Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

teuska
5. jún 2007

ja ked vidim nasu spajzu a chladnicku, tak sa desim. My byvame na dedine, obchod nic moc. Muz nema cas velmi behat po obchodoch a nie je to ono. A ja este stale trcim doma ☹

veva1
5. jún 2007

ja fakt neviem co chlapi na tych reznoch vidia 😀
mi sme sa prestahovali na dedinu a je tu len mali obchodik z ktoreho keby si chcela navaris len rybie file,alebo kura so zemiakmi ak prave maju,ryzou a cestovinou 😀 tak to riesim vtedy ked mi muzik necha auto snazim sa vymysliet co kupit,lebo keby som to mala nechat na neho tak jeme iba chlieb 😀 Sla by som aj busom ,ale sa nechcem natahovat a teplo mi nerobi dobre tak to neriskujem

teuska
5. jún 2007

vevka, tak si to presne vystihla 😀 Mne uz nechutia ani tie moje vecne cestoviny. Mala aj muz nastastie maju stravu aj v skolke a v praci. Ale zajtra idem na kontrolu, tak nieco kupim. No ale vela vlacit zasa nechcem, to je normalne z dazda pod odkvap 😀 😀 😀

tribitka78
5. jún 2007

baby, ja vôbec neviem robiť cestoviny....teda variť hej, ale pripravovať nie... ☹

teuska
5. jún 2007

ako myslis pripravovat? Ja tam dam kecup a nastruhany syr 😀 😀 😀 A nasa mala to ma rada s kakaom 😀

veva1
5. jún 2007

tak ja cestoviny robim perfis.

nakrajam oravsku slaninku nadrobno,sunku tak isto a dam oprazit,ked to je zalejem smotanou sladkou a na zahustenie zabijem vajce (drbnem,ako by svetlus povedala) nastruham syr a kto chce si da. Najsamlepsi je parmezan ale to je pre mna luxus 🙂

oprazis cibulku,pridas tuniak pokvapkas citronovou stavou a po 5min. zalejes kyslou smotanou. 😝 Za 10min mas navarene
atd ...

teuska
5. jún 2007

mnam 😝 To by ale nasa chladnicka musela obsahovat slaninku, sunku, syr a smotanu 😀 Vevus s toho tvojho receptu mam len vajicko 😀 😀 Asi si urobim prazenicu 😀 babulky ahojte

tribitka78
5. jún 2007

no, tak presne toto s tým syrom keď som naposledy skúšala, tak som z toho mala takú divnú tekutinu, ktorá sa zliala pod cestoviny....
asi som tam dala veľa smotany??

veva1
5. jún 2007

vela smotany je fajn. Preto ja davam to vajce aby drzalo tu smotanu na cestovinach. Syr dam az navrch ked su uz cestoviny nabrate. Alebo mozes dat syrokrem pri vareni a ten ti omacku pekne zahusti.
dobra je aj iba smotana ,syrokrem a cesnak 😝

tribitka78
5. jún 2007

vajce mi nenapadlo...možno to dnes vyskúšam, ďakujem.... 😉

lucim
5. jún 2007

no vy tu varite ... este ze ma drahy prave najedol .. uci sa odo mna uvarit z nicoho dobre jedlo ... nasli sa vajicka a stary chleba, tak sme mali chlebik vo vajci 😉

mm1
5. jún 2007

lucim: praktické a šetrné.....
my máme dnes kuriatko a grécky šalát a na zajtra sa chystám robiť len polievočku zo zeleniny... 🙂

lucim
5. jún 2007

ja mam chut na tataraaaaaaaaaak

veva1
5. jún 2007

milujem tatarak ale ten teraz nemozem

lucim
5. jún 2007

veva nemozes , ale ja si ho chcem dat, pokym mozem .... joooj 😉

veva1
5. jún 2007

joj tak si daj aj za mna a mysli pri tom ako mi tecu sliny 😀

svetluska.p
autor
5. jún 2007

caute decka.

svetluska.p
autor
5. jún 2007

mam strasnu depku.

mm1
5. jún 2007

baby, veď vy ma tu privediete do stavu šialenstva od hladu.... 😀

lucim
5. jún 2007

svetielko hovor, vybal to na nas a my ti to odfukneme , jo ? 😉

svetluska.p
autor
5. jún 2007

neodfuknete....

lucim
5. jún 2007

svetielko, mam dva feny, odfukneme 🙂

mm1
5. jún 2007

a ja pridám moje dva fény tiež,,,,, 😒

veva1
5. jún 2007

ja mam 4 feny,ale z toho su 3ks natacacie tak pod aspon s tou tvojou depkou poriadne zatocim. 😉
svetlusik mm tu baby pozyva na veternik,tak som sa nanutila aj ja tak hanba nehanba votri sa aj ty 😀

mm1
5. jún 2007

a spravím vám k nim i jahodový sorbet.... 🙂

lucim
5. jún 2007

co je to jahodovy sorbet? a aha .. takto prave v tejto chvili vyzeram .. kuk 😉

mm1
5. jún 2007

jahodový sorbet je mňaň. Sú to rozmixované jahody s ľadom a pridanej trošku vodky.. a citrónu. ale mňam je to i bez tej vodky.... 🙂

lucim
5. jún 2007

jeeeeej fantazia na leto 😝

mm1
5. jún 2007

lucim: je to perfektné, keď sa v lete potím ako somár v kufri.... 😀

tribitka78
5. jún 2007

svetluška, na depku je už neskoro....každý deň môže mať jedna z nás depku, dnešok som už vyčerpala ja....takže tebe ostala už len dobrá nálada, je mi ľúto..... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre