Prišli sme o bábätko, bojíme sa skúšať znova

simsonek
11. júl 2007

V decembri sme prišli o bábatko v 9 týž. Bojíme sa skúšať znova, ☹
Suseda práve porodila a mne sa spomienky stále vracajú práve niekedy teraz by sme boli rodinka.

libeth
11. júl 2007

sue - ja tiez verim, ze vsetko co sa deje, sa pre nieco deje.
Len neviem, ci sa zmierim s tym, ze mat dieta nemozem. Neviem to pochopit, preco.

anjelik - ked mi povedali, ze mat dieta nebudem, tak vtedy sa prave narodil svagrovi syn. A dali mu meno, ake som chcela ja. Bolo to velmi tazke, tie depky, a pocity, zmiznu velmi tazko. Aspon, ze sa vam podarilo mat malu Julinku.

anjelik85
11. júl 2007

No, naši švagrovci tiež dali malému meno Samuel. To som chcela pre chlapčeka ja. Ale máme malú Julinku. Keby sme mali druhého chlapčeka, aj tak mu nemôžem dať meno Samuel, lebo by mali rovnaké priezvisko. To by bolo blbé. Zmieriť sa s tým človek nikdy nezmieri. Ja doteraz rozmýšľam, že naše malé by malo teraz v auguste 2 rôčky. Rozmýšľam aké by to bolo. Ale v tom sa pozriem na Júliu a všetko zmizne. Nám to trvalo rok a mesiac, kým sme znovu otehotneli. Tak chápem vaše pocity. Už som neverila. Otehotnela som vtedy, keď sme sa už vzdali. Už sme ani nedúfali. A boom! Dve čiaročky na teste a následné sono. A tam už bol malý hrášok. 😉 Užite si naplno ten pocit, keď po prvýkrát ten hrášoček uvidíte. Je to neopísateľné. Prajem veľa síl a trpezlivosti. 😔

sue
11. júl 2007

Libeth, neviem akú máš diagnózu ani aké sú tvoje/vaše názory napríklad na adopciu... ťažko sa mi hovorí ☹ a ľahko lebo dúfam, že Macinka donosím 😔 ale... možno idealisticky... sa raz vyberiete, spíšete všetky papiere a zo sociálky alebo odkiaľ vám zavolajú, že "vaše" dieťatko vás potrebuje... 😔
Neviem čo napísať 😔 len prajem, aby si bola šťastná 😔

bobael
11. júl 2007

milá simsonek, sucitim s tebou a viem ako ti je ... aj ja som prisla o dietatko v 19 tt teraz v januari no zivot ide dalej a viem ,ze na to sa zabudnut neda ...no po cely ten cas ma stale sprevadza myslienka ,ze to este skusime ... viem je to tazke ,ale stale mas moznost mat dietatko.... ale predstav si zeny co uz deti mat nemozu....takze hlavu hore a drzim ti palce ,aby si sa coskoro zaradila medzi tehulky.... 🙂

simsonek
autor
11. júl 2007

Libeth nestrácaj nádej, keď Boh chce aj motyka vystrelí. 😉

bobael
11. júl 2007

milá Libeth ...mam kamaratku ,ktorej povedali lekari v nemocnici , ze nikdy mat deti nebude ... a ma krasny parik.... stale nie je nic stratene.....presne ako napisala simsonek tak ,ked boh chce aj motyka vystreli....velmi vela stastia zelam......

libeth
11. júl 2007

vdaka baby, a ja tak trosku dufam, ze raz z nicoho nic, a motyka vystreli. Ved uz by sa pohlo trosku usmiat ststie aj na nas.
A sue, verim, ze mimi krasne a v pokoji donosis. Drzim palceky, aby bolo stale vsetko OK. 😵

jajka1
11. júl 2007

Simsonek je mi veľmi ľúto že si prišla o bábo .ja som prišla o bábo v roku 2001 v 26 tt a po roku a pol som otehotnela a mám skoro 4 ročného chlapčeka. A ešte stále myslím na to bábo čo som stratila nato sa nedá zabudnúť aj ked prejdu možno roky vždy si spomenieme. Určite sa ti čoskoro podarí mať ďalšie a zdravé bábo . My teraz pracujeme na babätku lebo nechcela by som ostať pri jedno velmi túžim mať ešte jedno . Držím palce a určite to na druhý krát vyjde aj tebe.

pavlina05
11. júl 2007

Ahoj holky! přišla jsem na skok na návštěvu s diskuze - začínáme po potŕatě. Docela se nám to rozjíždí, tak kdyžtak k nám koukněte 😀

hanaj
12. júl 2007

Sue, ta posledna veta bola velmi pekna a pravdiva 🙂
Myslienky, ake by to babo bolo, co by to bolo, na koho by sa podobalo a podobne ma prepadaju najma v case, ked ocakavam menzes. Vtedy ani nie som schopna byt v pritomnosti babatka a preto na ten cas ani neplanujem navstevy kamosiek s babatkami. Viem, mozno slahnute, ale mne to pomaha. V inom case cyklu s tym problem uz nemam 😅 Pekny posun po dvoch rokoch, co 😖 No mozno by sa to lahsie znasalo, keby som bola tehu, no zatial nic 😒
Simsonek, no co, pyzamova party bola? 😀

iva72
12. júl 2007

Simsonek, ja chcem len dodať, že je dokázané, že väčšina potratov je preto, že príroda je múdra a ak sa bábätko nevyvíja správne, nechá ho odísť. Samozrejme, že potrat môže byť aj z iných dôvodov, ale mysli aj na to. A jednej veci sa môžeš podľa mňa tešiť: ...že si vedela tak rýchlo otehotnieť. To by malo znamenať, že to pre vás nebude problém. Snáď ten potrat bol len náhoda a na ďalší pokus to vyjde.

simsonek
autor
12. júl 2007

Dobré ránko. Hanaj párty sa nekonala, drahý prišiel neskoršie a bol unavený 🙄 Nabudúce sa naňho vrhnem ako tigrica a výhovorky nebudem brať v úvahu 😀.
Viem ivi ze príroda je mocná, i na sále mi vraveli že aspoň vieme že môžeme mať deti. Krutá daň za túto správu. Tak sme sa tešili na to malé. Málokto to o nás vie ani celá rodina nie, niekedy mám chuť im to vykričať keď sa pýtajú kedy.... 🙄 Chcú dávať rady atď... Ale nrjde zo mňa ani slovo.

pahu
12. júl 2007

Ahojte babulky, možno silná reč, ale obdivujem Vás aké ste silné keď o strate miminka dokážete komunikovať, tak skúste byť silné aj pri viere že budete mať ďalšie a to prvé "stratené" na neho bude dávať pozor 🙂
Ja som žiadne mimi nestratila, ale ani sa mi zatiaľ nepodarilo otehotnieť... Dúfam len že keď sa to podarí, všetko bude O.K.
Tak sa držte a občas si k Vám skočím pre trošku elánu, "že sa to dá"

vierusik
1. aug 2007

Ahojte babulky,zacinala som prave tento tyzden 7tt,a ked som bola v pondelok u Dr.povedal mi, ze plod sa nevyvija a dovodom je,ze nemam hormony,kt.by plod udrzali a vyzivovali,ze je to ojedineli pripad,ale dovodom tochto je,ze som mala 2 operacie cyst a tie toto zapricinili! Je mi to strasne luto,pretoze 1,5 roka sme sa snazili,a ked uz konecne,tak sa stalo toto. ☹ A najhorsie je,ze teraz krvacam a viem,ze prichadzam o malinku fazulku ☹ ☹ Vsetkym Vam chcem popriat,aby sme nezufali,aj ked je to tazke....ale,aby sme verili tomu,ze sa nam podari znovu otehotniet..

lenoc
1. aug 2007

vierusik, drz sa, je mi to strasne luto.... 😢 😢
ja som otehotnela po roku snazenia a v 12tt som o mimi prisla. Od zaciatku sa nevyvyjalo, ale na UZV to v 5tt este nebolo vidno, az neskor.
Je to pekne, co si napisala, ze nemame zufat, ale treba verit, aj ked je to straaaaaaaaasne tazke.
simsonek, no vidis, takto na to treba ist. Ja som si tiez vtedy rano namerala "vhodnu" BT a huraaa na vec. 😔

aurra
1. aug 2007

ahojte, aj ja viem ako to strasne boli prist o babo, ja som to zazila uz 4x, neviem ci mam vieru, ze to raz dobre dopadne, budem skusat, ale verit, ze to vyjde .... neviem mam z toho strach. A je tam aj ta beznadej ze ani lekari nevedia preco sa mi to deje. Ale vam prajem, aby vam to vyslo

vivi77
1. aug 2007

ahojte dievcata, viem co prezivate, vcera som sa vratila z nemocnice. bola som po prvom ivf, hcg krasne stupalo, tak sme sa uz aj v kutiku duse tesili. zial zacala som krvacat, na co ma ale z pohotovosti poslali domov bez akejkolkvek liecby - a to dokonca 2x! minuly tyzden v utorok to uz ale bolo jasne, strasne som krvacala a zachranit sa to uz nedalo 😢 kedze hcg aj sliznica rychlo klesali, rozhodli sa nerobit cistenie, stale ale este krvacam... zajtra idem na kontrolu

velmi to boli, musime byt ale silne a pustit sa znovu do toho...
vierusik, som s tebou, ta bolest vo vnutri je strasna....drzkam ti velmi palceky a aj vam ostatnym, nech to coskoro vyjde 😉

vierusik
1. aug 2007

ahojte! Lenoc, vivi dakujem Vam za Vase slova,velmi si to cenim! Dakujem.. Lenoc, a teraz to s Tebou ako vyzera?Aj mne je luto,co sa ti stalo! Vivi, je to fakt hrozne a smutne, ale drzim ti palceky a verim tomu,ze sa kazdej z nas naplni sen,aby sme donosili dietatko,a potom sa z neho uz len tesili! Aurra,uprimne ti prajem,aby ti to vyslo a ten 5x,aby bol uspesny a stastny!

bianca
1. aug 2007

Ahojte.Od zajtra budem patrit do tejto temy.Caka ma revizia.Babetku sa u mna nepacilo a nase nadeje stroskotali v 8 tt.

vierusik
1. aug 2007

ahoj bianca,tak to mi je naozaj velmi luto!

bianca
1. aug 2007

vierusik:prisla som na to,ze mi sa nesmieme lutovat.Musime sa navzajom drzat nad vodou.Bola som na tom naozaj zle,ale dnes ani neviem ako vdaka pomoci jednej zlatej osoby z tejto stranky je mi ovela lahsie a nebudem sa bat zacat znova

bybi
1. aug 2007

bianca, aj mne je to luto. 😔

Ja som prisla o mimi v decembri 2006 v 10tt. Hned 2 tyzdne potom som znovu otehotnela a o par tyzdnov sa uz nasa princeznicka narodi a ja sa na nu strasne tesim. Tak to nevzdavajte. Mimi k vam urcite pride 🙂

bianca
1. aug 2007

bybi:si zlaticko.Vdaka.2 tyzdne?To je super.Dodatocne gratulujem a prajem vela vela stasticka a zdravicka

ufo
1. aug 2007

ahoj bianca, je mi to veľmi lúto,viem čo prežívaš aj ja som prišla o bábo v 16tt v januári,už by som kočíkovala ale niekto to zariadil ináč a musím sa s tým zmieriť nič nenarobím všetko chce čas prenasleduje ma to všade kade chodím ale verím že raz aj ja sa budem tešiť v náručí s našim bábom.
držím ti veľmi palčeky aby si bola silná a statočná a neboj slniečko sa aj na nás usmeje 🙂

govinda
1. aug 2007

Ahojte kočky. Je mi úprimne ľúto, že ste prišli o miminko. Ja patrím k tým, ktoré sa o miminko zataiľ neúspešne pokúšajú ☹ .
Ale moja kamoška prišla o miminko 3x. Bola totálne psychicky na dne, lekári jej povedali, že z neznámeho dôvodu nie je schopná donosiť dieťatko. Potom opäť otehotnela, celé tehotenstvo preležala v nemocnici a narodila sa jej dcérka. potom otehotnela opäť, ani nevedela ako a zistila to až v 9tt a už má aj synčeka. A teraz čaká ďalšie dieťatko, je asi v 10tt. Netreba sa vzdávať 🙂

bianca
1. aug 2007

ufo :Dakujem.Verim tomu .

sharlotta
1. aug 2007

Bianca, zlatusik, neboj, uvidis, podari sa. Hlavu hore! 😉

bianca
1. aug 2007

sharlotta :ahojky.Ja viem ze sa to podari.

sharlotta
1. aug 2007

Aj ja viem...

bianca
1. aug 2007

sharlotta:mysli na mna zajtra

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre