Potrat v 7. týždni tehotenstva a potom strašné bolesti. Čo mi môže byť?

marianella
7. dec 2007

Ahojte baby. Strašne Vás prosím o skusenosti alebo proste o radu. Moja sestra v pondelok potratila v 7tt. Teraz som s nou telefonovala a má strašné bolesti, nekrváca a začina jej stupať horúčka.Je sama doma. Neviete čo to znamená? sú to nejaké priznaky po potrate, alebo čo jej môže byť??? dakujem, za každú informáciu...

maahuliena
7. dec 2007

myslím, že tvoja sestra by mala ísť do nemocnice na pohotovosť...a to čo najskôr...

marianella
autor
7. dec 2007

býva vo viedni a lekára má v bratislave, jej priatel príde až o hodinu z práce.

mory
7. dec 2007

marianella aj ja si myslim to iste,len nech ide do nemocnice nema tym co stratit 😉 drzim palce

zuzana76
7. dec 2007

pravdepodobne sa poriadne nevycistila a nieco zostalo v maternici, ihned do nemocnice

vesi
7. dec 2007

mala by ísť okamžite k lekárovi, ja som potratila v 6tt, ale potom som nemala nejaké veľké bolesti, skôr sa mi uľavilo po bolestiach čo sprevádzali potrat...

maahuliena
7. dec 2007

tak hodinu...hm, nech sa snaží byť v klude.. ležať..
a čím skôr do špitála...

marianella
autor
7. dec 2007

bola hned v pondelok na čistení, to mohli pokaslať???

vesi
7. dec 2007

áno mohli ☹

maahuliena
7. dec 2007

ano... nomuseli ju dobre vyčistiť, alebo jej tam mohli zaniesť infekciu!!! Takže nečakať!

zuzana76
7. dec 2007

marianella, aj po cisteni mozu v maternici zostat rezidua, teda zvysky mrtveho embria, alebo nejake krvne zrazeniny. Nemusi to nic znamenat, ja som po potrate krvacala asi tyzden, teda tak trochu spinila a Dr. vravela ze je to ok, tiez ma cistili, ale teplotu som nemala a ani bolesti

eva4444
7. dec 2007

ja som tiez za pohotovost a rychlucko ☹

vesi
7. dec 2007

ako píše zuzana76... trochu špinenia a žiadne bolesti...

marianella
autor
7. dec 2007

som jej volala nech sa rýchlo ponáhla do nemocnice, dufam, že bude v poriadku... dakujem

vesi
7. dec 2007

držím palce aby bola v poriadku.. 😉

maahuliena
7. dec 2007

držím jej palce, v nemocnici jej určite pomôžu 😉

loss
7. dec 2007

aj ja drzim palce

mory
7. dec 2007

marianella daj vediet ako to dopadlo a dufam ze to nebude nic vazne 😉

smejko1
7. dec 2007

dryim palce 😉

vavka33
7. dec 2007

aj ja drzim palce.

roasha
8. dec 2007

marianella,1.,mozno je zle vycistena,2.,teor. moze ist aj o mimomater.tehu.urcite hned do nemocnice. ☹

marianella
autor
9. dec 2007

ahojte tak nakoniec je všetko v poriadku. dakujem 🙂 😉

vavka33
9. dec 2007

A co jej povedali?

marianella
autor
9. dec 2007

doktor jej dal nejake tabletky a to je všetko, že bolesti su normálne, akurat teplota keby nejak viac stupne tak by bolo zle...

vavka33
9. dec 2007

Super,ze to nebolo nic vazne

loss
9. dec 2007

marianella tak ju pozdrav a nech sa drzi

marianella
autor
9. dec 2007

dakujem 😵

lienka1284
20. dec 2011

ahojte ja mam otazku po vyčisteni som krvacala iba jedem den a slabučko a o 4 dni som začala znovu a mam aj mierne bolesti niekedy take vnutorne pichanie a dokonca až take že si vela krat nemožem sadnut čo mam take bodanie prosim ja idem zajtra k lekarov ale bojim sa či to nieje nič važne poradte mi prosim nech viem čo mam čakat dakujem moc

nella330
3. okt 2013

ahojte, ja som tyzden po potrate vyvolany tabletkou,nemam ziadne bolesti ani moc nekrvacam len mam obavy ci to zo mna vsetko vyslo. Len ma dnes zacal boliet zaludok ..neviem ci to stym neako suvisi

kiki68
4. okt 2013

@nella330 Kto to vyvolaval tabletkou? ved u nas tabletka nie je legalna. Po takomto vyvolani potartu sa musi ist na USG kontrolu,co by som Ti odporucila ist okamzite,kde pozru ci je dutina maternice cista a stahuje sa.Akonahle by cista nebola,poslu Ta na predoperacne vysetrenia a nasledne spravia kyretaz,cize vycistia dutinu maternice mechanicku v plnej anesteze. Trva to len 15 minut,ale ked to treba tak sa neda inak.

junek
7. mar 2014

prosim o vyplneie dotaznika je anonymny dakujem .

http://Postabortivnysyndrom.dotaznicek.sk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre