Príbehy na povzbudenie

sunnygirl
15. nov 2009

Ahojte milé dievčatá 🙂

Rozhodla som sa založiť túto tému, a chcela by som poprosiť všetky dievčatá, dámy, holky, baby,... 🙂 , aby napísali svoje príbehy a dodali tým obrovskú dávku odvahy pre všetky slečny, ktorým sa nedarí otehotnieť, alebo majú za sebou nepríjemný potrat, missed abort a pod.

Tiež patrím medzi ženy, ktoré majú za sebou už jednu nepríjemnú skúsenosť ☹ . V marci tohto roku som mala zamĺknutý potrat (missed abort) a doteraz sa mi nepodarilo otehotnieť. V mojom okolí sa teraz nachádza veľa tehotných kamarátok a známych a mám z nich veľkú radosť a prajem im to. Musím však podotknú, že mi trvalo určitý čas kým som sa na to začala takto pozerať. Tiež som po zákroku sledovala mamičky s kočíkmi a detičkami a hneď sa mi nahrnuli slzy do očí. Kládla som si otázku, prečo práve ja? No po určitom čase som pochopila, že to tak jednoducho asi malo byť. Takže najlepší lekár je ČAS.

Potešilo by ma a možno aj ostatné ženy, keby ste nám sem pridali svoje pekné príbehy, ktoré by nám všetkým určite dodali odvahu.

Ďakujem 🙂

sunnygirl
autor
15. nov 2009

dúfam, že sa tu nájde nejaká, ktorá začne 😉

sunnygirl
autor
15. nov 2009

lauritka
15. nov 2009

sunny je tu jedna taka podobna tema- zazraky sa deju 😉 aj tam si mozes precitat rozne pribehy. je to povzbudzujuce.

presla som si podobnym a viem ako sa citis, ani nam sa stale nedari 😔 mam za seboud dvakrat missed.

sunnygirl
autor
15. nov 2009

ahoj lauritka, ďakujem za typ. Takže vieš čo prežívam, prežívame. Koľko sa snažíte?

sunnygirl
autor
15. nov 2009

Také príbehy od začiatku (trebars aj zlého začiatku, ako sú tie naše) aj po úspešný a bábätkovský koniec 😅

lauritka
15. nov 2009

juj velmi vela- hadam uz aj sest rokov 😔 nic vaznejsie sa nenaslo, preco to nejde. mame za sebou vsetko mozne. 😒

sunnygirl
autor
15. nov 2009

Uf 6 rokov? 😒

lauritka
15. nov 2009

no 😒

sunnygirl
autor
15. nov 2009

a ja sa tu stresujem za nejakých 7 mesiacov 😅

sunnygirl
autor
15. nov 2009

To akože sú všetky vyšetrenia v poriadku a aj napriek tomu nič? 😨

lauritka
15. nov 2009

jezis 😀 do jedneho az do jedneho a pol roka mate cas, az potom s mozes stresovat.
aj pri zdravych paroch je sanca otehnotniet v jednom cykle asi 15% 😝 a predpokldam ak si si uz mala jeden potrat, ze si otehotnela velmi skoro, ja by som sa na tvojom mieste toho vobec nebala 😉 plodni ste.

lauritka
15. nov 2009

ano sunny je tu vela takych pripadov, bohuzial 😔 nepride sa na pricinu. len sa tape.

sunnygirl
autor
15. nov 2009

Myslím si, že teba by už asi nepotešili žiadne pekné príbehy 😖 Ako si na tom psychicky. Hm, asi blbá otázka. Že by som si hneď aj odpovedala? Na nič.

bubulka722
15. nov 2009

Babulky správna témička. My sa snažíme 4 roky, dôvodom je katastrofálny SPG. Dúfam, že sa tu postupne začneme hlásiť so šťastnými novinami.
Lauritka, ty si skalná. Veľmi držím palce, aby si bola medzi prvými, ktorým to vyjde. Určite si to zaslúžiš! Ak ide o idiopatikckú neplodnosť, nejedná sa o autoimunitnú poruchu?Boli ste aj na reprodukčnej imunológii?
Hlavne nevešajte hlavu a verte v dobrý koniec. Ja mám ísť vo februári na IVF, ale asi sa na to vykašlem. Nemám z toho ani prinajmenšom dobrý pocit a dosť mi záleží na vlastnom zdraví. Verím, že to pôjde aj inak.

sunnygirl
autor
15. nov 2009

Prepáč mi, že som taká dotieravá, neskúšali ste bylinkárku Annu Kopáčovú (myslím, že sa volá tak)

sunnygirl
autor
15. nov 2009

Súhlasim s bubulkou722, že si skalná. 😔

sunnygirl
autor
15. nov 2009

bubulka722, SPG je spermiogram? 😅 😅 😅

sunnygirl
autor
15. nov 2009

držím pästičky 😎

lauritka
15. nov 2009

bubulka prave tie dva missedy som mala po umelom oplodneni IVF a naslednom KET. isli sme s tym, ze sa nedari dlho otehotniet. spg mame len mierne zhorsny, ale da sa s tym otehotniet aj normalne.

dakujem. nam sa uz tiez nechce do dalsieho IVF, je to dost krute, clovek sa tesi a potom to takto dopadne. 😔

sunny ja som skusala bulharskeho liecitila, bylinkarku u nas v KE, vesticu.... no proste vcelico, ale mne uz ais pomoze len zazrak.

po tych rokoch som uz na to nejak obrnena 😒

sunnygirl
autor
15. nov 2009

Zaujímalo by ma, čo ti povedala veštica, samozrejme, ak to nie je veľmi osobné

sunnygirl
autor
15. nov 2009

om si vedomá, že my sa ešte dlho nesnažíme, nejaký recept na pozdvihnutie psychiky?

lauritka
15. nov 2009

vsetica mi povedala, ze mam zlu karmu, ze to treba odblokovat a na to treba peniaze 🙄 tak som to zabalila.
druhy vsetec povedla, ze u mna problem nevidi... proste ziadne konkretne veci.

sunny recept je vyckat par mesiacov, ako vravim, otehu vies a to je velka vec 😉

sunnygirl
autor
15. nov 2009

lauritka, napíš svoj príbeh, aj keď nie je pozitívny, možno to dodá odvahu takým, ako som bola pred prečítaním tvojho príspevku ja, a možno im dodáš nádej, že to nieje po krátkom čase stratené

sunnygirl
autor
15. nov 2009

Karma, to som už počula, vraj je to keď máš v dátume narodenia, aj rok, osmičku 😒

lauritka
15. nov 2009

sunny to napisem, az ked budem tehu 😉 mn to vela ludi pozna, mam aj v albume v kratkosti, ze som bola tehu a na garfikoch vidno kolko sa uz snazime 🙂 teda cielene, necielen dlhsie.

nech tu pisu babulky, co konecne otehotneli po dlhej dobe, to da fakt nadej 😵

sunnygirl
autor
15. nov 2009

máš pravdu

sunnygirl
autor
15. nov 2009

a s tými osmičkami v dátume je to pravda?

lauritka
15. nov 2009

ja nemam osmicku v datume. neviem hmm ? 😕

sunnygirl
autor
15. nov 2009

karma, čo je to karma? Hi..ja som ti taký tvor zvedaví

sunnygirl
autor
15. nov 2009

Ja som bola raz u jednej bylinkárke, pretože som mala často zápal močového mechúra, a ona vtedy spomenula, že ľudia, čo majú 8 v dátume narodenia, sú v karme. No neviem, čo je to karma, ale potom to nijako nerozpitvávala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre