Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

mm1
4. jún 2007

no u nej nezvyk, ze by si dovolkovala?:???? alebo sa radi.... 😔

teuska
4. jún 2007

neviem, nema modry pondelok

mm1
4. jún 2007

no uvidime uvidime... 😉
prekonali sme 900 - ku super.

teuska
4. jún 2007

jeeeeeeeee, ja som mala 900 😀

mm1
4. jún 2007

presne tak teusik🙂

teuska
4. jún 2007

mala mi vcera povedala, ze budeme v lete hladat stvorlistok, aby sme mali stastie na babo, 😅 Tak dufam, ze nejaky najdeme, potom poslem aj vam 😀 Este nikdy som nenasla stvorlistok

mm1
4. jún 2007

teuska: no super, zlatunká je.... 🙂

teuska
4. jún 2007

nevies nejake zaujimave stranky napr. o nabytku, mode, rucne prace....

teuska
4. jún 2007

jeee, nasla som dobru stranku artmama 😉 Musim sa nejako zamestnat a do zahrady sa este bojim 🙂

mm1
4. jún 2007

teuska: ja len vyšívam ked mam voľnú chviľku....

teuska
4. jún 2007

ja robim vselico, ale teraz ma nic nebavi, tak hladam nieco nove 😅

mm1
4. jún 2007

teuska: no ja by som chcela vediet šiť. ale nemá ma kto naučiť....:(

veva1
4. jún 2007

ahojky 🙂

mm1
4. jún 2007

vevka: ahojky vevuš,,,, tá 15 tt je krásna.... už ráno som pozerala ako ti tam z hrdosťou svieti... 🙂

teuska
4. jún 2007

ahoj Vevka 😀 Akurat sa musim rozlucit, s niektorymi sa minam. 😠 Uz si poupratovala? Mas cas este par mesiacov 😉 Ako sa mas?

veva1
4. jún 2007

ahojky teus. vysavac je uz nastartovany,teraz ranajkujem pred PC
mm aj ja sa z nej vytesujem,len uz chcem mat kontrolu v 16tt za sebou.

svetluska.p
autor
4. jún 2007

caute oddychovky. ako sa mate? stahovala som sa do ineho kancla, preto som nebola.
magdi - nedosiel mi ziadny mail ani ip... ☹ .

tribitka78
4. jún 2007

svetluska, sťahovala si sa do lepšieho kancla? 😅

veva1
4. jún 2007

tak uz mam veget uz len navarit,ale dnes spravim rezne a to je rychlovka tak mam cas. Som si riadne zamakala ,okrem bytu som umyla schody a celu terasu lebo sme z tade uz nosili bordel dnu. Poviem vam teda ze mam dost. teraz dusim kukuricu z konzervy aj ked sa snezim vyhybat konzervovenym jedlam. Neodolala som

svetlanka- vcera som sa premohla a dala som si po 3mesiac. chypsule. Prve susto nebolo bohvie co ale to dalsie 😝 😝 😝 😝

svetluska.p
autor
4. jún 2007

😝 😀 . veva, ty labuzniicka jedna.

lucim
5. jún 2007

dobre ranko, kto si da so mnou kavicku s mliekom a croisanty plnene nugatom? 😝

tribitka78
5. jún 2007

lucim, poprosím si, ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeem, na oplátku sa ponúkni jahodkami... 😀

teuska
5. jún 2007

aj ja chcem 😝 😝 😝 nechcete jogurtik?

tribitka78
5. jún 2007

teuska a máš aj čokoládový?? 😀
práve servírujem kapučíno vo veľkej šálke, takže ponúknite sa.....nehanbite sa, kľudne si vezmite.....cukor je napravo od monitora.... 😀

teuska
5. jún 2007

vyborneeeeeee 😀 cokoladovy mam v chladnicke... zabehnem 😅

veva1
5. jún 2007

ja dusim do seba chlebik so syrom a tuniakom a paradajocku. Ak mate chut tak sa rada podelim. A este mam v chladnicke aj rezen zo vcera 😝

teuska
5. jún 2007

ja prave uvazujem, co na obed. ten rezen by sa sikol 😀

veva1
5. jún 2007

su tvoje teuska 🙂

teuska
5. jún 2007

dakujem, muz sa potesi 😀 😀

lucim
5. jún 2007

aaaaaa neverili by ste aka som hladna .. aj tie moje croisaty boli len virtualne a doma nic nie je ... iba zamrazene .... 😉
papaaaat ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre