Prišli sme o bábätko, bojíme sa skúšať znova

simsonek
11. júl 2007

V decembri sme prišli o bábatko v 9 týž. Bojíme sa skúšať znova, ☹
Suseda práve porodila a mne sa spomienky stále vracajú práve niekedy teraz by sme boli rodinka.

sharlotta
1. aug 2007

Budem na teba mysliet strasne intenzivne a budem ti posielat vela pozitivnej energie. A o ktorej to mas? Ja ked som v nejakej neprijemnej situacii, tak myslim na to, ze to nie som ja a predstavujem si, ze tam nie som, ze som niekde inde. A najviac zabera, ked myslim na to, ze o par chvil to bude za mnou a uz teraz je to iba spomienka.

lenoc
1. aug 2007

verusik, stalo sa to pred 3 mesiacmi, takze teraz cakame, kym sa budeme moct opat snazit (koncom septembra by sme chceli....)
Ja viem, ze je vela holiek, ktorym sa to stalo, potom sa im ale podarilo zakratko, asi po mesiaci, znova otehotniet a v poriadku to babo aj donosili. Ale poznam aj take, ktorym sa podarilo velmi skoro po kyrete otehotniet a nedopadlo to dobre. Lekar mi odporucil polrocnu "cakaciu lehotu", tak ju chceme aspon priblizne dodrzat. Mame strach pokusat sa skor. Ak by to znova nedopadlo dobre, urcite by som si to davala za vinu, aj ked pricinou by vobec nemuselo byt to, ze sme sa zacali snazit prilis skoro.

bianca 😢 😢 😢
Bybi, a tebe aj museli cistit maternicu, alebo nie? Je super, ze sa vam tak skoro podarilo.
Strasne sa mi baby paci vase pozitivne myslenie.

A TIEZ VIEM, ZE SA TO PODARI!!!

bianca
1. aug 2007

nastup mam o 6 rano.Nastastie tam bude so mnou lekar,ktoreho dobre poznam a ktoremu verim.Dufam ze na mna da pozor kolega jeden

lenoc
1. aug 2007

Bianca drz sa, musis byt silna. Normalne tu placem. Mi to pripomenulo, ked som ja bola vtedy v nemocnici.

bybi
1. aug 2007

lenoc hej, normalne ma aj cistili. Ale ja som sa tu noc pred zacala cistit aj sama. V nemocnici som im to hovorila a aj tak ma cistili.

bianca
1. aug 2007

ja nemam ziadne problemi.Iba vo mne asi doznievaju tehotenske hormony

vivi77
1. aug 2007

bianca, drzim na zajtra palceky! bude to tazke, ale treba mat vela sily.... dobre je,ze tam budes mat cloveka, ktoremu mozes doverovat...

aurra, 4x, to je strasne... velmi ti zelam aby vam to vyslo 😉

aurra
1. aug 2007

vivi dakujem, nemyslim ze niekedy vyjde ☹

vivi77
1. aug 2007

aurra, a lekari naozaj nevedia, v com je problem, cakala by som ze behas po milion vysetreniach - geneticke, imunitne... alebo to uz mate vsetko za sebou?

viera v uspech je velmi dolezita.... prajem ti velmi aby si ju znova ziskala a mohla dalej bojovat 🙂

vierusik
1. aug 2007

lenoc,budem vam drzkat palceky a neboj,urcite bude vsetko dobre....musime verit!!!

sue
1. aug 2007

Bianca, asi už búvaš... ale veľmi na teba myslím, držkaj sa a prajem veľa sily a energie...

pavlina05
1. aug 2007

bybi moc gratuluji k těhu!
Ty jsi opravdu nečekala ani na první mršku? A hned jsi byla těhulka? 😅

jamaica77
1. aug 2007

Ahojte. Ja pridam pribeh o mojej znamej, ktora mala uz jedno dieta (dievcatko) a tuzili po druhom, ale akosi sa nedarilo, otehotnela 6 krat a 6krat o to prisla (nikdy nie dlhsie ako 3 mesiace bola tehotna), doktori jej povedali aj pricinu preco sa plod neudrzi, dali jej na to tabletky. Ale ona s manzelom su velmi vierou posadnuty a ich viera im nedovoluje brat ziadne tabletky, tak ona nechcela nic zobrat, tak stale skusali a skusali, az siedme tehotenstvo dotiahla az do konca (bez akejkolvej zdravotnej pomoci) a sa im narodil zdravucky krasnucky chlapcek ktory uz ma dnes 3 roky. Vyslo jej to presne na 40 rokov, teraz uz je v prechode, takze stihla to presne v poslednu chvilu. tak zeny nezufajte, hlavu hore, raz do vyjde a budete svoje vysnivane babetko drzat v naruci aj vy. Drzim palce vsetkym. Ja som inac jedna z tych co skusaju uz 7 mesiacov a nic, som ok aj po vsetkym krvnych testoch. Tak skusame dalej, raz aj ku nam pride bocian, ale zatial asi nie je ten spravny cas este. 😀

bybi
2. aug 2007

aurra je verim, ze sa vam to raz podari a aj vy sa dockate vytuzeneho babetka. Nikdy to nevzdavaj a uvidis, ze nebudes lutovat 😉

pavlina, ja som nie ze necakala na prvu mrsku. Ja som si povedala, ze to necham na svoje telo nech rozhodne. Ked bude pripravene, otehotniem, kym nebude neotehotniem. Nebolo to vyslovene snazilkovanie, lebo som po cisteni ani nevedela, kedy mam ovu a ako vlastne mam posunuty cyklus. A nasa bambulka sa nam podarila "zamiesat" presne na nase 5-te vyrocie 😵 Aspon tak to podla vsetkeho vychadza a to bolo aj prvy krat, co sme si po cisteni nedavali pozor 😅

sofa
2. aug 2007

ahojte baby, ja som prišla o mimi 2x, vždy v 12tt. Po prvom potrate sme čakali pol roka, no aj to sa zle skončilo, tak po druhom som kašlala na to, nechala som to na prírodu, no a tá to zariadila super 🙂 . 6 týždnou po čistení som otehotnela zasa a teraz máme krásneho a zdravého synčeka 😉
Tak hlavu hore!!!!

sharlotta
2. aug 2007

Bianca, ked budes mat cas, ozvi sa, ako sa mas. Cely den na teba myslim.

ritulka
2. aug 2007

Ahojte, ja som tiez prisla o mimi v 9tt, nebolo to vobec lahke, ale teraz sa snazim zit, aj ked moje myslienky stale smeruju k tomu...stalo sa to v aprily, cakam, kym mi skonci mrcha, musim sa este preliecit a tiez ideme na to...

Bianca: moc drzim palce, neboj, ono ta to len posilni...lebo priroda si vybera tych, o ktorych je presvedcena, ze to zvladnu... 😉 sama som si tym presla, clovek musi bojovat

ufo
2. aug 2007

drž sa bianca, aj ja som na teba dnes myslela aj v robote som to spomýnala aká nespravodlivosť vládne ale asi je to tak ako ritulka píše príroda vie čo robí, hlavne skús myslieť na niečo pekné a milé a je veľmi dôležité aby pri tebe stál mužíček to veľmi pomôže, drž sa ahoj

lenoc
2. aug 2007

Vierusik, pisala si, ze krvacas. To nie si ani v nemocnici? Musia ta aj cistit? Drzkaj sa.

sloniiicek
3. aug 2007

ahojte vsetky. pridavam sa k vasej teme. mna vcera prepustili z nemocnice. tiez sme prisli o nase prve babatko. som teraz z toho velmi smutna. a pomaha mi, ze nie som v tom sama. hoci sa teraz citim zle.

aurra
3. aug 2007

ahoj slonicek mna to caka v pondelok

sloniiicek
3. aug 2007

a v ktorom si tyzdni aurra. ja som bola v 8tt podla lekara. drz sa. neboj, nebolo to hrozne.

aurra
3. aug 2007

u mna je to nejak cudne, uz pred dvoma tyzdnami to vyzeralo zle, ale nechali ma tak, ze ci sa stane zazrak, no nestal sa tak v pondelok idem, bolo to asi 6 tt ked to skoncilo

sloniiicek
3. aug 2007

ja som bola vo stvrtok u doktora prvykrat na potvrdenie tehotenstva. ktore mi potvrdil, ale nevidel akciu srdiecka. tak ma objednal hned na pondelok na kontrolu. on mi urcil 8tt a mne to vychadzalo na 6tt. v pondelok som prisla, a zistil, ze babatko vobec nenarastlo a ani srdiecko mu nebilo. tak ma hned na druhy den poslal do nemocnice. kde ma znovu prezreli a prijali. na druhy deb mi robili tu kyretaz a vcera ma poslali domov.

aurra
3. aug 2007

tak takuto situaciu doverne poznam uz som to zazila 3x

sloniiicek
3. aug 2007

3x??? a aj vam vedeli povedat, preco to je? ci sa lekari do toho vobec nestaraju?

aurra
3. aug 2007

teda teraz to uz bude 4, boze az sa hanbim, nie v podstate nevedia preco to je. vraj imunologia, ale nejak zvlast to neriesia, len tipuju kam by ma mohli poslat na vysetrenie

sloniiicek
3. aug 2007

tak to ti nezavidim. a ja som si myslela, ze ma nic horsie nemoze potkat. a zistovali ti to hned po 1x? alebo az po dalsich?

aurra
3. aug 2007

nie po prvom ti nikdo nic nepovie, ani ti nebudu robit ziadne vysetrenia,

sloniiicek
3. aug 2007

takze sa nic nedozviem. strasne ma to trapi, stale nad tym rozmyslam, ci som nespravila nieco zle, nespravne, ked sa to stalo. a co som mohla spravit inak.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre