Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

svetluska.p
autor
22. jún 2007

tribitka - malej dajte valium....

tribitka78
22. jún 2007

myslím, že bude úplne stačiť, ak jej zapnem DVD a dám do ruky popcorn...to mám istotu, že sa od telky neodlepí hodiny.... 😀

svetluska.p
autor
22. jún 2007

tribitka - mozes jej dat do ruky aj poldecak. mna to uspi zarucene 😀 😀 😀 😀 😀 . sice aj dvd ma uspava.

mm1
22. jún 2007

tribi: ale veď nie je už taká malá.... pošli ju po maslo a rožky.... 😀 😀 😀

tribi: a urob poriadny kooooooooooopec tých popcornov.

svetluska.p
autor
22. jún 2007

presneee. posli ju po nieco, co bude zhanat dlho. megi, maslo a rozky kupi ychlo. vymysli si take nieco, ako v rozpravke na marusku, ked ju v januari poslali po jahody 😀 😀 😀 😀 😀 . A budete mat pre seba dost casu. mozes ju poslat kupit napr. gramofon.

mm1
22. jún 2007

tribi: posli ju do dvd požičovne.... tam sa určite zdrží než niečo vyberie 😀 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
22. jún 2007

ano ano, posli ju do sekcie nad 18nast... tam sa bude aj hambit a zdrzi sa dlhsie.

mm1
22. jún 2007

TRIBI: ty si ju už niekam poslala a my to nevieme????? 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
22. jún 2007

megi - jasne, ze poslala. do skoly, neeee? 😀

tribitka78
22. jún 2007

baby, baby.... 😀 😀 😀 😀 niečo vymyslím...už viem, pošlem ju upratař si izbu.....to tam bude zavretá 2 dni.... 😀 😀

svetluska.p
autor
22. jún 2007

ale musis je povedat, z&e nesmie vyliezt, kym neuprace 😀 😀 😀 .

tribitka78
22. jún 2007

minule sme sa poobede zamkli v spálni, tak vybehla na balkón a začala šmírovať cez balkón, že čo robíme.....koza jedna malá zvedavá... 😀
svetluš, dnes by som nechcela byť tvojou susedkou....narušená statika budovy minimálne bude.... 😀

svetluska.p
autor
22. jún 2007

no neviem, ci statika...ale usi ich budu boliet urcite. zvykneme byt velmi hlucni.... 😔 .

mm1
22. jún 2007

určite bude v správach o 22 .00 že Košicami sa prehnalo malé tornádo,a zasiahlo jeden dom..... otrasy silneli a silneli.... 😀 😀 😀 😀

tribi: čo sa v mladosti naučíš........ 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
22. jún 2007

megi - 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...

svetluska.p
autor
22. jún 2007

...na starost ako keby si nasla... 😀 😀 😀 😀

mm1
22. jún 2007

no čo???? povedala som niečo zlé???? povedala som pravdivé.... 😀 😀
a myslím, že 13 ročná žaba už nie je natvrdlá 🙂 🙂 🙂
ja som sa síce v 13 ešte hrala a ani ma tento svet dospelých ešte nezaujímal, ale doba sa posúva.... 😀

mm1
22. jún 2007

inak všímaš si svetluš ako sa " SQUELE " dopĺňame...

dnes si spravím silnú kávu, aby som o 22.00 sledovala správy... možno budú dávať autentické zábery z Košíc.... 😀

svetluska.p
autor
22. jún 2007

Hádali sa deti policajtov,kto z nich má najsprostejšieho otca:
"Môj otec raz prešiel na červenú,potom zastavil a naparil si pokutu."
"Môj otec si raz sadol do auta,a keď zistil že je opitý,odviezol sa na záchytku."
"Môj otec raz išiel do TUZEXU,preskočil pult a požiadal o azyl."

lucim
22. jún 2007

AHOJTEEEEEEEEEEE tu sa krasne keca 🙂

mm1
22. jún 2007

SVETLUŠIK: TY ZAHOVÁRAŠ 😀 😀 😀 😀

neviem, či nenapíšem Danici Kleinovej, aby sa nachystala na výjazd...

svetluska.p
autor
22. jún 2007

megii - napis jej prosiiim Ta 😀 😀 😀 😀 .

mm1
22. jún 2007

ok, tak ja jej teda cinknem, nech sa chystá do Košíc.... 😀 😀

svetluska.p
autor
25. jún 2007

cau megiii, ako si sa mala cez vikend? 😀 .

svetluska.p
autor
25. jún 2007

Kde ste setkyyyyy?

veva1
25. jún 2007

ahojky,aj ja chcem ist na dovcu 😢

svetluska.p
autor
25. jún 2007

cau vevula - nebul prosim Ta. Ja mam dovcu, ty mas dieta 😉 😀 😀 😀 😀 .

mm1
25. jún 2007

veva: aj ja by som chcela a velmi..... 😀
ale uvidíme....

svetluska.p
autor
26. jún 2007

Cauteeeee 😀 .

lucim
26. jún 2007

nazdaaaarek 😉
ranna kavicka uz vypita?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre