotenstvu.aspon si uzila skolku tu v dedine,chodila 4roky do mesta 😉

svetluska.p
autor
10. apr 2007

vevus - xixi, veru. musi si zakryt okale.

vavka - o nic kocka neprisla. aspon si jej predlzila detstvo 😀 .

vavka33
10. apr 2007

No neviem,podla mna stratila rok zbytocnostami,ale to nevadi,aspon sa nemusela pripravovat do skoly,aj ked kazdy den musime nieco pisat a pocitat,lebo fuuuuurt otravuje 😀 😀 😀 ale ako ucka ju toho moc ucit nechcem,nech sa uci v skole 😉

svetluska.p
autor
10. apr 2007

vavka - kukla som tvoje kocky dve. lea je rozkosna 🙂 a vaneska je velmi pekne dievcatko. zlate sojky mas 😵 .

vavka33
10. apr 2007

Dakujem,sme sa snazili 😀

svetluska.p
autor
11. apr 2007

emulaaaa, nie si tuuu?

vavka33
11. apr 2007

Ahojte,tak co vravite na novy serial?
Svetlus,uz si v praci?

svetluska.p
autor
11. apr 2007

cau vavka, ano makam uz. serial som nekukala. nie som moc serialova 😀 . a vy serialomaniacky co nan vravite?

vavka33
11. apr 2007

Ja neviem,este to bola len 1.cast,nechame sa prekvapit 😀

svetluska.p
autor
11. apr 2007

a kolko to ma casti? 357? 😀 😀 😀 .

teuska
11. apr 2007

Vavka mne sa ten serial zatial pacil. Uvidime ako dalej. Nemam rada, ked je to take okate, ze viem aj ja odhadnut ako bude pokracovat. Potom ma to zacne nudit.

vavka33
11. apr 2007

teus,aka bohova fotka 😉

svetluska.p
autor
11. apr 2007

skuska

veva1
11. apr 2007

tak podla mna bol ten serial riadne onicom 😨

mm1
11. apr 2007

veva: inak i podla mna dost odveci serial.... myslela som, ze to bude lepsie... ta Kraľova podľa mňa čaká mimi s niekým iným.... preto si to chce dať vziať... Inak dosť na hlavu nie? 6 rokov sa snaží byť tehu a ked už je, tak to chce dať preč...

svetluska.p
autor
13. apr 2007

no kocky, zas sme sa prepadli. srdco mi krvaaaaca. kreby sme tu kvakali a pletkovali o ftakovinkach, nemali by ste depky. mile moje kamosky 😉 😀 😀 😝 .

veva1
13. apr 2007

veru svetlus 🙂 Ja som uz vsak nejako mimo,dnes som si sice zdriemla na obed ale len na 5min.,lebo prisli dohadovat akciu tak ma zobudili.Inac dost blbe dohadovat s mapou na ksichte 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre