Po dvoch potratoch. Poraďte mi niečo!

babo
7. máj 2007

Caute babulky....v aprili som prekonala nie zrovna chceny druhy potrat...viem, ze nas je takych viac, ale neviete mi nahodou niektora poradit, ci uz nejake dobre cviky na spevnenie maternice, alebo nejake vitaminy???? uz mam toho dost, nebudem s len tak necinne na to prizerat a cakat, ci zasa dalsi raz ked sa budem tak velmi tesit na babatko potatim..prosim, ked niektora mi vie v niecom poradit, budem vam vdacna...

katrin
23. máj 2007

cucus, bol tam aj môj manžel a ten chudák tak zbledol, že som myslela, že si ho tam rovno nechajú 😀 Hneď na to som volala mojej mame a tá platila pri pokladni v nejakom obchode a tá dostala taký šok, že skoro celý nákup aj s peňaženkou nechala pokladníčke 😀

slivka
23. máj 2007

Katrin, tak to si teda mala po dvoch neuspesnych pokusoch jeden, ktory bol dvojnasobne uspesny. Verim, ze to asi bolo pre vsetkych prekvapko 🙂

katrin
23. máj 2007

Slivka, práve preto don´t give it up 😉 určite to nevzdávaj a mysli pozitívne 😵 držím ti palce, nech čo najskôr máš ten svoj vysnívaný uzlíček v náručí 🙂

slivka
23. máj 2007

hmm...teraz si asi budem musiet dat par mesiacov pauzu, porobime vysetrenia a potom zacneme opat snazilkovat.

cucuska
23. máj 2007

držim ti palce slivka

katrin xixixixi tak tvoju maminu si viem teda predstaviť 😀 😀

danabel
5. mar 2010

ahojte chodí sem ešte niekto?

vikitino
23. feb 2011

ajojte dievcence... davno som pri vas nebola ani neviem kde sa mam skor prihlasit... ☹ 😉 ja som tiez po dvoch potratoch prvy v 8 tt a druhy v 10 tt mali sme pauzu tak 2 roky a teraz sa nedostavila mrcha dnes som bola u lekara lebo test mi vysiel negativny odobral krv a rano budem vediet ako som na tom podla HCG tak drzte palce dufam ze to konecne vyjde

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre