Predmenštruačný syndróm

angela5
11. apr 2016

Babenky, mavam dost silny predmenstruacny syndrom, kedy sa citim ako iny clovek, vsetko je cierne, mavam uzkosti, depresie, je to na nevydrzanie, nemam absolutne naladu ist do prace, nic sa mi nechce, je to velmi tazke.. Pracujem v muzskom kolektive, ti chlapi samozrejme take nieco nepoznaju a nechapu to, je to o to tazsie vysvetlovat preco sa niekedy spravam tak ako sa spravam ..... Pred ovulaciou uplne iny clovek ako po nej... Vie niekto o niecom, co by mi mohlo pomoct?

zojazoja
11. apr 2016

@angela5 magnezium, vitamin B - pangamin, Agnucaston lieky, atd atd..je toho dost na taketo stavy, ci lieky, ci lieky na prirodnej baze.len si vybrat co ti bude zaberat. mam ten isty problem....u mna zabera magnézium, Bečko, kozie mlieko a hlavne spááááánok.....

dasa71
11. apr 2016
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

take stavy mame viacere :(((

angela5
autor
11. apr 2016

@zojazoja vyskusam

catherinah
11. apr 2016

@zojazoja Mne nepomáha nič z toho, čo si uviedla. ☹

zojazoja
11. apr 2016

@catherinah mne hej..nevravim, ze odstrani uplne príznaky, ale mi to velmi zmiernilo...

zojazoja
11. apr 2016

@catherinah preto ako som pisala vyssie, treba vyskusat viacej toho, aby si mohol kazdy vybrat co mu zabera..ujo Google napise rozne typy medicíny na PMS..tiez som skusala kadeco a ostala som pri týchto 3och veciach..Spánok: to mam na migreny, mavam dost velke, na to ani ibalginy ani nič mi nezabera. 2. Kozie mlieko: na zaludok a brucho. pri PMS je mi zle zo vsetkeho, z čaju, z chleba, syrov, jablko, hocico....pijem pol litra denne 3/4 roka a ani neviem ze mi nieco je. 3. Magnézium: ked som v praci musim si ho dat,inak by som mohla ist rovno domov si lahnut... 🙂 zaberie mi nachvilu. 4. Bekomplex, pivovarske kvasnice - tie mam na strasnu unavu a nervozitu..pri PMS mam neskutocne stavy, ze zaspavam aj po stojacky pomaly a strasnu zurivost, vadi aj ze MM dycha pri mne a niesom daleko od stavu, ze sa viem pohadat hadam aj sama so sebou 🙂

evina34
11. apr 2016

Je to z knihy od J. Bowdena. /mne to zabralo/ B6 50 mg 2x denne,magnezium 400 mg 2x denne, pupalkovy olej...1000mg 2xdenne, planktonovy olej 3g/ 7 dni pred zaciatkom a pocas...nepotrebujem uz ani ibuprofen. Skus

angela5
autor
11. apr 2016

@evina34 mne pomaha trochu Magnezium citrate, o tych olejoch som nikdy nepocula, ale asi objednam a vyskusam

jarkac23
11. apr 2016

@angela5 a prejavuje sa to iba v nalade alebo aj ine tazkosti? Lebo.ja.uz od minuleho tyzdna som uplne hotova ,neviem si dat so sebou rady. Nic sa mi nechcelo vsetko ale absolutne vsetko ma bolelo, vcera bolo akokeby vyvrcholenie toho, neskutocne ma bolel chrbat a dnes uplne v pohode azacina ma pobolievat podbrusko. Ja mam poporode este nepravidelny cyklus ale taketo stavy sa mi opakuju uz nejaku dlhsiu dobu asi si to zacnem poriadnejsie sledovat.
@zojazoja uplne presne hlavne 4 bod ,migreny nemavam aj ke obcas ma holi hlava.
A to som si.uz planovala ist kupit tehu test. Ale asi to bude skor toto

zojazoja
11. apr 2016

@jarkac23 🙂 ale doma uz vedia ako sa vtedy ku mne chovat...tuto ,,bitku,, vyhravam ja zatial 🙂

vlastulina1
11. apr 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@zojazoja tie stavy nie su tazke len pre nas ale aj pre rodinnych prislusnikov :D :D

zojazoja
11. apr 2016

@vlastulina1 😀 😀 aňoooooooooooo....jooooj MM..ten by vedel knihu o tom napisať 🙂

angela5
autor
11. apr 2016

@jarkac23 ja som iba 9DPO takze priznaky mat asi este nemozem... Ale uplne sa mi toci hlava a je mi zle, urcite to bude aj psychika, ale mavam to pred MS, neskutocna unava, odpor ju vsetkemu, vsetci mi lezu na nervy, nechce sa mi nic...Chudak moj priatel, sa mu cudujem,ze to so mnou doteraz vydrzal.. 😒 😠

laura1804
11. apr 2016

Juuj, som rada, ze nie som sama...ja mam okrem depky a zurivosti aj neskutocne bolesti hlavy, zavraty, zvraciam...nieco oficialne okrem vitaminov na to neexistuje?

catherinah
11. apr 2016

@laura1804 veru nie si sama 😀
škoda, že chlapi nevedia, aké to my máme ťažké.

smiledra
15. apr 2016

Kedze PMS sa spaja s hormonalnymi zmenami, ja by som odporucala doplnky vyzivy, ktore nastavuju hormonalnu rovnovahu a aerobne cvicenia! Aloe Berry , maca, materska kasicka - vyskusajte, popr. napiste IP 😉

janula2511
26. apr 2016

Ja mavam tiez zdravotne problemi ako tocaky unava nechut k nicomu.a to mam taketo stavy aj tyzden po menstruacii.mam co robit aby som sa pozbierala po menstruacii.

catherinah
26. apr 2016

@janula2511 asi si chudokrvná. Skús ísť k všeobecnej Dr., nech Ti zisti, či nemáš anémiu.

janula2511
19. okt 2020

Máte niekto aj také pichanie v podbrušku na pravej strane?