Po akej dobe sa to po missed abort opäť podarilo?

poleva
6. júl 2008

dúfam, že sa niekto zapojí,prosím všetky ktoré majú za sebou missed,aby sa podelili o skúsenosť s dalším tehotenstvom.Po akej dlhej dobe sa to opäť podarilo ?
nezakladám diskusiu,len ma zaujíma a myslím, že aj ostatné nedočkavé ako ja,ako rýchlo sa to podarilo
dakujem

evulik6
21. feb 2009

aduuska, nemas za co... 😉 aj ja dakujem 🙂

lili, aj podla mna je to blbost, a ved vies, co sa ma stat stane sa, ci pockas tri, pat, desat mesiacov to je jedno...priroda si to zariadi 😉 Tak drzim palce nech si ok a potom stastne snazilkovanie 😉

poleva
autor
22. feb 2009

isto trba pockat aspon na 1 mrchu

evulik6
22. feb 2009

poleva tak to ano, jednu hej...aj ked poznam take co sa im posmyklo a ani ta jedna nedorazila 😉

poleva
autor
23. feb 2009

tak my musime pockat lebo aj tak nemame vysledky

poleva
autor
26. feb 2009

baby prispejte nech je nas v teme viac 😵

zuzu1980
13. mar 2009

babulky, tak k tejto teme sa musim vyjadrit 🙂 ja som potratila v januari, bola som v 6tt takze dost skoro, nemuseli ma cistit, proste silnejsia mrcha, vsetko vyslo samo 😢 bola som z toho strasne v soku, ale nechcelo sa mi cakat 3 mesiace ako doktor povedal. tak sme sa s manzelikom dohodli ze kasleme na doktorov, co sa ma stat tak sa stane. a o 2 tyzdne som otehotnela zas. takze sa mi nove tehu rata odo dna potratu. teraz koncim 8tt, sice mam stale stresy na wc ze ci nekrvacam, ale inac je mi taaaaak zle ze si myslim ze to je dobry znak. takze tak. 😀 😀 😀

lucila83
21. mar 2009

Ahoj baby.Neviem,dlho tu nikto nebol,ale rozhodla som sa priespiet sem aj ja.Mam za sebou MA v novembri 08,doteraz som to celkom nerozchodila.Ale presli tri mesiace a my ideme skusat znova,lebo verim,ze tentoraz to vyjde. 😵

petra.a
26. mar 2009

Ahojte. My sme prisli o baby asi v 8 tt, nebilo nam srdiecko. Musela som ist na reviziu, pre istotu 2x, pretoze to spackali. Bolo to nase prve mimi a vlastne aj prvykrat co sme sa o mimi snazili a hned to vyslo. No ani vo sne nas nenapadlo, ze by sa nieco take mohlo stat. Fakt som o tom vtedy vobec nerozmyslala. Ale stalo sa. Dr. nam kazal pockat 3 mesiace a tak sme to pekne dodrzali a hned po tretej mrche sme sa do toho pustili. Po dcoch mesiacoch snazenia sa nam to podarilo. Ale kazdu kontrolu a u Dr prezijem v strachu a potom som spokojna asi tak 2 tyzdne a znovu ma to prepadne, ze co ak mimi zase nezije. Toho asi nezbavim, az kym nebudem drzat babatko v naruci. A pevne verim, ze to tentokrat vyjde.

aliva
27. mar 2009

Ahojte, ja som potratila v 9tt v januáry a teraz sú to od vtedy 2 mesiace. Problémy už žiadne nemám - cyklus znova "ako hodinky"... Ale aj tak sa nejak bojím. Najprv som myslela, že nech som čo najskôr zase tehotná, ideálne hneď po 3 mesiacoch - ale teraz ako sa to začína blížiť to začínam nejak odkladať... do leta a tak. 😒 Veľmi sa bojím, že sa to zopakuje. Doktor mi povedal, ak chcem dieťa nech to už neodkladám. Mám 29 rokov...

magic08
15. apr 2009

Zistili Vám niekomu po missed ab ze pricina bola hydatidozna mola?

tarinka333
16. apr 2009

Ahojte, ja som mala zakrok kvoli MA 9.4 😢 Este stale som to nerozdychala. Bola som v 8tt. Zistia vobec lekari, alebo maju snahu zistit, co bolo pricinou? Co sa dozviem z vysledkov histologie?

adrikanatasa
21. apr 2009

tarinka z výsledkov z histológie sa nedozvieš nič. Akurát to že odstránili zvyšky plodu.. Daj si porobiť vyšetrenia, gynekológ ti povie kam máš ísť..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre