Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

svetluska.p
autor
20. apr 2007

Aaach babuleee, v 3. rocniku na ZS bol v citanke clanok o chlapcovi, ktory sa jedneho dna zobudil a bol uplne sam na svete. Fascinovalo ma to, lebo vosiel do obchodu, vzal si co chcel, tiez do banky. potom soferoval elektricku. Spociatku samu to pacilo, ale potom uz nieee.... Chcem tym len povedat, ze ked nepisete, tak sa citim asi ako on. Som tu sama samicka. ako prrrst 😕 😔 😢 ☹ .

teuska
20. apr 2007

Ahoj Svetlusik. 😀 Nie si tu sama. Som s tebou. Si fakt dobra, ked si pamatas clanok z 3 roc. ZS. 😀

svetluska.p
autor
21. apr 2007

Cate babulky.
no teus, ten clanok na mna fakt zaposobil. snivala som s otvorenymi ocami o tom istom 😀 😀 😀 😀 . Strasne som aj a chcela soferovat bricku. 😀 😀 😀 😀 . Inak, preco si si zmenila fotku? Ta zirafka bola super 😀 . Upozornili Ta admini? inak ani tato fotka nie je zla.

cucuska
21. apr 2007

Dnes je vonku nádherne fakt, dnes oslavujme mužičkove narodky takže sa zas dožerem. hmmm. no dojem. milujem chlebíčky ale nie ich pripravovať ale ich konzumovať 😀

loss
21. apr 2007

svetluska nie si sama to urcite nie,ja casto na teba myslim a ver tomu ze nie som jedina 🙂

svetluska.p
autor
21. apr 2007

Ahoj Losik, si este tu? Ako sa mas a co je nove?

loss
21. apr 2007

ahojky SVETLUSKA 🙂

emily3
25. apr 2007

ahojte zienky, este sem obcas nakuknete? dlho som tu nebola...lebo som pisala diplo a ucila som sa na statnice ( alebo som sa tak aspon tvarila). vcera sa mi podarilo uspesne urobit posledne statnice a obhajit diplo.

veva1
26. apr 2007

emily gratulujem. 🙂
svetluska kde si???

svetluska.p
autor
30. apr 2007

ahoj vevuus, tu som 😀 .

teuska
30. apr 2007

Svetlus pytala si sa ma na tu zirafku. neupozornili ma admini, ale chcela som sa vam ukazat. No a planovala som, ze si dam potom naspat zirafku, ale som si ju nechtiac vymazala a neviem odkial som ju predtym mala. Takze si budete asi musiet na mna zvyknut 😀 😀 😀

janula_nz
30. apr 2007

ahoj svetlus a teus. ste este tu?

janula_nz
30. apr 2007

teus mna admini upozornili, ze si musim dat seba a nie malu na fotku. ale ja nemam seba, tak ak budem musiet dat prec tu fotku, nebude tam ziadna ☹

svetluska.p
autor
3. máj 2007

No, zas musim oprasit tuto temicku. Tak podme na to. zacneme cimsi aktualnym - pozerali ste vcera hokej? musim povedat, ze napriek tomu, ze nasi prehrali - zapas bol super, bohaty na goly, riadne napinavy. Uz sa neviem dockat dnesneho s usa.
a kde ste vsetky kockyce??? 😕

mm1
3. máj 2007

svetlus: ahoj moja, si ešte tu!!! hokej som nevidela ale o 1/2 hodku skôr nám koli nemu skončila anglina 🙂 pán učiteľ chcel ísť pozerať... 😎

mm1
3. máj 2007

no babulky vidím, že som tu sama.
KATASTROFA.

Ozaj nemáte nejaký dobrý tip na letnú dovolenku v Chorvátsku???????? 😅

keikei
3. máj 2007

a tu som niektorú z vás chytila? 😀

svetluska.p
autor
3. máj 2007

ahoooj mm, tu sooooom.
kde si teraz Ty?
kukala som gilmorovie baby a potom som musela zbehnut k mamke.
de steee?

emily3
3. máj 2007

Ahoj svetlus

vedvies
3. máj 2007

aj tu som 😉

emily3
3. máj 2007

ahoj vedvies ako sa mas? moja sestra ma tiez v juli termin. cakaju stvrte a tajne dufaju ze tentoraz to bude dievca. maju troch chlapcov 😀

emily3
3. máj 2007

aa zase o detoch sorry 😅

svetluska.p
autor
3. máj 2007

budete kukat hokej o 14>15? hrame s amikmi!!! Nie ze by som bola nejaka hokejova maniacka. Inak to absolutne nesledujem. len majstrovstva 🙂)))).
Ach zienky, videla som taku uzasnu riflovu suknu. ale trebalo mi o cislo mensiu a nemali. kurnik sopa!!!!

emily3
3. máj 2007

svetlus mala by si pribrat 😀 😀

vedvies
3. máj 2007

emily mame sa fajn, dakujeme 🙂 ... booooze troch chlapcov - to je sila
svetlus ja tiez rada pozeram hokej - nejdeme spolu do pubu na pivko k hokeju? 😀
aby ma hokej bavil aj ked nehrame my - tak som tipovala a 3 zapasy hokeja mi vysli, ale pokazil mi to tenis 😠
joj tak to potom ten salat musim odlozit ... co budem papat? 😨

veru emily ma pravdu - na mna maju a mali vzdy iba male 😵

vedvies
3. máj 2007

svetlus hokej kukam 😀 - salat v meste sa nekona - objednala som si pizzu 😀

mm1
3. máj 2007

vedvies: pizza tiez dobrá volba....

BABULE pytala som sa na Chorvátsko, nemáte nejaký dobrý tip????

svetlus_ no ahojky mojka.....

svetluska.p
autor
7. máj 2007

Ahojte bambule, co nove nove nove? Tesim sa na zajtrajsi volny den. Budem spaaaat ako ruzenka sipkova. Hmm, ale sipkovy cajik by som si dala 😝 .

emily3
7. máj 2007

svetlus, jaaaj sa mas ze pospat si. to coje?
nechces moje deti? oni teraz s oblubou stavaju o 5.30hod a skacu po nas a vymyslqaju hluposti 🙄

svetluska.p
autor
7. máj 2007

no to teda nechcem 😀 😀 😀 . Nase naprogramujeme tak, ze budu sladko spinkat do 9:00 😀 😀 😀 😀 . Odvar z makovicky to isti... Ale nie, robim si srandu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre