Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

vavka33
6. júl 2007

😀 aj ja som taky vodny zivel 😀 a som tu stale,len smirujem 😉

veva1
6. júl 2007

aj ja sa chcem cvachtat. Milujem vodu 😵 A uz druhe leto abstinujem.

svetluska.p
autor
6. júl 2007

takze si vodny zivel a smiirak 😀 😀 😀 😀 ...dobra kombinacia...

svetluska.p
autor
9. júl 2007

Caute divozienky, kde ste vsetky?

svetluska.p
autor
11. júl 2007

a tu je tichooooo 😕 ....

mm1
11. júl 2007

Cafík... dnes máme stredočku 🙂

svetluska.p
autor
11. júl 2007

hello, no koncne tu niekto dosiel..... uz som sa tu sama baaaala 😲 😕 ...

evelyin
11. júl 2007

Ahoj 🙂

svetluska.p
autor
11. júl 2007

ahooj eve, ako sa mas? uz si zdrava?

svetluska.p
autor
11. júl 2007

magdi - ze stredocku....xixixi. si ako nasa vratnicka v byvalej robote. ta tiez na vsetko pouzivala zdrobnelinky 😀 😀 😀 😀 😀 ....Vlatne vratnicocka 😀 ...

evelyin
11. júl 2007

Ahoj Svetlus, už je to lepšie, dnes idem na kontrolu a zajtra na dovču 😀
Nevieš čo je nové s Cucuškou? Už ju zašili , je ešte v nemocnici?

svetluska.p
autor
11. júl 2007

nie, sit ju budu az v 16tt. ale je domca. ,a predpisany klud a lezkanie.... Nema net, ale v piatok asi zajde do kaviarne a ozve sa nam...
Ty sa mas, ze dovca. Ja sa este nacakam 😀 .

svetluska.p
autor
12. júl 2007

haloo halooo cautee.... 😀 .

veva1
12. júl 2007

pocujte preco maju sit cucusku?

svetluska.p
autor
12. júl 2007

Veva - lebo je otvorena a skracuje sa jej krcok...

emily3
12. júl 2007

haloo svetlus. tak ako sa mas? my sa chystame na dovolenku (vidis ako , som pri PC 😀 )ale uz pomaly balim a zajtra poobede odchadzame na dva tyzdne..dufam zze bude pekne pocko a deti zaspinia najmenej oblecenia 😀 . ale uz sa straaaasne tesime 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
12. júl 2007

emily - no to verim, ze sa tesia 🙂. Tusim idete pod stan, ci sa mylim? To ta obdivujem. mna predstava stanopvacky nejak neberie.....

emily3
12. júl 2007

svetlus. len jednu noc budeme pod stanom...tabor nam zacina v nedelu, to mame objednanu chatku..takze zaciname v pistok potulkami po Slovensku a potom prideme na miesto urcenia. o byvanie a jedlo a program je postarane, my si budeme len uzivat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
14. júl 2007

a uz Ta presla nadcha emily? su zrejme nejake virozy, lebo vela ludi v mojom okoli chodi smrkajucich a na bolest hrdla sa stazuje....

svetluska.p
autor
16. júl 2007

caute kukucky, kde ste vsetky?

veva1
16. júl 2007

cau svetlusik,dnes idem na kupko sice len do chladku a mozno pod sprchu,ale aj to sa pocita nie? Uz musim lebo ani minuly rok som nebola nikde pri vode. Nasla som stare plavky,ktore som si kupila este pred schudnutim nejakych 5 rokov dozadu tak do nich napcham aj tie moje koziska 😀

svetluska.p
autor
16. júl 2007

vevus - xixixi. Pocuj a velmi sa Ti zvacsili???

svetluska.p
autor
17. júl 2007

Podte oddychovat, neeeeeee? 😀

vavka33
17. júl 2007

ja by som aj,ale nemozem,mam veeeeeeeeeeeela roboty a som akasi chora z tychto horucav ☹
ty ako?dovolenkujes,ci pracujes?

svetluska.p
autor
17. júl 2007

cau vavka, ja pracujem a obcas sem hodimveticku. uz som v robote 😀 . Ako sa mas Ty a tvoje kraasne deturence? Horucavy znasa kazdy asi blbo. Najlepsie pri vode by bolo.....My sme chceli ist v piatok do Tatralandie, ale bola kosa. Teraz je krasne, ale sedim v jahodach...Tak nic z toho....

veva1
17. júl 2007

svetlus ,obleciem aj staru podprdu,ale mam pocit ze mi z nej idu kozy vystrelit,tak nie az tak velmi,ale stalo sa to zo dna na den a prsiska mam take eroticne ze sa aj bojim dat si vystrih,lebo sa muzi aj zjasia.

svetluska.p
autor
18. júl 2007

vevus - hihihi. ty stara sexica 😀 😀 😀 .

svetluska.p
autor
19. júl 2007

hej bambule, kde ste? par dni sa sem neviem dostat a oddychovka zapada prachom. co je u koho nove? ja sa uz strsne tesim na dovcuuu 😀 .

veva1
20. júl 2007

ahoj svetlusik,tak sa tesim s tebou. 🙂 V nedelu vecer ideme na vychod do Smolnika a budeme tam do stredy vecera. Keby si nerobila tak ta pridem kuknut,lebo manzel pojde urcite cez KE,ale vzdy rano. ☹

svetluska.p
autor
20. júl 2007

Vevuuus, ved povedz ktory den a dohiodneme sa. vezmem si dovcu. hm?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre