Po akej dobe sa to po missed abort opäť podarilo?

poleva
6. júl 2008

dúfam, že sa niekto zapojí,prosím všetky ktoré majú za sebou missed,aby sa podelili o skúsenosť s dalším tehotenstvom.Po akej dlhej dobe sa to opäť podarilo ?
nezakladám diskusiu,len ma zaujíma a myslím, že aj ostatné nedočkavé ako ja,ako rýchlo sa to podarilo
dakujem

aanda
3. aug 2008

cauko poleva. ako dnes??? uz mas nejake novinky?

poleva
autor
4. aug 2008

ajoj, no meriam stále bazalku, zvyknem mať ovu medzi 14 -16 dnom
ale tento mesiac mi vyznačilo na 21 DC.

lujsa2
4. aug 2008

Ahoj poleva,ja som mala MA 20.5. odvtedy len 2x menzes.Mne bolo povedane,že do 8tt tehotenstva treba čakať 3 cykly a vyššie, čo platí pre mňa 5-6.JA mám mať 5 cyklus v októbri koncom mesiaca a neiem či nezačnem.Len mám strach...Sú tu také čo prekonali MA v 11 tt a zadarilo sa im po takých 4 mesiacoch...nie je ta maternica ešte slabá?

poleva
autor
4. aug 2008

ahoj lusja...ja som potratila v 10 tt

zofa
4. aug 2008

Ja som potratila v 12tt ale povedali mi, ze plod bol velky na 10tt. Potom sa nam 3,5 roka nedarilo. Tento rok vo febr. som otehotnela ale o babo sme znovu prisli a pred 2,5 tyz. sme prisli o dalsie 😢 . Takze tri potraty.

poleva
autor
4. aug 2008

zofa to vážne ? aké smutné

zaneta.78
4. aug 2008

ahoj zofa, viem ako ti je , ja som tiez 21. jula prisla v 10tt o mimi ☹ , bol to moje tretie neuspesne tehotenstvo,mam uz troj rocnu dcerku a druhe mimi sa nam proste nedari 😢 , davame si minimalne rocnu pauzicku, dasli neuspech by som uz nerozdychala

zofa
4. aug 2008

Je to tazke a hlavne este velmi cerstve. Kto neprezije potrat, to tazko pochopi. Ja tiez potrebujem nejaky cas na zotavenie, lebo ako hovori zaneta.78, dalsi neuspech by ma uz asi uplne dorazil.

janinka25
5. aug 2008

ahojte chcem spytat, vo stvrtok minulý týžden som potratila, robili mi prečistenie a po zakroku to ani tak nebolelo, ako teraz tieto posledné dni, mali ste aj Vy také problémy? Dakujem

zaneta.78
5. aug 2008

ja som po cisteni mala tiez bolesti v podbrusku a pobolievalo ma aj cele brucho, nebola to silna bolest take pobolievanie sem tam. tak som tyzden lezala v posteli a nenamahala som sa,mne to pomohlo . janinka25 ak su bolesti silne nedajboze mas teplotu zajdi radsej k doktorovi nech sa na teba mrkne.

janinka25
5. aug 2008

ved prave že som bola u doktora a povedal mi že to je normálne, že to sa maternica vracia naspat. ☹

zaneta.78
5. aug 2008

oddychuj a nenamahaj sa, mne bolo nanic tyzden, klud a pokoj mi fakt pomohol, A mas aj ine tazkosti?

janinka25
6. aug 2008

okrem tých bolesti nemam iné tažkosti

zaneta.78
6. aug 2008

janinka25, par dni pockaj a ak bolest neustupi zajdi znovu k doktorovi. inac ja som si aj tabletku od bolesti sem tam svihla ibalgim 400 😉 , teraz beriem sibírsky ženšen ten ma aj protizapalove ucinky- pomaha tlmit zapal v ogranizme je to prirodny produkt, taky maly zazrak podla toho co pisu staci len uverit a si fit 😀

leniccka
6. aug 2008

baby ja som nemala ziadne bolesti po zakroku, neviem od coho to zavisi ale ja som bola hned fit

zaneta.78
6. aug 2008

to neviem ani ja, toto bol moj treti misssed, prve dva som nemala tiez bolesti, ale tento posledny som uz skoro nerozdychala asi na celkovom mojom stave podpisala aj psychika, ani zit sa mi nechcelo, ale uz mi je celkom fajn, no fajn ,zijem 😉

leniccka
6. aug 2008

hej no neda sa povedat ze som sa aj ja citila super... ale co sa tyka fyzickej bolesti tak to som nemala, praveze som bola prekvapena z toho, ze ma nic nebolelo a bola som relativne v pohode... a robili ti v celkovej anesteze, ci ako?

zaneta.78
6. aug 2008

ano v celkovej, u nas v bojniciach sa to robi len tak.

leniccka
6. aug 2008

lebo niekto pisal ze len v lokalnej, rano prides a ides domov. no ja som bola v bb na celkovej, a lezala som v nemocnici 3 dni...

zaneta.78
6. aug 2008

ja som bola v nemocke dva dni, bola som v 10tt

aanda
14. aug 2008

babule, za kolko tyzdnov po cisteni maternice ste dostali prvu menstruaciu?

zaneta.78
14. aug 2008

ja mam za sebou tri missedy, pri prvom a druhom cisteni po piatich tyzdnoch, teraz som po tretom ☹ a na mrchu este cakam(21.8. ma cistili)

kajkas
14. aug 2008

ahojte, ja som mala MA, v 21tt, 21.6.07, povedali nam, ze po pol roku sa mozme snazit...a vyslo nam to skoro na chlp, 16.12. som uz mala II... a teraz o tyzden rodime...
drzim vsetkym palce,nevzdavajte to, v mojom okoli je vela zien, kt. tiez aj 3x potratili a teraz maju krasne deticky...

aanda
15. aug 2008

kajkas: to si mala MA az v 21tt, to muselo velmi boliet... ☹ ja som bola na zakroku v 11tt, ale uz asi od 10tt som vedela, ze to nie je v poriadku uz dlhsiu dobu....
chcem sa ta spytat, ako si toto druhe tehotenstvo na zaciatku prezivala... ja sa asi budem velmi bat...

ozik, drzim silno palceky k porodu 🙂

leniccka
15. aug 2008

aanda ako sa mas?? uz si dostala mrchy? a bola si aj doma na PN, trosku si oddychnut 🙂

aanda
15. aug 2008

leniccka ahoj. este mrchu len cakam... snad buduci tyzden? mne robil zakrok moj gynekolog - oni maju take moznosti na klinike na ktoru chodim - robili mi to v piatok a az v utorok som isla do prace... v podstate som nemala nejake bolesti. len trosku tie prve tri dni ako keby som tam mala take "tlaky" alebo ako to popisat...
a co ty???

kajkas
15. aug 2008

aanda ano, bolo to strasne... a toto tehu, som okamzite prerusila skolu (som medicka) a prve tri mesiace pomaly len lezala doma,velmi som sa bala, nech sa to nezopakuje....ale nakoniec bolo doteraz cele tehotenstvo (klopklop) uplne bez problemov... Drzim palce, nech Vam to vyjde.

leniccka
15. aug 2008

ja som tiez bez bolesti prezila... uz mam po druhej mrche a cakam, ci som tehu alebo mi pride tretia mrska... a doma na PN som bola 10 dni, super som si oddychla a zregenerovala som psychiku... v praci ani nevedeli ze som po niecom takom 😉

cropina
15. aug 2008

Čaute baby, môžem sa k vám pridať? Som viac-menej čerstvo po MA - kyretu mi robili 30.7. - a nejako sa neviem zaradiť do žiadnej témy ☹

aanda
15. aug 2008

leniccka.. takze po druhej mrche ste uz zacali so znazilkovanim??? ani v mojej robote nikto nic nevie, iba jedna kolegyna, ktora ma odhalila ked mi bolo na zaciatku zle, ale ta mlci, ani som o tom s nikym nemala chut v robote rozpravat, a noco, aby mudrovali??? kazdy sa hned pyta, ci som sa prepinala, ci som nieco nezdvihala, ci.... namiesto toho, aby boli ticho, ked nevedia o com to je a co clovek v takej situacii preziva...

ahoj cropina, to mi je luto, ze aj ty mas takuto skusenost. v ktorom tt ti robili zakrok? a kolko mas rockov???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre