Prišla som o mimino v piatom mesiaci tehotenstva

janulka7
28. jan 2008

Mam 28 rokov a mam jedno krasne 5 rocne dievcatko.Ako sa narodila zistili mi zvysenu cinnost stitnej zlazy, a bola som skoro dva roky na tabletkach, potomrok v pohode a zase rok na tabletkach. od aprila som uz bola zase v pohode a tak sme sa s manzelom pokusili o druhe babo. v juli som zistila ze som tehotna a to bolo radosti. ale v piatom mesiaci som sla na ekografiiu a jedine co mi povedali ze malemu nebije srdce a musia mi vyvolat porod. bolo to hrozne, moj maly uz nezil.kocky je mi hrozne nikto ma nechape ako sa citim viete mi niekto pomoct????????aj ked len tym ze tu najdem niekoho s kym sa porozpravat lebo doma sa snazim tvarit ze je vsetko o.k. aby mala nic nevidela lebo od kedy sa to stalo sa velmi o mna boji a o manzelovi ani nehovorim. pomozte mi prosim som tu nova neviem ako to chodi

adrika06
30. jún 2016

@folgaria22 Aj ja prajem to iste vsetkym nam,mamickam anjelikov,aby nam nase nebeske deticky poslali surodencov..
Co sa tyka navratu do roboty...To bolo velmi tazke aj pre mna..Pracujem v tej nemocnici,kde sa toto vsetko zomlelo...Zo zaciatku som.s placom chodila do roboty,musela som sa tak premahat,aby som to tam ako tak vydrzala...Vsetci to tam preberali,riesili,proste strasne ☹ ..Teraz som sa nejak obrnila voci tym ludom a prostrediu,pridem,odrobim a utekam co najrychlejsie domov odtial...

tears32
2. júl 2016

@folgaria22 Co sa stalo?☹ To je hrozne, nemam slov,clovek sa nemoze tesit ani ked je uz v cieli☹

folgaria22
11. júl 2016

@tears32 nevieme, pricina nezistena a ja uz nemam silu obvolavat pravidelne porodnicu, ci nieco nemaju... no chceme skusit znova, a preto by bolo dobre vediet, ci sa to nemoze zopakovat - myslim naozaj vediet, nie dufat, alebo verit statistike

poloprudska
11. júl 2016

Ja som porodila mrtve dietatko bolo to dievcatko v 27 tt malo vyvojove vady bola som na genetike a doslo vyjadrenie ze mozem donosit zdrave dieta . potratila som 4 krat a potom ma odoslali na hematologiu kde mi naordinovali fraxik. Donosila som dve krasne deticky bez problemou . drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre