Popôrodná psychóza

13adinka
4. apr 2014

ahojte maminky....ja sama som este babo nemala ale moja kamoska je teraz v nemocnici lebo ma tuto laktacnu psychozu a dost ma to prekvapilo....co to vlasne je za chorobu? vobec si to neviem predstavit ako moze mat zena take stavy ....ked ma doma krasne zdrave babo

ifkael
4. apr 2014

Google.sk

13adinka
autor
4. apr 2014

......chcela som pocut len daku skusenost.....

meluela
4. apr 2014

@13adinka je to o chemii v mozgu - pri porode sa vyplavi velke mnozstvo hormonov, ktore vedia ovplyvnit chemikalie v mozgu ktore reguluju to, ako sa citime a pod. Ona to velmi nemoze ovplyvnit, aj ked ma doma to krasne babo, ona sa citi priserne, prichadzaju jej divne myslienky, je strasne smutna a pod.. Drzim palce aby ju dali rychle do poriadku aby sa mohli tesit s babatkom.

ofinka83
4. apr 2014

Ahoj...mam to za sebou..prislo to ako blesk z jasneho neba...nebola som to ja chvalabohu som mala pri sebe rodinu a hl maminku ktora ma zobrala k lekarke ..uzivala som lieky a postupne to odislo..lieky neberiem som uplne v pohode a uzivam si radosti i starosti rodicovskej "dovolenky". Zena za to nemoze a nevie to hlavne vobec ovplyvnit..ten pocit si pamatam az ma mrazi...som stastna ze je to prec...a super ze je tvoja kamoska v opatere bo mamina znama sa neliecila a dodnes je mimo a to ma jej dyn 26 r :((

ofinka83
4. apr 2014

Pardoon za preklepy 🙂)))pisem z mobilu k

13adinka
autor
5. apr 2014

aj ja dufam ze sa z toho rchlo dostane...len by som nikdy neverila ze sa take nieco v zene deje.....mozno to je aj s tym spojene ze nekoji

ofinka83
6. apr 2014

Urcite ano 🙂 ked sa lieci drzim palce

1lienka1
18. apr 2014

@ofinka83 ahoj, prosim ta a kolko si sa liecila? ja sa liecim uz cca 1 rok, s dvojmesacnou pauzou, ale vdaka tabletkam mam 42 kilo, nedokazem pribrat a tym padom dalsia depresia na svete..

ofinka83
23. apr 2014

ahoj boze..tak podla mna by si mala zmenit tabletky...ja som pri antidepresivach uzivala aj neurol lebo tie vedlajsie ucinky boli nechutenstvo a hrozna nervozita v zaludku az som sa isla po...no a vies pise sa mi to tazko ale ja son si lieky vysadila sama a z poporodnej depky ma dostala bohuziak tragedia v rodine a moja mysel zrazu bola inde...potom sa mi moje stavy vracali este sem tam ale uz to vymizlo..dcerka ma teraz 15 m a sice trpim na pms a mam nalady ale nie depresiu a za to vdacim aj mojej vkuse vysmiatej dcerke..takze radim zmen lieky al lekara.. al skus psychologa ...🙂 drzim palec sino

ofinka83
23. apr 2014

lienka zvladnes to 🙂

patkaza
26. okt 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

je to dost kruté táto popôrodná depresia http://akoapreco.com/ako-spoznat-poporodnu-depresiu/ ... dúfam že mna to nikdy nepostihne

nasta197
7. aug 2017

Ahojte otazka zena ktora uz pred otehotnenim mala psychycke problemi schyzofreniu a po porode ma poporodnu psychozu uz 5mes. Lieci sa no o babo nema zaujem velky a stale spi je unavena a ma zadumcive pohlady je tam vobec sanca ze to prejde?7

juliet86
7. aug 2017

@nasta197 to je otazka na jej lekarov najma psychiatra. Verim ze so spravnou liecbou a dobrou podporou od rodiny sa aj toto sa zvladnut...

123nikolaa123
13. okt 2020

@ofinka83 ahoj, ako dlho si sa liečila? Ja sa liečim tretí mesiac a zatiaľ veľký pokrok, ale ešte si nepripadám úplne zdravá.. poznačili má hlavne bizarne myslienky o mojej malinkej... lekárka nechce o vysadení tabletiek ani pocut, a ešte ani ja, len má zaujíma kedy si bola na 100 percent zdravá

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre