Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

kafulienka
2. apr 2007

mm1, no neva...hlavne, ze robime image 😀 😀 😀
😎 😎 😎

teuska
2. apr 2007

jeeeeeeeeee babenky novy serial Ordinacia v ruzovej zahrade. Uz sa nan tesim. Dufam, ze nesklame. 😉

mm1
2. apr 2007

teuska: chodil teraz na nove, niektore casti som videla. tu to je sice po slovensky, ale zacina porodom dvojiciek.... 😖

teuska
2. apr 2007

ja by som dvojicky brala vsetkymi desiatimi 🙂 Ale mne asi nehrozia. 😅

mm1
2. apr 2007

teuska: to ja tiez, dokonca pred tym nez sa mi to stalo tak doki najskor videla jedno mimi, potom som prisla o tyzden... uz videla dva vacky, tak mi povedala, ze to budu asi dvojicky, tak som sa potesila ani nevies ako, ale nakoniec to druhe bol len vak a to jedno mimi, nebolo uz ani to, ale nevzdavam sa,
v dome nam byvaju krasne dvojicky . Danka a Janka

teuska
2. apr 2007

nevzdavaj sa 😉 Mozno od tych dvojiciek chytis nejaky dvojickovsky bacil 😀 😀 😀 Musim do prace. Pekny dnik a uzi si ho. Ahoj 😅

kafulienka
2. apr 2007

mm1,
mozno pribudnu o par mesiacov chlapci: danko a janko 😵

mm1
2. apr 2007

kafu: brala by som i párik 🙂 kafu, ale to by som chcela asi velmi vela... ja sa uspokojim i s jednou fazuličkou 😉 len aby prisla a bola tu

svetluska.p
autor
2. apr 2007

babuleeeeeeeeeeeeeee, tu ddychujemeeeeee 🙂. Krasne ste rozoberali napr. temu slnecne okuliare 😀 😉 .
Ja inak nie som moc serialova. teda az na vynimky ako su zeny z rodu Gilmorovcov, fraiser, krok za krokom a pod 🙂.

cucuska
2. apr 2007

ja teraz pozeám Poisťovnu šťastia a už sa tešim na ordináciu. Zas budem maniačka pri telke a manžlel bude musieť chodiť po špičkách 😀 😀 😀 keď začne bľabotať tak iné nerobím len pst pst pst, choď si zahrať PC alebo PS2 😉

vavka33
2. apr 2007

Aj ja pozeram poistovnu,len cakam kedy bude utorok a potom stvrtok.okrem toho nepozeravam vecer vobec nic,nemam cas a ked mam,radsej idem buvat,alebo sa venujeme ami sebe s mangelom.
A ta ordinacia ma kedy zacat?

veva1
2. apr 2007

ja mam tiez rada serialy. Ale hlavne na volne pokracovanie aby som nebola viazana.Mam ich rada preto lebo to trva kratko ,pozrem a mozem ist spat. 🙂

cucuska
2. apr 2007

vavka to isté presne u mňa je to to isté 😀

vavka33
2. apr 2007

tak nie som len ja zavislak na poistovni 😀

svetluska.p
autor
2. apr 2007

no a ja presne to nemam rada, ked je to dobre a kratke. aj tie moje oblubene - ako fraiser napr. a stale rozculujem, ze to trva kratko. Potom kukm atak, ze si na pc pustim 5 dielov naraz 😀 .

cucuska
2. apr 2007

vavka nie si pridávam sa k tebe.

svetlus ja zas vydržim len do 21:00 potom už klipkám ocami a tak. ja som seriálová ale museli by ich všetky stihnúť dať do 21:00 😀 😀 😀

mm1
2. apr 2007

a co myslite, ako to dopadne v poistovni???? vraj sa uz chysta tretia seria tak uz sa tesim 😀
podla mna sa Harry da dokopy s Andreou...

veva1
2. apr 2007

na toho Harryho to tipujem aj ja ,podla toho ako sa stretli na svadbe.

mm1
2. apr 2007

inak on je taky dobracik v tom filme... naozaj. strasne mam rada tento serial... a myslim, ze Anna odide, lebo ju muz podvedie...
pisali, ze jedna z hereciek bude musiet odist, pretoze Kostkova ( teda Andrea )a aj (Antalova - teda Anna ) su znova tehotne. a podla mna u Anny je uz tych babatiek dost...
Inak dost som nechapala reakcie tej Jitky, čo maju tu Madlenku....

svetluska.p
autor
2. apr 2007

hihihi kocky, teraz ma napadlo, ze tato tema je inak dobry trening na nase stretko, co planujeme. ukaze, ci sa vieme bavit aj o inych veciach 🙂 😉 😀 😝 .

veva1
2. apr 2007

jasne ze vieme 😉 ,napr. ako netestovat a nemerat 😀 😀 ,ale nie vazne. Boli ma usko.Nie stale,ale sem tam.

svetluska.p
autor
2. apr 2007

vevus - povedz usku: "no no no" 😉 .

veva1
2. apr 2007

asi to bude zo zubu,lebo mi dorasta zub mudrosti.

mm1
2. apr 2007

baby a kedy bude stretko???? to mi nejako uniklo 😀

svetluska.p
autor
2. apr 2007

vevuus - budes premudrela, xixixi.
este si ujasnime terminy mm. uvidime, ako sa to vyvrbi cele. kedze nam popribudali tehulkosky.

vavka33
2. apr 2007

jitka mala asi poporodnu depku,a s tym harym suhlasim,no a este sa vezme stary pan a ta zahradnicka 😉

mm1
2. apr 2007

áno, to som tiez citala a este to, ze Brozova sa vyda za Krásu a budu mat mimi...

vavka33
2. apr 2007

to som si tiez myslela,ale mimi ze budu mat som teda necakala 😀

mm1
2. apr 2007

vavka: ja som si aj myslela ze hej... lebo k tomu Karlickovi sa tak nezne chovala a tak si to tam priala....

vavka33
2. apr 2007

hmmmm,no uvidime 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre