Po akej dobe sa to po missed abort opäť podarilo?

poleva
6. júl 2008

dúfam, že sa niekto zapojí,prosím všetky ktoré majú za sebou missed,aby sa podelili o skúsenosť s dalším tehotenstvom.Po akej dlhej dobe sa to opäť podarilo ?
nezakladám diskusiu,len ma zaujíma a myslím, že aj ostatné nedočkavé ako ja,ako rýchlo sa to podarilo
dakujem

poleva
autor
10. júl 2008

a odkiaľ si ? z ktorého kraja ?

h0blinka
10. júl 2008

nz a ty? nesedi mi 3mesiace a 5 dni takze to asi nie ta koho som myslela

poleva
autor
10. júl 2008

ke

vavenka
10. júl 2008

Poleva no ja som tiez nedockava, MA v 11/2007, a akurat som sa vcera vratila z nemocnice, zas ma museli cistit ☹ aj ked to bol asi len 3 tt lebo som hned zacala krvacat, ale hcg klesalo velmi pomalinky, takze zas ma "vykuchali" .....
Dufam ze do konca roka sa mi podari otehotniet a bude to bez problemov, ved do tretice vsetko dobre...
Pozeram ze aj Ty si KE 🙂

leniccka
11. júl 2008

ahojki, ja som potratila posledneho maja... bola som aj v nemocnici 2 dni, doki povedal, ze mame cakat dake tri cykly kym sa znova budeme snazit - no ale povedal tiez ze kremese dostanem po 6 tyzdnoch a prisli mi po 3, na dovolenke v egypte - skoro ma porazilo... a pred tyzdnom som draheho normalne znasilnila co som mala chut a snazit sa ozajstne ideme od dalsich kremesov pocas plodnych dni... uvidimi ci to vyjde 🙂)) suseda nam povedala, ze MA nam pohnojil zahradku a pojde to lahsie 🙂)) tesiiiiim ako mala 🙂

bianca
11. júl 2008

leni to s tym pohnojenim som pocula aj ja a poradilo sa 😀

kasami
14. júl 2008

Ahojky,
ja som mala MA 12.5.2008, posledny MS 12.6. potom sme sa zacali snazit a teraz mi meskaju, ale zase som zacala spinit, uz treti den a vzdy len rano. Aj ked lekar mi tvrdil, ze som v poriadku a mozeme sa snazit, a teraz neviem, bojim sa, ze zase to skonci ...

zuxana
14. júl 2008

MA som mala koncom januara 08 ... cakali sme 3-4 cykly ako sme mali... a vyslo to... snad to tentokrat dobre dopadne... ;o) Drzim vam palceky... nech to vyjde aj vam ako si naplanujete 😉

klementina
14. júl 2008

Ja som mala MA 9/2007, potom sme mali tri mesiace pauzu na radu lekara, potom po tych troch mesiacoch mi predpisal antikoncepciu na upravu cyklu, lebo sa mi dost rozhadzal a zacali sme sa snazit od februara a v maji sa podarilo, takze s prestavkou styri mesiace, inak devat mesiacov

aanda
15. júl 2008

ahojte. aj my mame MA - prve tehotenstvo... Mna caka ten "zakrok" v piatok rano.

leniccka
15. júl 2008

mne robili v piatok vecer a v nedelu rano som uz isla domov. bola som rada ze ma nic nebolelo a bola som v podstate fyzicke v pohode... 😔

aanda
15. júl 2008

Ja som dohodnuta,ze pojdem vo stvrtok este raz na UZV,aby si bol dr. na 100% isty.V piatok rano na 6.30 a vraj o 9.00 cca mozem ist domov...

leniccka: to bolo tento piatok,alebo uz davnejsie? ako sa citis?

leniccka
15. júl 2008

bol to posledny majovy piatok, ja som sa citila dobre uz ked som sa prebrala z narkozy... bola som hladna a doktor ked videl ako rano o 6 tlacim do seba veceru z predosleho dna, povedal ze som uz OK 😀
ani potom som sa necitila zle, bola som PN 10 dni, oddychla som si, spamatala som sa z toho co sa stalo a ideme dalej... minuly vikend som dokonca draheho znasilnila 😝 a od dalsej mrchy sa ideme snazit znova...
skus sa opytat doktora ze kedy dostanes kramy ked ta vycistia...

aanda
15. júl 2008

diky za radu. urcite sa spytam. ved som totalne ako ked ta hodia do vody a nevies plavat. nemam v blizkom okoli (nastastie) nikoho s podobnou skusenostou. tak mi velmi pomozu rady od vas, ktore to uz ( 😢 ) mate za sebou.

leniccka
15. júl 2008

mne povedala sestricka u lekara ze az po 6 tyzdnoch, lebo sme boli po zakroku na dovolenke a stazovala som sa jej, ze pridu mrchy urcite tam... no a mala som pravdu dostala som kramy po 3 tyzdnoch, tak teraz neviem 😒

aanda
15. júl 2008

je este nieco na co je dobre sa spytat?

leniccka
15. júl 2008

opytaj sa kedy sa mozete novu snazit o babo, kedy dostanes mrchy, aku si mozes dat tabletku ak budes mat bolesti... a skus sa dat na PN aspon na tyzden, mne oddych pomohol
a ine ma ani nenapadne

aanda
15. júl 2008

OK, tak vam drzim palceky, aby sa vam zadarilo 🙂 a my sa potom tiez budeme snazit 🙂

leniccka
16. júl 2008

ahoj aanda, ako si dopadla? dufam ze v celku dobre a bez bolesti - fyzickych
daj vediet co a ako
paaa
drzim palec

poleva
autor
17. júl 2008

no my sna mali 14.7 1/2 roka od potratu
snad to vyjde tento mesiac

leniccka
17. júl 2008

poleva a odkedy sa snazite?? ja mam dostat mrchy v nedelu alebo pondelok a potom uz ideme opat na to 🙂)) a tajne dufam ze sa to podari...

poleva
autor
17. júl 2008

ahoj leniccka
my od marca,čiže sa snažíme teraz 5 mesiac

leniccka
17. júl 2008

a este stale nic? ci si davate pozor??

poleva
autor
17. júl 2008

snažíme sa od apríla,zle som spočítala
čiže 4. cyklus
nie nedávame si pozor
vy nečakáte ? my sme nečakali,ale podla mna lepšie 3 menštruačné cykly isto treba na regeneráciu

bambi7
17. júl 2008

babule drzim vam palce nech sa podari 😉

lenuska74
17. júl 2008

držím vam všetkým palce, ja som mala MA v juny v koncom 12tt tak nám odporučili 6mes. pauzu /medzitým som mala ešte úraz, tak my to čakanie ani nevadilo, boli iné problémy/ ale presne na prvý krat som otehotnela hneď v januári takže a potom mi nasadili duphaston do 5mes. a nejak sme to zvládli v pohodke dokonca som chodila aj do práce až do konca tehotenstva ale každý večer som ležala doma jak za trest ale stálo to zato 😉 😵 tak veľa šťastia 🙂

bambi7
17. júl 2008

ja som po 2missed a mne vzdy povedali 3mesiace tak drziiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmm palceky 🙂

poleva
autor
17. júl 2008

aj ja som za 3 mesiace

leniccka
17. júl 2008

mne doktor povedal ze sa mame zdrzat tak 2-3 cykly... kedze som dostala mrchy o tri tyzdne skor ako som mala, dalsie pridu teraz tak si myslim ze mozme zacat naostro... ja sa citim v pohode, nemam bolesti ani ziadne problemy... takze tak. a zase na druhej strane ja nevydrzim cakat tak dlho..
duphaston som jedla aj ja, ale stihla som len dake 2-3 tabletky zjest, uz to nemalo ucinok a potratila som v 6 tt, a beriem to tak, ze radsej 6 tt ako 6 mesiac 🙂))

majsan
20. júl 2008

ahoj ja som mala ma v marci 2007 a v oktobri 2007 som otehotnela bez liekov bez nicoho 😉 za tri tyzdne mam termin porodu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre