Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

veva1
30. máj 2007

😀 😀 😀

svetluska.p
autor
30. máj 2007

ahoooj teuska, ako sa mas moja?

teuska
30. máj 2007

Ake skrine vam robili? Uz sa pomaly zariadujete?

janula_nz
30. máj 2007

no uz sa lucim pretoze sa mi deti pomaly budia. tak som tu vela casu nepobudla.pekny den prajeme, papa 🙂

svetlus ahoj.

teuska
30. máj 2007

Ahoooooj Svetluska. Mam sa tak dobre ako to len ide. Cez den fajn, vecer trosku smutno a v noci nastastie dobre spim. 😀
Co mas nove?
Ahoj Janulka.

svetluska.p
autor
30. máj 2007

No ja nemam nove nic. to je fajn, ze v noci spis. spanok lieci. bude dobre 😵 .

teuska
30. máj 2007

Ale ved dobre aj je. Teraz este som PN a od jula mam prazdniny. Takze komu je lepsie, no nie? 😀

svetluska.p
autor
30. máj 2007

no to je uzasne. Dobre, ze nie si v depke. bala som sa, ze budes mimo. ale som rada, ze si ok. Ty si uckaaaa?

teuska
30. máj 2007

NO ano, ale robim vychovavatelku. Je to super praca. V depke nie som, ale cudujem sa tomu. Dufam, ze nepride necakane potvora jedna 😉

veva1
30. máj 2007

teuska je riadne statocna macherka 😉

teuska
30. máj 2007

Po kazdom potrate som si vzdy uvedomila, ze mam stastie, ze mam uz malu. A som za to vdacna a nechcem, aby ma videla sa trapit, bola by smutna aj ona.

svetluska.p
autor
30. máj 2007

veru.urcite nepride dodatocne a necakane. ked sa jej tak pekne od zaciatku branis, tak nema sancu, cuna jedna depkovska.... 😠 .

veva1
30. máj 2007

babule dnes so skrinami nam prislo aj zrkadlo. My sme vyse mesiaca vlastne byvali len s malickym zrkadielkom. No a ked som sa cela takato zienka domaca strapata,spinava uvidela cela v nom skoro som na zadok spadla. Flaky na tvary,vlasy odrastene hocikde,obocie nevytrhane o postave radsej nehovorim no uz sa mesiac nehybem tak si viete predstavit.Ja sa nehnevam,fakt pre mimco vsetko,ale chudak moj manzel ma to za panicku 😀 musim ist so sebou daco spravit,lebo dnes som okrem polievky ani nenavarila,aby ma nevymenil ☹

veva1
30. máj 2007

uz som umyta ,prezlecena ,ucesana,namalovana,navonana a idem pre manzela do prace,takze vam prajem krasny vecer 🙂

mm1
31. máj 2007

vevka: tak to museila byt romantika.... spoznal ťa manzelík, takú krásnučkú?????
ale určite áno.....

mm1
31. máj 2007

raz

mm1
31. máj 2007

dva

mm1
31. máj 2007

tri

mm1
31. máj 2007

štyri

mm1
31. máj 2007

ahojte babule..... som 800 odpoveďou.... huráááááááááááááááááááá

teuska
31. máj 2007

Ahoj 😀 Ja chcem, aby bola moja 1000. Ako sa poznam mi ju niekto zasa vyfukne 😀 😀 Dnes robim kavicku ja, dobre? 😉

tribitka78
31. máj 2007

teuška, ahoj.....poprosím kapučínko, ďakujem... 😅 😅

svetluska.p
autor
31. máj 2007

Ahooj babule. ja kavicku nepijem. kakavko mi nespravite? 😀 . Supeer Magdii, gratulujem k osemstovke 😀 😀 😀 . Teuska, verim, ze tisicou budes. takze kasleme na 900vku, ideme rovno na tisicku. ok? 😀 😀 😀 .

Vevule, no musela si byt uchvatna, ked si sa mesiac poriadne nevidela, xixixixi.

tribitka78
31. máj 2007

svetluška konečne vypi kakavko, lebo ti vychladne... 😀
a ponúknite sa koláčikmi, dovolila som si napiecť.... 😀 😀 😀

teuska
31. máj 2007

Mnam 😝

veva1
31. máj 2007

kolaciky??? Nejdem neskoro? 😝

teuska
31. máj 2007

Babenky takto pred 6 rokmi uz som drzala v naruci malo babo. Dufam, ze si to este niekedy zopakujem

veva1
31. máj 2007

teusik verim ze ano 😉

tribitka78
31. máj 2007

teuš, neboj, dočkáš sa....len musíš byť trpezlivá a nevzdávať sa.....
inak, blahoželáme malej k narodeninám, uži si to s ňou, nebuď smutná, lebo to vycíti... hlavu hore, bude dobre.... 😉

teuska
31. máj 2007

ja viem.... dakujem vam. len som jej nestihla kupit darcek, ale uz som jej to rano vysvetlila. Nakreslim jej aspon nejaky obrazok 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre