• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po dvoch potratoch. Poraďte mi niečo!

23. februára 2011 
cucus, bol tam aj môj manžel a ten chudák tak zbledol, že som myslela, že si ho tam rovno nechajú :grinning: Hneď na to som volala mojej mame a tá platila pri pokladni v nejakom obchode a tá dostala taký šok, že skoro celý nákup aj s peňaženkou nechala pokladníčke :grinning:
23. máj 2007 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katrin, tak to si teda mala po dvoch neuspesnych pokusoch jeden, ktory bol dvojnasobne uspesny. Verim, ze to asi bolo pre vsetkych prekvapko :slight_smile:
23. máj 2007 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Slivka, práve preto don´t give it up :wink: určite to nevzdávaj a mysli pozitívne :dizzy_face: držím ti palce, nech čo najskôr máš ten svoj vysnívaný uzlíček v náručí :slight_smile:
23. máj 2007 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmm...teraz si asi budem musiet dat par mesiacov pauzu, porobime vysetrenia a potom zacneme opat snazilkovat.
23. máj 2007 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
držim ti palce slivka

katrin xixixixi tak tvoju maminu si viem teda predstaviť :grinning: :grinning:
23. máj 2007 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte chodí sem ešte niekto?
5. mar 2010 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajojte dievcence... davno som pri vas nebola ani neviem kde sa mam skor prihlasit... :frowning2: :wink: ja som tiez po dvoch potratoch prvy v 8 tt a druhy v 10 tt mali sme pauzu tak 2 roky a teraz sa nedostavila mrcha dnes som bola u lekara lebo test mi vysiel negativny odobral krv a rano budem vediet ako som na tom podla HCG tak drzte palce dufam ze to konecne vyjde
23. feb 2011 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok