Pharmatex čípky

lubka084
31. máj 2018

Ahojte. Aka je pravdepodobnost ze by som mohla otehotniet ked okolo 15:00 som sa osprchovala so sprchovym gelom a okolo 20:00 sme ako ochranu pouzili pharmatex cipok. V pribalivom letaku je pisane ze mydla znizuju spermicidny ucinok...mam 35rokov ci na to sa nespoliehat? Mysli ze som uz na babo stara...🙊🙉

alessandra_s
31. máj 2018

Dve hodiny pred a po styku sa nesmie pouzit mydlo. Cize ak si sa osprchovala o 15 a styk bol az o 20:00 a potom si sa neosprchovala tak ucinok tam je. Ak to teda dodrzal aj tvoj partner.

mischelin89
31. máj 2018

Moj dr tvrdi ze aj ked uzijes tento gel/cipky predpisovo tak ma ucinnost cca 70% a treba kombinovat s inou ochranou, napr prerusovanou sulozou...to len tak na okraj.

misellka_23
1. jún 2018

A ten sprchovy gel obsahuje mydlove zložky? Lebo ja som sa tiež raz tak prelakla, keď som leták prvý krát citala až po... No ja som sa vtedy umývala s gélom na intímnu a tam vyslovene píše, že neobsahuje mydlové zložky. Takze to bolo Ok. Ale my to pre istotu používame len keď mám istotu že už nemám plodne dni (aj keď 100% istotu nemáš nikdy 🙂 ) Tak držím palce nech to dopadne ako si želaš 🙂)

alessandra_s
1. jún 2018

@misellka_23 vraj ani gel na intimnu hygienu by sa nemal. Tak neviem... ale pre istotu ho radsej nepouzivam. Teda pred ani po pouziti pharmatexu 🙂

misellka_23
1. jún 2018

@alessandra_s Áno , no záleží od toho čo obsahuje. Ja používam Laktacyd a ten neobsahuje tie mydlove zložky . No... zatiaľ tehotná nie som :D

momoika
3. júl 2018

My sme ho pouzivali v kombinacii s prerušovanou suložou, vy ako? Ako on funguje, ked sa aj do vas spravi?

misellka_23
3. júl 2018

@momoika U nás zatiaľ funguje 🙂 V najplodnejšie dni nemáme odskúšané, iba “neplodné”-ale ani tie nikdy nie sú záruka ;)

marietta0
22. feb 2019

My pouzivame pharmatex kapsle pocas celeho cyklu, aj ked mam ovulaciu. Moja gynekologicka mi ho odporucila, pouziva ho a tvrdila, ze ma ucinnost ako hormonalne tabletky.

julia2002
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre