Po akej dobe sa to po missed abort opäť podarilo?

poleva
6. júl 2008

dúfam, že sa niekto zapojí,prosím všetky ktoré majú za sebou missed,aby sa podelili o skúsenosť s dalším tehotenstvom.Po akej dlhej dobe sa to opäť podarilo ?
nezakladám diskusiu,len ma zaujíma a myslím, že aj ostatné nedočkavé ako ja,ako rýchlo sa to podarilo
dakujem

sophie1981
20. júl 2008

caute, ja mam za sebou 2 missed....fyzika by ma aj pustila hned skusat ale moja psychika bola nanic....po prvom som nasla odvahu po roku a po druhom az teraz....bude to skoro 4. rok....skusame 3 mesiac.....zatial to beriem v pohode....ale co budem robit ked ostanem v tom, tak na to radsej nemyslim...nesmierna radost, ale zaroven strach.......

poleva
autor
20. júl 2008

takže 7. mesiac po missede býva plodný 😵

aanda
20. júl 2008

Ahojte. Leniccka: som to zvladla celkom v pohode v piatok. trosku to pobolieva, ale inak OK. Tak budeme skusat neskor. Drzkajte palceky a Drzim aj ja Vam.

leniccka
21. júl 2008

aanda: tak je super, ze si zvladla, teraz oddychuj a nechaj sa drahym obskakovat a uzivaj si to... 🙂)) my sa chceme snazit po mrche, uz som vcera mala dostat ale dako este stale neprisla... tak neviem, ale viem ze tehu nie som 🙂))
zatial sa drzte
paa

aanda
22. júl 2008

leniccka: tak velmi drzkam palceky, nech uz ta mrcha cim skor pride a nech sa Vam potom dari... ozvi sa potom, co a ako...

leniccka
22. júl 2008

no ved prave to, ze mrcha nechodi... asi mam rozhadzany cyklus si myslim. rozmyslam, ze skocim zajtra aspon za sestrickou na gynde, nech mi povie co a ako... lebo cakat kedy dostanem mrchy je blbe, ani tampon ani vlozku a ak mam chodit, pardon za vyraz, s krvavym zadkom po meste tak neviem neviem... 🙂)))))

aanda
22. júl 2008

veru to mas pravdu... ja som mala cyklus vzdy pravidelny. ked som min.rok v decembri prestala brat HA,lebo sme chceli zacat pracovat na babatku, tak mi to zblblo. krvacala som hned po menzese. dali mi nejake hormonalne lieky na upravenie cyklu a potom uz v pohode... tak teraz uvidim, co to so mnou urobi po tom zakroku.... ved ked sa ti da zajdi na gyndu, alebo aspon zavolaj sestricke...

leniccka
22. júl 2008

ja som aj po vysadeni HAK mala ukazkovy cyklus... vysadila som v novembri a mrchy chodili presnejsie ako hodinky... a teraz akurat rozoberam ci som tehotna znova alebo sa mi mrchy niekde zabudli... asi zacinam byt paranoidna a namyslam si ze mi vypadlo brucho von... alebo som sfuknuta z vecere??? 😀

zuzanka.j
28. júl 2008

ahoj, ja som mala MA v marci 2007. cakali sme 2 mes. a od vtedy do teraz sa stale nedari. cize uz 14 mes. nic...

leniccka
28. júl 2008

ahoj zuzanka, ved sa to podari.... raz urcite, neboj nic... este sa budes raz stazovat ze rodis ako hruska kazdy rok 😀 mna ked sa kamosi pytaju kolko chceme deti, tak odpovedam ze kvoli jednemu MA si s radostou odrodim celu futbalovu jedenastku, aby sa mal kto o mna postarat na starobu 😀

aanda
29. júl 2008

ahoj Leniccka. ako sa Vam dari? Ako si to prezivala po MA? Vecsinou som v pohode, ale niekedy to na mna pride a som smutna. Stale si opakujem, ze treba mysliet pozivitne, a citit sa stastna, ale nie vzdy to ide...

Ja by som uz najradsej isla na to babatko.... 🙂 ale este musime cakat.... a chceme aspon 2 cykly pockat...

leniccka
29. júl 2008

ahoj aanda, dlho si tu nebola, rada vidim tvoje pismenka 😉 ja som to brala celkom v pohode, bola som rada ze som fyzicky v poriadku, no a psychika - som si povedala ze radsej 6 tt ako 6 mesiac...
jasne ze mi je aj teraz smutno, akurat odisla kolegyna, ktorej sa v aprili narodila prenadherna dcerka, tak som ju natahovala na rukach aby sa mi prilepila 😀
no a teraz mi akurat skoncili mrchy, takze od vikendu ideme na to 😝 to su akurat dva cykly tak uvidimi ci sa zadari...

mravvcek
29. júl 2008

Ahojte ja som mala missed v januari a este vzdy nic,teraz mi meskala dva tyzdne minula som kopec peniazkov na testy a s lupou som hladala dve ciarky ale zial nic a vcera dosla mrcha.Tak snad nabuduce ☹

leniccka
29. júl 2008

ahoj mravcek, ja som tiez hladala dve ciarky lebo mi meskali mrchy tri dni... asi by som sa scvokla keby mi meskali 2 tyzdne... mne uz po jednom dni meskania vlasy stavali dupkom...
ale neboj podari sa... a za chvilu budeme chodit pupkate, budeme vyzerat ako hrochy, este tak aj budeme funiet 😀

mravvcek
29. júl 2008

No snad mas leniccka pravdu a fakt budeme mat zachvilu bruska ako sloniatka 😉 verim v to,raz to musi prist a uspesne byt az do konca 🙂

aanda
29. júl 2008

Ahoj leniccka, hej, dlho som tu nebola. Bola som u rodicov. Mala som dovolencicku...Manzel bol odcestovany, tak sa mi nechcelo byt samej doma... Ja tomu silne verim, ze sa to nabuduce podari a bude to bez problemov.

Mam taku jednu kamosku, tiez mala MA, a teraz ma na zaciatku augusta termin porodu. Caka dievcatko... 😉

poleva
autor
29. júl 2008

ahoj mravvcek aj ja som mala MA v januári
snád tento mesiac nám to vyšlo : - )
uvidíme

komisakpd
29. júl 2008

aj ja som mala MA v januari...

poleva
autor
29. júl 2008

ale nemala si kyret ?

komisakpd
29. júl 2008

nie..sama som sa vycistila, bolo to hned na zaciatku...

aanda
29. júl 2008

poleva> a kolko ste cakali nez ste sa zacali snazit?

poleva
autor
29. júl 2008

my sme začali snažilkovať po 1 MS a tá bola 17.3
ovu bola začiatkom apríla takže odvtedy

aanda
29. júl 2008

tak drzim palceky, nech sa co najskor postasti... potom sa urcite pochval.......

leniccka
29. júl 2008

caute baby tak uz som doma z prace... my ideme snazilkovat od piatku... dufam ze to vyjde 😉

aanda
29. júl 2008

ozik baby, beriete nejake vitaminiky???

leniccka
29. júl 2008

nie, ani cajiky ziadne nepijem, normalny zivot si vediem, papkam ovocie, salaty a pod. ale vitaminy nie

komisakpd
29. júl 2008

po mesiaci...lenze my sme boli iny pripad ako ty....

poleva
autor
29. júl 2008

komisakpd prečo iný ?
no isto sa pochválim

aanda
31. júl 2008

Poleva - tak ako??? prisli/neprisli????

poleva
autor
1. aug 2008

no testovala som ale nič...
teplota sa drží ešte vždy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre