Priateľ sa zaľúbil do druhej

snob
15. jún 2018

Dobrý večer prajem..mám 18 rokov..mala som ročný vzťah možno pre niektorých málo ale premna to bol prvý dlhý vzťah...moc sme si rozumeli s parterom a moc sa lubili..len že poslednú dobu to prestalo nejako klapat a jeho city ku mne sa vytratili..totiž v dedine má kamaráta ktorý ho spoznal s jeho sesternicou a asi sa mu zapáčila..poznal ju.4 dni a napísal jej že sa do nej zalubil..moc rychlo nie?:D prosím vás poraďte mi čo mam robiť ako zabudnúť

lindusss2016
15. jún 2018

@snob chapem, ze teraz sa ti to vidi ako tragedia, ale ver mi, ze raz sa na tom budes este smiat, ze si to takto prezivala. No nic to. Klin sa klinom vybija, zalub sa aj ty do ineho. Nebola to laska, nebolo to asi ani len zamilovanie, lebo aj to trva dva roky, kedze to u vas skoncilo takto skoro, tak to asi nebolo naozaj nic...

snob
autor
15. jún 2018

@lindusss2016 keby som vedela byť ako on.tak si najdem druhého ale nedá sa..srdce chce ísť stale len za.ním..ale možno máte pravdu a ked prejde čas tak sa nad tym všetkým len zasmejem

sasesoe
15. jún 2018

@snob na zlomene srdce tazko radit. Ja by som ti odporucala sa teraz sustredit na seba - najdi si nieco na co si posledny rok nemala cas kvoli frajerovi, nieco co ta zaujima a pocunie. Moze to byt od zlepsenia sa v cudzom jazyku cez hackovanie/ pletenie/ zahradnicenie/ tvorbu web stranok ci programovanie... nieco, na co mozes byt "potom" hrda.... a ked casom dokazez naozaj "pustit" tento vztah, tak najdes iny, kvalitnejsi.... ale najskor musis mat rada seba, mat svoje zaujmy poznat svoju hodnotu... preto ja by som neodporucala zacat chodit s inym, ty by si asi tiez nechcela byt "iba niecia naplast"... drzim palce... p.s. pri.rozchodoch vyznavam pravidlo radsej skor ako neskor...

lindusss2016
15. jún 2018

@snob urcite ts to skoro preboli, treba chodit medzi ludi, s kamoskami von a bude dobre. Cakaju ta prazdniny, tak si ich naplno uzi.

snob
autor
15. jún 2018

@sasesoe ďakujem pekne..vezmem si to k.srdcu:)

absurd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasa1983
15. jún 2018

@snob Kks, kočka más 18 rokov. Jeden príde, druhý odíde. Uži si, neviaž sa.

miadi
15. jún 2018

No to je blb prepac rychlo sa odlub! Len daku stretol hnet sa zalubil ked mal teba? Tak potom teba nikdy naozaj nelubil alebo len povrchne a uz to vyprchalo.. mas 18 tak rok sa ti zda dlho no nie je .. takych este stretneš no dufam ze nie. Vymaz vsetky fotky snim zbav sa vsetkeho čo ti ho pripomyna a hlavne nanho nemysli. Najdi si nejaky project nieco co ta zabavi chod viac Von s kamoškami teš sa zo života z mladosti zdravia a ver ze stretneš niekoho lepšieho

jeemima
15. jún 2018

Ja uz mam rokov sice viac, ale presne ked som mala 18 som mala takto pred letom zlomene srdce. nasla som si cez internet na aupair strasnke rodinu v anglicku, zbalila veci a odisla na cele leto tam. Najlepsia vec co som mohla urobit. Prisla som oddychnuta, ( s peniazkami) , a hlavne "zahojena" a plna uplne inych planov ako utekat za nim ;) a presne dva mesiace po mojom prichode spat som spoznala mojho teraz uz manzela ;D

lily412
15. jún 2018

To nebola láska...to bol pokus...očarenie...prehod to z pleca na plece.Chlapi sú od prírody citovo nestáli...to ich ale ešte neopravňuje zahrávať sa...Nech sa on tebe pekne vyprace definitívne zo života...Kým ty budeš dávno na svojej dobrej ceste ... on sa znova bude tváriť pri inej že sorry,ale chcem kotvit inde tak pa 👍😉

lucia_9
15. jún 2018

Chlap v 18stke nie je chlap... vlastne ani v 40tke 😂 ... to si zvyknes :D a zanedlho ,,rocny vztah,, nazves rocnou znamostou 😂.Ja som mala tiez taku lasku 3 roky.Ostali sme kamarati :D dnes ma 22 a nic sa nezmenilo :D sme mlade.Prava laska este len pride 🙂

osky
15. jún 2018

@snob pokojne sa vyplac.ale zachpvaj si hrdost-nedoliezaj za nim.aj ked ti bude volat.nieze zdvihnes cela natesena ze si spomenul.
Zachovaj poziciu ze ti nechyba.
Chlapec nemusi vediet ze bez neho nevies byt.
Ak ta mal ozaj rad,bude sa o teba snazit.
A ak nebude,nechaj ho.na co by ti bol.
Vies,zeny to maju viac v srdci.trva dlho kym preboli.kym zabudnu.
Chlapi to maju geneticky trochu i ak-oni musia zabezpecit nasledovanie rodu.obzvlast takyto mladasi.nedokazu sa viazat na jeden objekt.
takze ked zbadaju 2 pologule-ci uz prsia a ci zadok....oni za to ani nemozu.
Daj tomu cas.teraz sa vyplac vyzur.je to uplne v pohode.prejde to.takych este bude.neboj

lilyianka
16. jún 2018

@snob rýchlo sa chlapec odľúbil keď spoznal "nové mäsko ".... ale pre teba lepšie.. to čo teraz berieš možno ako tragédiu bude pre teba plus v novom vzťahu, tam už presne budeš vedieť čo od partnera chceš a čo nie...
Tiež som to mala rovnako, len s rozdielom, že s prvým som strávila skoro 5r, ale bola to dobrá skúsenosť, a vedela som, aký moj budúci chlap má/nemá byť.. ..a po 3r samoty , kedy som si fakt život užívala ( dovolenky, kamošky, akcie, cvičenie), vo chvíli keď som nikoho nechcela sme sa stretli 😉 takže netreba zúfať...ak sa vedel za 4 dní zaľubiť do inej a na teba sa vykašľať, ver, že to láska z jeho strany nebola

kasokri
18. jún 2018

@snob Chcela by si chlapca, ktorý ťa nechce? Hore hlavu, buď hrdá, plň si iné predsavzatia - svoje sny a možno popri tom nájdeš toho pravého.🙂

helena1982
18. jún 2018

@kasokri pekne si to napisala a super otazku si polozila, je to tak, len v tej danej chvili a najma v hentakom veku aj mne pripadalo ked ma chlapec nechcel ze sa mi ide svet zrutit 😖

whatever1
9. júl 2018

@snob Neboj, jemu sa to vrati😕.. Aspon vies ze je to chuj. Neplac kvoli niekomu kto sa ta takto lahko vzdal. Bud silna, hrda a bud rada ze uz s takym clovek nie si😉 Chlap si ta ma vazit a musis byt pre nho jedina inak ten vztah nema zmysel...

lasoli
9. dec 2022

@zoro9836 este raz neklamala som,len som si pomylila vek,zamer tam nehladaja nedomyslaj si.
14 r dievca je este stalw pod zakonom.Na jednej strane odsudzujes homosexualov ale na druhej strane zasa tilweujes pedofiliu lebo lebo,zatvraras vedome oci pred niecim,co v dnesnej dobe nieje akceptovatelne!
Ja voci pedofilii niesom vobec tolerantna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre