Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

emily3
16. máj 2007

no ? suchy nacvik na prevrateny zaludok a objimanie WC misi ako prejav teho. 😅

cucuska
16. máj 2007

emily tak toto ma teda fakt nenapadlo xixixixi 😀 😀 😀 ty mአale nápady 😀 😀

emily3
16. máj 2007

cucus...uz mi..a to nepatri do tejto temy 😅
ale uz to zacina 😝

cucuska
16. máj 2007

ČO TI????skočime do miisediek ÁAAAAA HOP 😀

svetluska.p
autor
16. máj 2007

ahoooj zenule 😀

svetluska.p
autor
16. máj 2007

cucus, robi sa: ELAAAAAA HOP 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
16. máj 2007

a tu je co nove? ahaa, nove je to, ze nic nove nie je 😀 😀 😀 .
cucus - de si sa stratila?

tribitka78
16. máj 2007

cucus asi preskočila veľkým skokom do inej témy..... 😀

cucuska
16. máj 2007

tu som tu som xixixixi 😀

tribitka78
16. máj 2007

ty inak skáčeš..... 😀

cucuska
16. máj 2007

to vieš veľké nohy, vysoká postava

cucuska
16. máj 2007

no a zas som sem skočila a zas som tu sama

emily3
16. máj 2007

ahoj cucuska, len som si citala co som zameskala...uz je pomaly zo mna zavyslacka 😀 a potom nestiham nic ine.. 😅

emily3
16. máj 2007

cucska no ked si zalozila tolko tem a neviem do ktorej skor hupnut 😅 a urcite sa miname. Amrecek mi spi uz od 11...dava si slofa, nezvykol to tak dlho tahat. 😨

svetluska.p
autor
16. máj 2007

cucus , ake c. topanky nosis?

emily3
16. máj 2007

svetlus ahoooj si tu? alebo zase niekde inde?
ja som zabudla zajtra strasim sestrinych expertov iba troch 😅 tak na mna mysli aby som zvladla štyroch chlapov. dufam ze bude zajtra pekne aby sme mohli ist von, neviem si predstavit co budeme robit v nasom "velkom"dvojizbovom byte, no bude sranda 😀

svetluska.p
autor
16. máj 2007

emily - som aj tu. bola som prec. a teraz skacem z temy do temy, lebo ich uz mame nejako moc a ked chcem s vami kecat, tak preskakujem 😀 . Som ako taky jumper teraz 😀 😀 😀 😀 .
Fuuuha, vy ste 4 v dvojizbaku? to musi byt hruuza. tlacenica, nie? Ale zas aspon nemas vela upratovania 😀 😀 . vsetko ma svoje + aj - .

emily3
16. máj 2007

svetlus vidim vidim ako skaces a nemozem ta chytit, tak si na teba pockaaaam tu

emily3
16. máj 2007

to je dobre 4 v dvojizbaku...do Vianoc sme sa tlacili v 4izbovom s mojimi rodicmi a s dvoma bratmi...to bola tlacenka. nastastie sa nam Bozim zazrakom podarilo kupit byt ( o poschodie nizsie od mojich rodicov, takze sme sa ani daleko nestahovali) a tesime sa ze sme konecne vo svojom. uz to bolo na nevydrzanie aj ked sme sa snazili tolerovat sa ako sa...vzdy som musela brzdit muza a mamku...ocina...stale riesit nejake hluposti. a nase deti zive striebra...nasi oslavovali a aj my ked sme sa prestahovali 😀 . ale kedze byvame tak "daleko" velmi sa nas nezbavili.. 😀 😀

cucuska
16. máj 2007

svetlus 41 alebo 42 záleži od strihu

svetluska.p
autor
17. máj 2007

aaaaaaaaaaahojteeee 😀

cucuska
17. máj 2007

asi sa pocikám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je ako odychovka 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
17. máj 2007

no to by bola hamba

teuska
17. máj 2007

cucus a co takto nocnicek 😀

svetluska.p
autor
17. máj 2007

alebo wc 😀

veva1
17. máj 2007

svetlus,kde si?

cucuska
17. máj 2007

veva si eŠte tu???

veva1
17. máj 2007

som tu. Nejaky si deptacik dneska cucusik. Trosku sa usmejkaj na mna.

cucuska
17. máj 2007

už od včera vevuli

veva1
17. máj 2007

netrap sa moja. Za chvilu mas fajront,pojdes domov k muzikovi,poriadne sa vystiskate a vsetko bude zasa o kusok krajsie. Pomalicky dnik po dni preckame tych 5 dni a bud sa budeme strasne tesit,alebo podepkujeme a s novym optimizmom zacneme dalsi cyklus. Nic horsie sa stat nemoze.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre