Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

svetluska.p
autor
2. apr 2007

caute zienky, kde vsetky stee?

teuska
2. apr 2007

Uz som tuuuuuuuu. Ako nazivas? 😉

teuska
2. apr 2007

Svetluska si tu?

teuska
2. apr 2007

Asi pojdem. Idem pozerat susedov. Dobru nocku, pekne snicky. 🙂

kafulienka
3. apr 2007

ahojte,

mam taku otazku (hlavne pre obyvatelky bratislavy): mate niektora skusenosti s kozmet. salonom mediskin? dakujem.... 😅

teuska
3. apr 2007

Lienka ja nemam. Kedy prides do Bratislavy? To je tvoj domov? Ides sa dat skraslit? 😉

cucuska
3. apr 2007

ja teda nemám 😉

mm1
3. apr 2007

kafu: nie nemám s ním žiadne skúsenosti.... ☹
väčšinou ak niečo, tak som bola na lekarskej kozmetike.... čo potrebuješ????

kafulienka
3. apr 2007

sak to, idem sa dat dokopy 😀 😀 😀, sak som kozmeticku a kadernicku nevidela dobrych 5 mesiacov...
a blava bola mojim prechodnym domovom pred dvoma rokmi, teraz uz nie, vlastne svoj domov zatial my s muzikom nemame, len sa radi vraciame do rodicovskeho, a ten je dalej na vychod... 🙂

mm1
3. apr 2007

kafu: aha tak..... no za tych 5 rokov tu v Ba vzniklo dost salonov.... 😀

kafulienka
3. apr 2007

mm1 😀 😀 😀

svetluska, ak si tu, tak sa ta opytam, ze kedy konecne dojde muzik?

vavka33
3. apr 2007

Ahojte babulky.Tak dnes je utorok-konecneeee,bude nas serialos 😀

mm1
3. apr 2007

vavka:
presne, uz sa neviem dockat.... len ma mrzi, ze uz to bude skoro koncit a kym sa dockame zasa tretej serie, to bude... inak zacina teraz na CT serial Misto nahoře. ja som videla prvu seriu, a dotocili i druhu a teraz to idu dat dohromady, tak to zacnem asi pozerat... nie je to az take dobre, ako poistovna,,,, ale da sa... neviem, ci vies, co to je....

paska
3. apr 2007

vavka trošku som ťa špehla 😀

vavka33
3. apr 2007

Paskaaaa,ty spehunka 😀
mm,nepozeravam to,ak das dobre referencie,tak budem 😀

mm1
3. apr 2007

vavka: zacni to pozerat, je to docela dobre....je to sice mladsia generacia, ale prepletena i s takou ako sme my i starsou.... je to i o drogach, o laske, nenavisti.... o vytvoreni si miesta v spolocnosti. Docela ma to bavilo... a kedze poistovna nam za chvilku konci.... oplati sa pozerat...
prvu seriu som videla celu a tesim sa uz na tie nove casti, ci to bude tiez take dobre...

veva1
3. apr 2007

svetlusik a ty si kde? Ci mate vela roboticky?

vavka33
3. apr 2007

dakujem,pozriem si to.tusim,ze par casti som aj videla

veva1
3. apr 2007

svetlusik halo 😨 😨

svetluska.p
autor
3. apr 2007

caute zenulky, dnes som bola s peskom u lekara :(. V noci som si vsimla, ze ma opuchnute viecko. mala tam kliesta prisateh, tak som ho dala het. okolo mala taku bordovu opuchlinu, ako 5korunacka. velmi som sa nalakala. tak sme sli k dokine. bola zlata. vzxala som si aj dovcu, aby som bola s peskom. nakoniec som muela ist do roboty nieco spravit,ale cestou domcov som sa zastavila v capricorne a kupila som muzikovi taky uuuuuuzasny batoh, ze sa ho uz fakt neviem dockat. pride 24.4. v noci domkov, 23:15 ma prilet. idem pon na letisko. a 25.4. ma narodeninky. tak hned v noci mu dam darceky. mam pren - batoh, spodne pradlo - 12 ks boxeriek 🙂))))), tricko, pulover, 2x teplaky a domaci ubor. Vsetci sa zo mna smiali, ze to je teda kooopa. Ale ked ja sa ukludnujem nakupmi a toto je vysledok. nenormalne sa tesim, ako muzicka obdarujem 🙂.

veva1
3. apr 2007

tak sa druhy krat narodit tak len ako tvoj manzel svetluska. 😉

cucuska
3. apr 2007

svetluska tak to je úžastné. Ja som zas manželovi kúpila sadu na holenie také chladivé gély penu a žiletky no proste set.
a ako píše vevulka aj ja chcem by´t tvojím manželom, mať takú dobrú ženu,kt. by mi toľko pokúpila, veď to je skoro ako na VIANOCE xixixixi 😀
krásny dníček žabule 😀

svetluska.p
autor
3. apr 2007

zenulky, este ste tuuuuu? Zaspala som na spining :(.

veva1
3. apr 2007

no ale toto spachtoska jedna 😀

veva1
3. apr 2007

svetlus ty ma dnes riadne skusas 😀 ,na chvilu sa ukazes a potom ta znovu niet. 😨

svetluska.p
autor
3. apr 2007

cauuu vevuus,poood sa prejst...

svetluska.p
autor
3. apr 2007

kafu, kafu - mpj muzicek prileti 24.4.2007 o 23:15 na kosicke letisko. leti san franisko-paris, pariz-praha, praha - ke. ja si ho pojdem vyzdvihnut a potom sa na neho hned v aute vrhnem, xixixi. to je moj hadraplan.

svetluska.p
autor
3. apr 2007

idem troska von s peskom. za chvilku sa vratim.
vevuuus - zavolam Tio. Okkkkkkk?

vavka33
3. apr 2007

Svetlus a kde mas draheho?

veva1
3. apr 2007

svetluska je v potravinach ozve sa o chvilku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre