Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

mm1
25. máj 2007

veva: no lenze na to ja nemám čas ☹ no možno zajtra cez víkendík... ale keď vravíš, že tam bola MA tak neviem neviem.... či budem kukat...
inak mám pochybnosti... písala som už o tom v MA.
dnes rano ked som sa zobudila a bola mala som taky zlty hlien a v nom troška krvi, ked som bola teraz, tak uz nie... a neviem co to znamena, este nikdy som to nemala a som 15 DC a picha ma pravy vajecnik.... ☹

veva1
25. máj 2007

zeby sas zahniezdovalo vajicko??? 😉

mm1
25. máj 2007

vevka: ja neviem.... len babule skôr vravia, že či nemám ovulču... 😲

svetluska.p
autor
25. máj 2007

ahoj oddychovky moje 😀 . co nove? co si si vcera vevuli kupila mnamkove? ja som zuzla zuvacku 😀 😀 😀 . Teraz zujem, aby mi nestuhol klb. ale zacinam byt hlados....

veva1
25. máj 2007

same zdrave veci som si kupila. Arasidove chrumky,cukriky a este tie penove jojo cukriky 😀

svetluska.p
autor
25. máj 2007

😀 😀 😀 . Ja mam strasnu chut na tie nove slovakia paradajkovo neviem ake cipse....

mm1
25. máj 2007

svetluska: a ja po včerajšej žúrke nemám chuť absolútne na nič.... akurát som si dala jablčko...

veva1
25. máj 2007

☹ si predstav svetlusik ze mne chipsy prestali chutit 😔 😀

mm1
25. máj 2007

ani ja chipsy nemusím 😖

svetlus: co si myslis, ovulca, alebo zahniezdovanie, alebo nejaky problem???
precitaj si vyššie.

svetluska.p
autor
25. máj 2007

vebvi - to je strasneeeee ☹ .

mm - citkala som moja. Nviem. snazilkovali ste urcite, tak myslime pozitivne. V poradi nasledovnom - zahniezdovanie, ovulka, mozno sa este cistis ale verim, ze problem ziadny nebude.

mm1
25. máj 2007

svetlus: teraz sa cistim ked dve mrchane boli v poho???? ja neviem, bolo to len rano, teraz nie, a picha ma vaječnik napravo....

svetluska.p
autor
25. máj 2007

mozno fakt ovulka ememik.

mm1
25. máj 2007

svetlus: no v kazdom pripade skusime dnes snazilkovat, aj ked neviem ako mi to pojde, ked ma picha vajecnik ☹

svetluska.p
autor
25. máj 2007

ememik - xixixi. bude to double 😀 😀 😀 .

mm1
25. máj 2007

dala som si žuvajdu, lebo sa mi začínajú zatvárať oči...
Svetluš: bude ako bude, nezmeníme to, no nie? 🙂

svetluska.p
autor
25. máj 2007

ememik - bude len dobre, neboj 🙂 .

mm1
25. máj 2007

jasné svetlus...žuvajdujem ako koza. 🙂

janula_nz
25. máj 2007

baby ste mi urobili neskutocnu chut na chipsy 😝

mm ty si v robotke?

mm1
25. máj 2007

janula: ano, ale je piatok, tak docela v pohode... ale v pondelok to zacne... 😠

svetluska.p
autor
25. máj 2007

ale teraz sa naladte viiikendovo. piatok poobedie - beriem tak, ze vikend uz zacal 😀 .

svetluska.p
autor
27. máj 2007

Ahooj kocky, vytahujem nas na svetlo sveta 😀 😀 😀 😝 .

svetluska.p
autor
28. máj 2007

Dobry den.

mm1
28. máj 2007

svetluska: blížime sa k 800 stovke 🙂

svetluska.p
autor
28. máj 2007

faaakt? tot uzasnee. 😀 .

mm1
28. máj 2007

no veď my sme predsa úžasné, no nie???? 🙂

svetluska.p
autor
28. máj 2007

no veru. uz abyu sme boli tehulkyuuzasne 🙂 .

mm1
28. máj 2007

svetluska: presne tak. vidim, ze uz ta to zasa chyta tak ako mna

veva1
28. máj 2007

ahojcek,aky bol vikend?

svetluska.p
autor
28. máj 2007

kratky vevus, hnusne kratky.

janninka
28. máj 2007

jee, idem byt 750 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre