Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

cucuska
31. mar 2007

SVETLUSKA TY SI GÉNIUS. Parádny nápad. Momentalne mame doma majstrov robia nám dvere na mieru a majú pekný zadok a mangel práve na pol hodinku odisiel xixixixi 😀 😀 😀 Ale nie to bol len zart, ale zadok majú pekný teda jeden z nich 😀
aj ja odychujem, slniečko svieti, mam rozcitanu knihu, nedrobenú prednásku do skoly ale celkom mi je fajn. už sa tešim na VIANOCE 😀 😀

svetluska.p
autor
31. mar 2007

caaau Cucus, som rada, ze si sa pridala. Dufam, ze sa to tu zaplni. A ze nikto nebude nic namietat. Ako sa inak mavas? Ja uvazujem, ze vytiahnem a prevetram bicykel. Ale to by som si najprv musela oholit nohy a to sa mi nechce. Tak to odkladam. Je tu krasne slnecne pocasie. A u Vas?

cucuska
31. mar 2007

svetlus bola som vo stvrtok cvicit tejbo acítim sa ako keby ma presiel tonový parný valec 😀 nemozem sa ani smiat a kašlať? ani náhodou som taká usvalovicovaná ale páčilo sa mi tam. aj by som tam chodila ale ja mám len každý tretí týždeň krátky v práci a keď mám dlhý oni docvičia keď ja pŕidem domkov. ale vieš si ma asi predstaviť 😀
U nás je bombovo, odídu majstri nahodím suknu /ja som už nohy holila/ a ide sa na prechádzku. jaj parádička 😀

svetluska.p
autor
31. mar 2007

no tajbo je super. Bola som parkrat zacvicit. Ale necvicia ho nikde blizko mojho bydliska a na nejake vzdialene telocvicne - to ja nie som. Chcem sa fajne zmorit, vypotit a za dve minuty byt doma. A nie este cestovat. Tak preto som nadsena, ze telocvicnu mam od bytu vzdialenu asi 50 krokov 🙂.

cucuska
31. mar 2007

svetlus ja zas to tejbo mam na 50 krokov. Na prechádzku pojdem sama, lebo je nejaký hokej zas o 17 : 00 takže zas budem vonku sama. ale vybabrala som s nim, pojdem si pre auto a behnem so švagrinou a krsňaťom do mesta na zmrsku. a má to, ale jemu nepoviem kde idem, nech rozmýšľa a samozrejme mobil si nechám doma 😀

svetluska.p
autor
31. mar 2007

cucus - tak ty si aka zakeracka prefikana, xixixi. Ako sa inak mate? doma, v robote vsetko ok?

svetluska.p
autor
31. mar 2007

inak 50 krokov je super, neeee? hihihi.

cucuska
31. mar 2007

svetlus no nie som zakerna ale ked chce ma hokej netreba ho rušit. Všetko je o.k a po dlhom case mozem povedat ze sa mam dobre. naozaj. Pištek už idem. vovlala svagrina a ideme. papa. ja sa tu dens este okolo 20:00 zas tavim. sľubujem 😀

svetluska.p
autor
31. mar 2007

tak pekny den moja.

emmaelzer
31. mar 2007

akurat sme sa bavili o novej teme, kde nam uz nebude sibat z toho vsetkeho, takze sa pridavam svetluska

kafulienka
31. mar 2007

jeej, ahojte, presne dnes sme to na starej teme rozoberali 😎

svetluska.p
autor
31. mar 2007

caute babule, viete ze kili sa uz narodili dvojicky> v ktorom tt ona bola?

svetluska.p
autor
31. mar 2007

inak som rada, ze ste dosliii 🙂. hadam sa nam to tu pekne namnozi. hihihi.

trpezliva
31. mar 2007

Ahojtee...super tema, lepsie znie ako ta predosl 😀 . Takze odteraz pisem len sem. My ideme za chvilku do mesta na pivo..a teraz akurat kukame hokej. Zajtra bezim ten polmaraton, tak mi drzte palce, aby som neodkvecla niekde 😝 .

svetluska.p
autor
31. mar 2007

cau trpezlivka, ako sa mavas? no budem drzat palce zajtra na pretekoch. A kto hra? MS este nezacali, ne?

kalupinka
31. mar 2007

ahojte kocky hlasim sa do sluzby 😀

svetluska.p
autor
31. mar 2007

vitaj kalupinka 🙂.

kalupinka
31. mar 2007

dakujem za privitanie sveluske 🙂
ale aj idem prec bo nemam naladu dobru tak to tu nebudem kazit nejak sa neviem prepnut

trpezliva
31. mar 2007

Svetluuuuuuus, Slovan proti Trencinu, je to 1:2!

svetluska.p
autor
31. mar 2007

tak ja drzim trenciiinu 😀 .

emily3
31. mar 2007

Ahojte. svetlus dobry napad. mne tiez uz z toho hrabalo. momentalne mam zase maly smutok. lebo sme minuly tyzden kupili detom male morske priasiatko. tesili sme sa z neho a snivali aky krasny zivot u nas prezije. vydrzalo tyzden. bohuzial malo koznu chorobu svrab. kupila som ho uz chore co som nevedela. doktor povedal dve moznosti...da sa liecit ale nezaruci ze liecbu prezije a moze nakazi aj nas. co som nebola velmi nadcena. a deti mi nezarucia ze priasiatko pocas liecby nebudu chytat. alebo utratit. so slzami v ociach som ho nechala tam. ☹
v choprodukte este dalej predavali jeho surodencov...bola som tam, boli ties uz vyplznute ako nase, a stale sa skrabali. upozornila som ich na to ze su chore. vratili mi peniaze a priasiatka z tiahli z predaja... ale nasu Bodku nam to nevrati. ☹

teuska
31. mar 2007

ahojte 😀 Jeeeeeej, nova tema. Je tu niekto. 🙂

emily3
31. mar 2007

ahojko. som tu pri PC a dokoncujem diplomovku. pravdu povediac, velmi sa mi nechce. moj uzasny skolitel mi nemohol povedat vsetko naraz co mam pisat. on postupne. uz som sa tesila ze mam csetko, v pondelok idem viazat diplo a on v piato zahlasi ze este predhovor... 😠 , jaj stale to iste, abstrakt, predhovor a uvod o tom istom, len jedno je "ruzove, druhe modre a tretie so slonikmi" ....

emily3
31. mar 2007

teuska kedy oslavovala tvoja livinka 5 rokov? moja je marcova..to su uz velke slecny ze? a mudrlantky 😀

teuska
31. mar 2007

ahojky emily. Moja uz v maji bude mat 6. S tou diplomovkou to poznam, ja som koncila pred 5 rokmi. A moj skolitel- to bol hotovy horor 😖

teuska
31. mar 2007

co studujes a o com mas diplomovku?

svetluska.p
autor
31. mar 2007

caute baby. no neboj emily, dopises diplomku, spravis stacky a este Ti to bude chybat.
Inak je mi velmi luto vasho prasiatka. JA mam zvieratka velmi rada a vzdy sa ma dotkne utrpenie - ci uz su chore, ranene al. im ludia ublizia... 😔 .

teuska
31. mar 2007

my prave s malou farbime velkonocne vajicka 😀

svetluska.p
autor
31. mar 2007

cau teus, musim pochvalit tvoju zirafku 😀 . Farbite vajicka? Ja tym, ze mam muzicka prec, ani velmi nechystam velku noc. Nebudem ani varit. Mozno poobhryzam nejake to zajacie coko ucho, ale inak nechystam.

vavka33
31. mar 2007

Emily,aj ja som chovala morcata,ako mala,a ked mi zdochlo,som sa sla zblaznit.Kupite si nove 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre