Po akej dobe sa to po missed abort opäť podarilo?

poleva
6. júl 2008

dúfam, že sa niekto zapojí,prosím všetky ktoré majú za sebou missed,aby sa podelili o skúsenosť s dalším tehotenstvom.Po akej dlhej dobe sa to opäť podarilo ?
nezakladám diskusiu,len ma zaujíma a myslím, že aj ostatné nedočkavé ako ja,ako rýchlo sa to podarilo
dakujem

mm1
5. nov 2008

ahojte dievčatá, chcem Vám vliať trošku optimizmu do tých smutných chviľ.
takže v prvom rade sa netreba vzdávať, ale treba veriť.

Ja som mala missed v marci 2007 a v júni 2007 sa mi podarilo znova otehotnieť a dnes máme krásnu dcérku, ktorá sa narodila vo februári.

Mne naopak lekárka povedala, že najlepšie je počkať aspoň 2 cykly, či prebehnú v poriadku a potom sa môcť znova pokúšať. A tak sa to podarilo i nám....

Takže želám vám, aby sa i Vám splnil ten sen, mať vytúžené babatko.

anikar
6. nov 2008

ahojte dievčatá,ja som otehotnela po missed.a.po pol roku ako mi odporučili lekári v nemocnici,skušali sme to však už skôr,ale nešlo to hned.Asi má všetko svoj čas,momentalne sa tešime dvojičkam,ktore očakavame na jar 🙂 držím palce všetkym buducim maminkám. 😵 🙂 🙂

tilly
6. nov 2008

hodka, ja som mala tiež MA v auguste a bola som na kompletnej preventívke a doktor mi dovolii už teraz otehotnieť, ale ja chcem až v januári - februári otehotnieť, skôr určite nie...

a strach budem mať desný ☹

skybaby
6. nov 2008

ahojte babulky, precitala som vasu diskusiu a som trosku v pomykove. my sme prisli o babatka v 23tt ale lekarka nam povedala, ze pokial bude po prvej menstruacii vsetko v poriadku, tak nevidi dovod cakat. je to lekarka ktorej fakt doverujem, tak teraz neviem ....

mirip
6. nov 2008

😲 no ja by som to po prvom menzese neriskovala, teraz ho mám akurát nutkanie je a velké ale...........ja možno až po druhom menzese a to som mala v11t, a podla dokyho až január

skybaby
6. nov 2008

no ved my tiez chceme chvilku pockat, len ma to fakt prekvapilo

mirip
6. nov 2008

mna zase tie tri mesiace, ved sme neotehotneli hned mne to trvalo tri roky tak neviem načo pauza, ved to že sa zadarí teraz hned by bol maxizázrak 😔

skybaby
6. nov 2008

my sme sa tiez snazili vyse roka a pocitam ze sa nam to abni teraz nepodari na prvy sup

mirip
6. nov 2008

ja čakám na výsledky z krvi sa bojím pre ne ísť som aj zvedavá ale zároveň sa bojím 😔

skybaby
6. nov 2008

drzim palce aby to bolo ok. povedala by som ze treba mysliet pozitivne, ale to som robila mesiac v nemocnici a nic z toho ☹ ja este len cakam na histologiu .... ja sa asi budem strasne bat ked znovu otehotniem ☹

mirip
6. nov 2008

no ja už som teraz rozhodnutá ak sa stane velký zázrak niekedy tak to nepoviem ani mužovi kým nebudem vedieť že je všetko ok

skybaby
6. nov 2008

mirip nechcem ta strasit, ale pocas celeho tehu sa kedykolvek moze nieco stat ... ja tomu nebudem verit, kym nebudem babatko drzat v rukach ... ale treba verit ze raz budeme stastne mamicky aj my

skybaby
6. nov 2008

pekny vecer este prajem .. idem pred telku

cukruska1920
7. nov 2008

Ahojte...ste tu niekto?

evitkamalicka
7. nov 2008

cukrus servus...ako sa mas? ani sa neozves, kasles na mna ☹

cukruska1920
7. nov 2008

ahoj evit...mam sa fajn cakam mrchu 🙂 ale asi budem musiet ist na kozne....

evitkamalicka
7. nov 2008

preco na kozne?

cukruska1920
7. nov 2008

vyhodil sa mi hore na pahorku taky cerveny fliacik a svrbi to tak neviem co to je....kurnik vsetko sa na mna kyda 😠

stinka
11. nov 2008

Ahojte.... Všetky...

neviem či som dobre nakukla ale odporučili ste ma sem viacereééé s mojim problémom... Po 3 ročnom snažení sme konečne sa dočkali a ostala som tehotná. Bohužial veľmi rýchlo sa naša radosť roztratila lebo v 8tt som potratila. Asi o týždeň nato mi spravili kyretáž... no a teraz máme dylemu kedy začať... ale asi nie som sama... hm?

sue250
12. nov 2008

ahojte baby ja som potratila klasickym porodom v 24tt mne povedali cakat pol roka, podla statistik mi lekarka povedala mala 5 pacientiek a po mesiaci od potratu jedna donosila styri potratili, po 2 cykloch jedna donosila a styri potratila a po pol roku vsetky donosili ale zalezi vela od psychiky a samozrejme aj fyzicky musi byt telo pripravene moja kolegyna otehotnela v decembri a vo februari potratila, potom otehotnela v maji a v juni potratila otehotnela v auguste hovorim o tomto roku a je tehotna ale uz krvacala, je pod liekami a este je len v 10tt, lenze ak teraz potrati bude cakat rok, netreba nic unahlovat.

poleva
autor
19. feb 2009

ahojte takze menim temu, uz nie 1 missed ale 2
lebo som po druhom
budem rada ak sa pridate, dakujem

perla200
19. feb 2009

poleva ako sa máš? drž sa zlato 😀

tilly
19. feb 2009

poleva 😔 to je mi ľúto ☹
drž sa

zuzka_w
19. feb 2009

poleva, drz sa a hlavu hore, do tretice vsetko dobre, uvidis .... ja som mala MA v septembri a cca pred 5 minutami som zistila, ze som opat tehotna ... ale bojim sa ako to dopadne, ja som mala missed v 9 tt 😢

poleva
autor
20. feb 2009

zyzka ved je to skvele a aky si mala missed ? bez srdiecka ?
ajoj perla

aduuska
21. feb 2009

Ahojte baby, ja som mala MA v auguste 2007 v priblizne 16. - 17.tt. Bol to pre mna velky sok, lebo vsetky vysetrenia boli dovtedy v poriadku a ked sme sa s manzelom tesili na sono v 20.tt, doktor nam oznamil tuto zlu spravu. Tri tyzdne som bola v nemocke, lebo mi doktori nevedeli ani za svet privodit kontrakcie a " porod". Mne kazali doktori neotehotniet min. 6 mesiacov az 9. Potom sme sa s manzelom zacali snazit znovu a podarilo mi otehotniet doslova hned. Teraz sme s drobcekom v 32.tt, vsetko je zatial OK, tak dufam, ze to uz dako dokopeme do stastneho konca.

lili456
21. feb 2009

baby tak sa pridam k Vam.
toto ste este asi nepoculi ale mne lekarka povedala,ze az po roku sa mozem snazit o dalsie.
ale to urcite ze tolko cakat nebudem.vraj je najlepsie skusat po misses ab hned,vraj nech to nevychladne.
aj ja mam z toho dilemu.sto ludi-sto chuti.
ja som mesiac po zakroku

evulik6
21. feb 2009

aduuska, drzim palce nech to dobre dopadne...ale urcite ano.. my sa zaciname snazit teraz tak uvidime... inak som 2 mrchy od MA...kamoska otehotnela hned mesiac po prvom menzese od MA a ma krasneho zdraveho chlapca...

lili a to preco ti povedali ze rok? v kolkom tt si prisla o babo? ja v 8tt

lili456
21. feb 2009

v 12 tyzdni a bud .tyzden idem na kontrolu po prvej mrche od zakroku,tak ma prezre
a ak povie ze maternicA JE O.K tak o mesiac zacneme skusat,velmi tuzime po babatenku.
rok je podla mna fakt pekna blbost.

aduuska
21. feb 2009

evulik6, dakujem pekne. Budem ti drzat palce aby sa ti podarilo otehotniet co najskor. Mne tiez sestricka hovorila, ze jedna kocka mala tiez MA a doktor jej zakazal otehotniet par mesiacov. Ale ona otehotnela asi po mesiaci a vsetko dobre dopadlo. Ma krasne a zdrave babätko.

lili456, poviem ti, ze doktorov netreba brat az tak vazne. Oni vsetkym babam po MA odporucia neotehotniet aspon 9 mesiacov, tak ich to predsa ucili skole. Ale ja si myslim, ze priroda si vsetko zariadi sama a doktori maju na zdravom a krasnom babätku podiel mozno 1%. Drzte sa!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre