Po akej dobe sa to po missed abort opäť podarilo?

poleva
6. júl 2008

dúfam, že sa niekto zapojí,prosím všetky ktoré majú za sebou missed,aby sa podelili o skúsenosť s dalším tehotenstvom.Po akej dlhej dobe sa to opäť podarilo ?
nezakladám diskusiu,len ma zaujíma a myslím, že aj ostatné nedočkavé ako ja,ako rýchlo sa to podarilo
dakujem

bianca
6. júl 2008

poleva ahoj.My sme sa zacali snazit po 3-4 mes a super

montinka
6. júl 2008

ahoj ja som potratila vo februari minuleho roka, dodrzali sme pol roka co nam doktor povedal ze by sme sa radsej nemali snazit nech sa mi to vsetko tam vnutri vylieci takze do augusta sme davali pozor a v oktobri sup a je mimco a toto bude uspesne.🙂

poleva
autor
6. júl 2008

dakujem...no my sme 4 cyklus čo sa snažíme a som veľmi nedočkavá
preto ma zaujíma hlavne tá doba...

emmaelzer
6. júl 2008

poleva, my sme cakali mesiac, a na druhy mesiac pokusania sme zamiesili malu Elizu. teraz ma pol roka.

evelyin
6. júl 2008

Poleva, no mne sa nedarí od MA otehotnieť už takmer 2 roky, a to sme sa začali snažiť po 3 alebo 4 MS
od potratu. Ale všetkým babám z našej témy /MA/ sa to podarilo do roka, takže neboj, určite budeš raz-dva tehotná opäť. 😉

avanka
6. júl 2008

Ahoj, ja som potratila 16.juna 2007 a v oktobri sme splodili Lukaska, ktory sa narodil teraz 23.juna
Podarilo sa nam to na prvy sup 😀

lenuliatko
6. júl 2008

Ahoj, ja som potratila koncom mája 2007 a doteraz nie som tehotná. Ešte som mala asi jeden mikropotrat nikedy v marci 2008 (pozit. testy a potom MS, ale nič som nemala oficiálne potvrdené). Takže mne sa to do roka nepodarilo. A Evelyin, myslím, že aj Svetluške to trvá už viac než rok, nie? Ale máš pravdu, väčšine to naozaj rýchlo vyjde zas, už by sa mohlo šťastie usmiať aj na nás 😉

gapa
6. júl 2008

ja som potratila v 2/02, snažiť sme sa znovu začali od 8/02, podarilo sa otehotnieť až v 4/04 a to za pomoci lekára teda liekov 😉 (na upravenie cyklu, na zníženie prolaktítu a na podporu ovulácie) takže malá sa narodila koncom roka 2004.
Potom som znovu potratila 3/07 a od 9/07 sa nedarilo (cykly 68dní!) takže za pomoci už len clostylbegytu a duphastonu (prolaktín som nemala zvýšený) sa nám podarilo vo febr.otehotnieť a bábo čakáme cca 1.11.08

poleva
autor
6. júl 2008

dakujem za príspevky
my chceme ešte počkať 3 mesiace a asi potom pojde manžel na spermiogram,aj ked stále verím, že to bude o.k kedže predtým sa podarilo na prvý šup !

veva1
6. júl 2008

MA v sept. 2006 Tomasko sa narodil v dec. 2007

poleva
autor
6. júl 2008

ahoj veva, takže o 1/2 roka 😵

lenuliatko
6. júl 2008

Poleva kľud 😀 , vyšlo vám to prvýkrát na prvý šup, ani druhé nebude dlho trvať, len sa na to tak neupínaj, lebo sa zablokuješ sama. Užívaj si a bábo príde do bruška raz-dva 😉

poleva
autor
6. júl 2008

kľud kľud, ale manželík má 43 ročkov a veľmi už chceme

lenuliatko
6. júl 2008

Pozri, ak sa vám to už podarilo a dokonca na prvýkrát, tak to určite vyjde skoro zas. Ak chceš byť spokojná, tak na ten SPG choďte, veď to je to najmenej 🙂 Ale preventívne môžte papať vitamíny obaja, uškodiť to nemôže. Ja som tiež po 4 mesiacoch nabehla k Dr, že sa nedarí, tak len sa usmiala (pomyslela si svoje 😀 ) a že tak po roku snaženia a neúspechu budeme niečo riešiť, takže tvoju nedočkavosť úplne chápem. Odvtedy mám už za sebou takmer všetky možné vyšetrenia, všetko vyzerá byť OK, takže fakt treba len vyčkať.

nevesta
6. júl 2008

Po roku 😉

poleva
autor
7. júl 2008

podstúpili ste nejaké vyšetrenia alebo ste len čakali a skúšali ?

lolka
7. júl 2008

ja som mala 1xMA zaciatkom 3/07 potom 3 mesiace pauza a zadarilo sa na druhy cyklus. ale aj druhe tehu skoncilo MA - to bolo v 10/07. znova sme zacali v januari 08 a zatial sa nedari 😒

maja.ka
7. júl 2008

ahoj poleva, ja som mala MS v novembri 2007 a skusat sme zacali po tretej mrche, vyslo to az po polroku, cize na 4 pokus snazenia a 2// som si nasla v case ked sa nam mal nas anjelik narodit 😉

maja.ka
7. júl 2008

malo byt ze MA a nie MS, sorry

gapa
7. júl 2008

poleva, horšie keby si mala 43rôčkov ty 😅 . U chlapov z fyzického hladiska také obmedzenie nie je. Aj ked asi mu už tikajú biologické hodiny 😀 😀
Snád sa nenahneváš 😉 Inak to chápem. U nás bol dôvodom urýchlovania môj vek 35. 😔

zuzub
7. júl 2008

ahojte takze ja som mala MA 25.4.08otvtedy 1x mrchu 31.5.2008 a otvtedy nic.... teraz som 38DC a mrcha nikde, som si robila vo stvrtok tehotensky test a vysla mi /...... tak fakt neviem jemzne zeby som mala po MA taky dlhy cyklus???? alebo mozem byt tehulka a / ciarka na teste.... a nemam ani ziadne tehulkovske priznaky ako prvy krat.... tak fakt neviem 😖

poleva
autor
7. júl 2008

gapa dakujem, nie nehnevám,prečo ?
a aké ste mali cykly ? ja som dnes dostala 5 mrchu od potratu, a stále nie je presná.
vždy medzi 28-30 dnom
a dnes som dostala na 27 DC
asi to tam stále nie je "ONO"

lante
8. júl 2008

Poleva, ja som tiež prvý raz otehotnela na prvý šup. Začiatkom mája 2006 sme sa rozhodli, že to skúsime a 24.6. som mal pozitívny test. Ale MA prekazil našu radosť a koncom júla som šla na čistenie. Po prvej MS os MA nám doki povedal, že sa môžeme snažiť, to bol september 2006 no zadarilo sa až vo februári 2007, už som bola nervźna ako pes a zakaždým, keď som nakoniec mrchu dostala bolo so mnou prvých pár dní na nevydržanie. A kládla som si presne tú otázku čo ty, prečo to teraz neide, keď to predtým vyšlo na prvý šup. No nakoniec sa po pol roku zadarilo aVili-boy sa v októbri narodil a teraz už bude mať 9 mesiacov. 😉

A ešte už som bola taká nešťastná, že to neide, že som si od polky decembra začala merať BT.

evitkamalicka
8. júl 2008

poleva, my sme sa zacali snazit 2 mesiace po missede a hned sa zadarilo

sloniiicek
8. júl 2008

ahoj poleva - tak my sme mali MA v 7/07, po cisteni sme cakali 2 menstruacie, ked som bola na kontrole, tak mi doktor povedal, ze fyzicky som vporiadku. tak sme sa hned zacali snazit a zadarilo sa nam na 1x. a teraz kazdym dnom by sa nas maly zazrak mal narodit. rok po MA.

inak ja som mala aj pred MA cyklus 28-30 dni. podla mna je to normalne. su tu baby, ktore mali aj dlhsi.

bershka
8. júl 2008

ahoj baby, práve som prvýkrát grckala 😅

poleva
autor
10. júl 2008

ahojte,takže treba viac trpezlivosti
bershka to znamená, že je všetko o.k

h0blinka
10. júl 2008

bershka 😀 😀 😀
my sme mali MA 25.9. 2006 zacali sme skusat po 3-4mesiacoch, posledny menzes po MA 4.5. 2007, Lilly sa narodila 28.1.2008 🙂

poleva
autor
10. júl 2008

ahoj hoblinka...ako vidím tak taký 1/2 roka určite treba,aby sa zadarilo

h0blinka
10. júl 2008

hmm poleva vela zalezi od maternice, niektore sa spamataju skor niektore nie 😉
ta foto z vyletu mi je taka povedoma akoby som ta poznala ale asi nie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre