Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

svetluska.p
autor
15. máj 2007

cucuuus , konecne. Vitaj moja. uz si pochopila preco som tuto temu zakladala? strasne sa tesim s kockami. Ale toto potrebujem...

tribitka78
15. máj 2007

baby, včera som si robila prvýkrát od MA po 3 mesiacoch tehotenský test.... bolo mi strašne zle, stále som len vracala, bolelo ma brucho....tak som si urobila test, predtým ako si nasadím nejaké lieky....pre istotu...
sama sebe som hovorila, že určite nebudem tehotná...ale keď som tam zbadala len 1 paličku, normálne ma to znervóznilo.....bola som sklamaná.... psychika moja, ešte to nerozchodila.... 😠

cucuska
15. máj 2007

TRIBITKA NEBOJ TO PREJDE.
Svetlus no prišla som sem pretože si myslím že naše tehu kočky by si mali založiť novú tému napr: tehotné po MA a potom by mohla aj TRibitka mohla napísať svoj problém tam kde patrí 😀
tribit ja viem presne ako ti je 😒

svetluska.p
autor
15. máj 2007

tribit - aj ja Ta chapem moja.... 😖

tribitka78
15. máj 2007

cucuš, tiež mám pocit, že téma MA už nie je o MA...ja sa veľmi teším, že sú kočky tehotné, povzbudzuje ma to, ale téma ako taká sa stáva neaktuálnou....
cucuš, sledovala som tvoje čakanie na testovanie, bola som nervózna aj za teba....neboj, vyjde to, určite to vyjde.... ja idem akurát zajtra ráno k lekárovi mrknúť na ovulku....

cucuska
15. máj 2007

TRIBIT ASI IM TO TAM NAPÍŠEM DÚFAM ŽE SA NENAŠTVÚ PRIDÁTE SA KU MNE

tribitka78
15. máj 2007

jaska, tiež ma to už napadlo...
neboj, baby to pochopia, že nie je príjemné čítať o tom, kto má aké tehotenské príznaky, nás ktoré nie sme tehotné sa to dotýka osobne...

cucuska
15. máj 2007

TAK IDEM NA TO 😅

tribitka78
15. máj 2007

tfuj, tfuj.... 😉

trpezliva
15. máj 2007

Ahojteeeeee, som trochu chora a ked je vonku taketo pocasie chce sa mi len spat a oddychovat 😝 . Ale uz popijam kavu, o piatej idem na trening..chora-nechora, manzel vravi, ze sa nemam tolko pozorovat, ved teplotu nemam, len ma strasne boli hrdlo. Svetlus, citala som o tom teste a si si ista, ze robis dobry testik (nie zo second handu🙂)? DUfam teda, ze ak ma, tak nech MS dorazi co najrychlejsie, alebo nech sa uz neukaze vobec. Idem si precitat aj v druhej teme, co ste popisali cely den, ja budem pisat aj tam, aj sem..aj tak prispievam malo. 😀

tribitka78
15. máj 2007

cucus, stále nič....musím odísť, o štvrtej prídu k nám domov robotníci....
takže založ novú tému, zajtra ťa budem celý deň podporovať.... 😉

trpezliva
15. máj 2007

Maj sa Tribitka!

teuska
15. máj 2007

ahojte 😀 cucus ty by si chcela aby sme zalozili novu temu?

teuska
15. máj 2007

Chcela som to urobit, ale asi si ma predbehla 😀

teuska
15. máj 2007

V poslednej dobe ma vsetci predbiehaju. Svetlus mi vyfukla 500 v tejto teme, cucus zalozenie novej temy. A potom ,ze je to babo pomale. Ma byt po kom. 😀 😀 😀

cucuska
15. máj 2007

ĎAKUJEM ZA PODPORU A omlúvam sa že som ťa teuška predbehla oprepáč

teuska
15. máj 2007

To je v poriadku 😉

cucuska
15. máj 2007

😀 😀

emily3
15. máj 2007

ahoj cucus ako sa mas?
dnes idem s muzom na rande po dlhom case. vyhral listky do kina v jednom radiu. ani poriadne nevie na co ideme ale je to premiera. tesim sa ze vypadnem z domu, trochu za kulturou.
inac u nas uz prsi a prsi....

cucuska
15. máj 2007

u nás topmu dažďu už len nohy visia

svetluska.p
autor
15. máj 2007

Zienkyyyyy, dostala som MENZEEEEEEEES 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Mala som dostat min. utorok, tak trosku potrucoval a prisiel tento utorok 😀 . Zacala som spinit, tak verim, ze do rana sa pekne rozteciem. jupiiiiiiiiii jupiiiiiiiiiii. Asi som jedina na MK, co oslavuje cyklus, xixixi.

emily3
15. máj 2007

svetlus gratulujem

cucuska
15. máj 2007

svetlus gratulujem

emily3
15. máj 2007

svetlus tak "prijemny" novy cyklus a aby sa skoncil o 9mesiacov

svetluska.p
autor
15. máj 2007

dakujeem, dakujem babulky 🙂 .

svetluska.p
autor
15. máj 2007

ludia, my sme za chvilu pri 600vke 🙂)))) 😕 .

emily3
16. máj 2007

ahojte zienky, vcera som bola s muzom v kine na prepriemere filmu KVASKA odporucam...hudobna komedia, narehotali sme sa 😀 😀 😀 a aj poplakali. hra tam POMAJBO rolu rezisera muzikalu...ten bol krasne zly 😀 a vela zaujimavych hercov. bolo tafkt dobre, taka oddychovka

cucuska
16. máj 2007

ahojte. pave som vypila 750ML mrkvovo-broskyňovo-jablokove šťavy a taaaaaaaaaaak som utekala na WCcko jaaaj skoro som to nestihla 😀

emily3
16. máj 2007

cucska nacvicujes? 😀

cucuska
16. máj 2007

čo behačky na WCko ????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre