Po akej dobe sa to po missed abort opäť podarilo?

poleva
6. júl 2008

dúfam, že sa niekto zapojí,prosím všetky ktoré majú za sebou missed,aby sa podelili o skúsenosť s dalším tehotenstvom.Po akej dlhej dobe sa to opäť podarilo ?
nezakladám diskusiu,len ma zaujíma a myslím, že aj ostatné nedočkavé ako ja,ako rýchlo sa to podarilo
dakujem

cropina
15. aug 2008

Aanda bola som v 9.tt. ☹ A mám 28. Ináč to máš fajn, že o tom v robote nevedia, ja bohužiaľ pracujem v zdravotníctve, takže hneď ako ma hospitalizovali, začalo sa to rozchyrovať a začali neustále telefonáty a smsky a návšetvy... A to som ležala v nemocnici 2 týždne, najskôr kvoli krvácaniu, vyzeralo to, že to bude dobré, ale nakoniec to dobré nebolo.
Ty si bola v koľkom tt? A kedy teda plánujete snažilkovať?

aanda
15. aug 2008

cropina: ja mam 27r.
ja som bola na zakroku v 11tt, ale uz 2 tyzdne pred tym mi povedal lekar, ze to vyzera malicke, ze sa mu to nezda, potom mali tyzden dovolenku a hned na dalsi pondelok ma objednal, ale ja som spinila, tak som bola na pohotovosti a tam mi to povedali. nastasie tam bola velmi prijemna pani doktorka a fakt mala ludsky pristup...

teraz cakam na menzes a asi pojdem v oktobri k lekarovi, nech sa na mna kukne, ci je to OK vnutri a isli by sme na to. na akom oddeleni pracujes? si sestricka, ci lekarka, ci ine povolanie?

lochneska13
15. aug 2008

No u mna to bolo také divné od začiatku, keď som bola prvý krát na sone, to už mal byť začiatok 6.tt a nebolo tam vôbec nič vidno. Tak sa najskôr špekulovalo, či to nebude mimomaternicové, potom koncom 6.tt tam bol taký mini gestačný vačok, ešte stále bez fazuľky a o týždeň som začala krvácať. Ale možno to bolo dobre, lebo som sa vlastne nikdy nemohla tak skutočne začať tešiť, že som tehu, stále bolo nejaké "ale". Možno je to tým trochu ľahšie. Možno...
Som Dr. na internom 😒 Tak som sa tešila, že odtiaľ vypadnem 🙂 Ale ja tiež rozmýšľam o tom októbri, aj keď by sme mali čakať 3 mesiace a podľa obvodnej gynekologičky dokonca pol roka!

cropina
15. aug 2008

Aanda lochneska som ja, cropina, to je ešte nick z MS a radšej som si dala druhý sem na koňa, zistila som že príliš veľa ľudí brúsi po internete a vyzvedá o druhých...

aanda
15. aug 2008

OK lochneska, hmmm, my sme zasa chceli babatko, tak sme v maji zacali na nom pracovat a zadarilo sa, ale takto to dopadlo... co uz.... nabuduce to musi vyjst... takze v oktobri predpokladam, ze by sme zacali...

veru je tu vela ludi, ale len s maloktorymi sa da pokecat tak normalne...

cropina
15. aug 2008

Veď práve že my sme ho tiež veľmi chceli, v máji sme mali svadbu a od júna sme sa začali snažiť, takže sme boli happy, že to vyšlo hneď... Ja som tým len myslela, že ten priebeh tehotenstva bol od začiatku niečím komplikovaný , takže som sa nemohla tak naplno tešiť, lebo som sa stále niečoho bála.

leniccka
15. aug 2008

aanda... u mna som to tak nejak uhrala, ze som si na PN bola oddychnut pred dovolenkou aby som si dovcu viac uzila 😉 a vsetci mi to zhltli, kedze som prisla oddychnuta a s usmevom na perach do prace

aanda
15. aug 2008

cropina, je to tazke, ale musime ist dalej...

aanda
15. aug 2008

leniccka... my sme zrovna mali ist do Nemecka na formulu 1 - vyhrali sme zajazd skoro za 50 tis. - ale ja som zostala doma a isiel iba drahy s jeho brachom,... takze vsetci si mysleli, ze som bola odcestovana, tak nikto nic ani netusil.... a je to tak pre mna lepsie... som nemusela o tom rozpravat.... niektori ludia by to nepochopili, kedze nemali nikdy ziaden problem s tehotenstvom a podobne....

helenkasabinka
15. aug 2008

ahojte kocky aj ja sa k vam trosku pridam...ja som mala v decembri 2006 mimomaternicove tehotenstvo a museli mi odstranit pritom jeden vajickovod kedze plod sa uhniezdil v nom a v auguste 2007 som otehotnela a mam krasnu dcerku ktora ma 3 mesiace teraz 😀

aanda
15. aug 2008

helenkasabinka.... jééééj to som rada, ze zasa pocujem jeden príbeh s dobrým koncom.... sa teším z tebou... t.j. po kolkych mesiacoch si otehotnela???

helenkasabinka
15. aug 2008

ahoj aanda my sme sa zacali snazit o druhe babatko po troch mesiacoch od toho potratu ak sa to tak da nazvat a otehotnela som cize po necelych piatich 😀 ale som normalne prekvapena ze sa nam to podarilo aj s jednym vajickovodom 😕 aj to len vdaka Jonasovi-neviem ci si o nom pocula 😕

aanda
15. aug 2008

helenkasabinka.. nepocula som o nom... kto je to 😕

helenkasabinka
15. aug 2008

je to doktor ale uz je na dochodku a on planuje tehotenstvo a vie urcit kedy m zena plodne dni pozri o nom na internete..... 😉

aanda
15. aug 2008

hmmm... mozno nakuknem...
mas zlatucku dcerku -som kukla do albumu - tie fotky - plagaty, noviny - su super, ako si to urobila???
my sme otehotneli hned na prvy krat.. uvidim, ako sa nam bude darit teraz....

helenkasabinka
15. aug 2008

jaj moja drzim ti palceky aby vsetko dobre dopadlo a dakujem ti za pochvalu za fotky a za Sabínku 😀
tie fotky sa daju tak prerobit na internete na jednej stranke 🙂

aanda
15. aug 2008

posli mi link... je to fakt super...

helenkasabinka
15. aug 2008

www.photofunia.com

a este aj www.magmypic.com

a vdakaaaa 😀 😉

aanda
15. aug 2008

diky... urcite neskor pouzijem... 🙂

poleva
autor
31. okt 2008

otehotnela medzitym niektora ? muz ma aj dobry spermiog. ale stale nic

nevesta
31. okt 2008

Babulky, tak aj ja vam pridam moj pribeh 😉
V maji 2005 som na teste po pol roku snazenia nasla //, bola som sme tymi najstastnejsimi ludmi pod slnkom. Na druhy den som isla ku gyn, kde mi naplanovali USG, odbery na nasledujuci pondelok... V nedelu na vecer som bola wc a zbadala sm trolinku krvi... Sledovala som to, nic ine sa nedialo, spinenie ustalo, tak som to neriesila... V pondelok rano som ale zacal spinit o o dost viac, tak som s malou dusickou isla k mojmu Dr... Ten ma okamzite poslal do nemocnice... Po dni cakania, diagnoza Missed Ab.... Asi nikdy som tolko neplakala, bolo mi to luto, vela som o tom nepocula, citila som sa strasne 😔 Dr. nam odporucil prestavku 3 mesiace... Na 4. mesiac sme sa zacali snazit, ale nejak sa nedarilo, velmi pravdepodobne som sa na to prilis sustredila... Vo februari mi mrcha meskala par dni, ale nejak som to neriesila, nase snazenie som nejak vnutorne vzdala... Kamoska ma donutila pod hrozbou nasilia 😀 spravit si test... Poriadne sa ani nestihol vsiaknut a boli na nom //, neveriacky som ho isla ukazat muzovi, bolo pol siestej rano 😀 . Samozrejme sa hned prebral, objal ma 😵 . Prve 3 mesiace som sa velmi bala, mala som nervy, ale dufala som, ze to dobre dopadne. A dopadlo. Mame doma rocnu dcerku, ktora nam robi obrovsku radost 😵 😵 😵 Takze sa nevzdavajte, hlavu hore a snazilkovaniu zdar 😵

poleva
autor
1. nov 2008

zapoji sa este niekto

hodka
1. nov 2008

ahojte, ja som mala MA v auguste tohto roku, ked som bola na kontrole, tak mi lekar odporucil pockat 6 až 9 mesiacov 😲 , pretoze to moze skoncit tak isto, skoro som odpadla, ticho som dufala, ze mi povie, ze na vianoce mozeme zacat skusat. Najskor som si povedala, ze kaslem na jeho rady, ved som si tu precitala vselico, ale nemam odvahu to vyskusat skor, dost sa bojim, tak asi pockam do MDZ, tak ako mi to poradil. Ale mzslim si, ze co lekar, to iny nazor.

ema7
3. nov 2008

Ahojte,
ja som mala Missed 18.októbra, lekár mi tiež povedal, že si máme dať 6 mesiacov pauzu v snahe otehotnieť. Lebo mi vysvetľoval, že keď robia čistenie, tak odoberú sliznicu - "perinku" pre bábätko . A aby sa stihla znova vytvoriť tak to trvá dlhšie. Máme počkať, lebo maternica je teraz slabá a nemusela by bábätko udržať. Tiež som si myslela, že začneme skôr, ale poviem Vám po tom čo som psychicky zažívala aj zažívam, už by som to nechcela zažiť, tak radšej počkáme.
Prosím Vás o radu, nepichol vám gynekológ nejakú injekciu na vyvolanie menzesu? Mne vravel, že mám prísť na 19-ty deň na tú injekciu a potom keď dostanem menzes tak začať brať antikoncepciu.
Stretli ste sa s tým? Ďakujem za radu.

zuzka_w
5. nov 2008

Ahojte, ja som bola na čistení po MA 25.októbra a takisto mi doktor povedal, že máme čakať cca 6 mesiacov, ale rozhodli sme sa, že nebudeme tak dlho čakať a budeme to skúšať hneď tak po 2 - 3 mesiacoch, tak uvidíme .... Vďaka vaším príspevkom som zistila, že by sa to mohlo aj zadariť 🙂 Tak držme si navzájom všetky palce 🙂))

poleva
autor
5. nov 2008

odpor. sa pockat 3-6 mesiacov
ale viac lekarov je za 6 mesiacov, tak neviem

mirip
5. nov 2008

mne moj povedal 3stačia a aj to sa mi vidí vela.........ten čas sa tak strašne vlečie teraz 😠

poleva
autor
5. nov 2008

aj ty si uz potratila ? ja este v januari

mirip
5. nov 2008

ja 29.septembra na moje narodky a do januára pauza

poleva
autor
5. nov 2008

cize len teraz, nie ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre