Prišli sme o bábätko, bojíme sa skúšať znova

simsonek
11. júl 2007

V decembri sme prišli o bábatko v 9 týž. Bojíme sa skúšať znova, ☹
Suseda práve porodila a mne sa spomienky stále vracajú práve niekedy teraz by sme boli rodinka.

jarus1
11. júl 2007

ahoj, my sme prišli o bábätko vo februári a teraz v júli ideme na ostro. Myslím, že by si sa už vôbec nemala báť, niekde sa uvádza, že stačí 3-mesačná pauza. Nechceš predsa celý život trúchliť a už nič nepodniknúť!

marse
11. júl 2007

simsonek je mi to velmi luto, viem ze akekolvek slova su zbytocne...ale snazte sa uz nejaky cas presiel a mozno ta budu viac sledovat a podobne, vies aby si neskor nemala problemiky s otehotnenim 😒 ..zelam Ti vela sil a uvidis ze to bude v poriadku hlavne sa drz 😉

petruska77
11. júl 2007

simsonek, je mi to luto 😢
skus sa pridaj do tejto temy
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
su tam baby s rovnakym osudom, urcite ti pomozu...

simsonek
autor
11. júl 2007

To vravia všetci, je mi to celkom jasné, len som si predstavovala že budeme zo susedou kočíkovať spolu a zatiaľ... Suseda je ešte v nemocnici a bojím sa zazrieť to malinké. Je to ťažké.

jarus1
11. júl 2007

nezatváraj pred tým oči. Deti sa rodia a ty budeš mať tiež onedlho. Nechaj tomu voľný priebeh a zároveň prijmi to, že suseda už má a ty budeš mať ak sa posnažíš

simsonek
autor
11. júl 2007

Jasne.Už nad tým vážne uvažujeme len ten červík tam stále je ,ktorý nahlodáva to snaženie. 😝

jarus1
11. júl 2007

nedopusť, aby tvoje šťastie nahlodával nejaký červík! chceš dieťaťko a to je najdôležitejšia vec na svete

simsonek
autor
11. júl 2007

Ďakujem Jarus 🙂

jarus1
11. júl 2007

nie je začo, všetko začína v hlave

evelyin
11. júl 2007

Simsonek, úplne chápem tvoje pocity, ja som potratila v októbri, moja švagrová bola o necelý mesiac dlhšie tehotná, jej bábo už má 2 mesiace, no ja som doposiaľ neotehotnela, našťastie nemám s tým problém že by som sa bála naňho pozrieť, je to predsa môj synovec a teším sa s nimi, ale utápam sa v tom čím ďalej tým viac že prečo sa to stalo mne a že už by som mala bábo doma a podobne.
Podľa mňa to nikdy neprejde celkom, ale určite sa to zlepší až budem opäť tehotná, ja sa na ďalšie tehotenstvo veľmi teším , keď sa nám podarí...

jarus1
11. júl 2007

baby nemyslite čo by bolo keby....myslite ako to urobiť, aby ste dosiahli spokojnosť

simsonek
autor
11. júl 2007

Aj ja sa už teším, susede to prajem len tie spomienky zostávajú. 😒

jarus1
11. júl 2007

ja viem, že je to ťažké, ale nesmieť smútiť a obzerať sa za tým, čo už nezmeniš. Budúcnosť máš však vo svojich rukách

evelyin
11. júl 2007

Ja viem presne kedy budem spokojná, až bude zo mňa tehule. 😀
Simsonek, neboj sa, už je to cez pol roka, ja by som už na to "vlítla" a začala sa asi snažiť...
Ja sa snažím už pol roka a je to na figu... 😠

simsonek
autor
11. júl 2007

Bolo to na prvý šup. Len sme sa na seba pozreli a bolo nám to jasné. Hneď na prvý pokus, tak dúfam, že aj teraz to pôjde tak "šup-šup"

evelyin
11. júl 2007

Tak to ti gratulujem a prajem aby ti to vyšlo, u nás to také ľahké nebude, asi... ☹
Neboj, aj my sa jedného dňa dočkáme. 🙂

simsonek
autor
11. júl 2007

Tak ti rozmýšľam že dnes zase spravím kukuč na draného a hopsa na to. 😀 😀 Dočítala som sa že letíte do Egypta. Držím palečky a snáď sa stretneme na tehu stránkach a budeme si porovnávať brušká.

pahu
11. júl 2007

Ahojte, je mi ľúto že ste prišli o svoje vysnívané miminká... Mne sa s manželom zatiaľ nedarí otehotnieť, už rok ☹ Ale nie som negativistická 😀
No a k veci, sesternička potratila prirodzenou cestou 2 krát, a teraz sa už teší z 3-týždňového chlapčeka, a jedna z kamarátok 1 krát a už má 2-ročnú dcérku a pracujú na druhom 🙂 Takže hlavu hora a pridaj sa do našej témy sanžiliek 😀 😀 😀
Čakám tam na tvoj prvý príspevok 🙂

evelyin
11. júl 2007

Simsonek , bodaj by si mala pravdu. 😵
Tak na to dnes vlítni, nech sa zadarí a budeme sa tešiť s tebou,
/alebo spolu 🤐 /

simsonek
autor
11. júl 2007

Začnem si spievať "mám na ťeba chuť" už aby bol z práce domenko, dám mu dobrú večeru a ... pižamová párty sa može začať 😀 😀 😀

pahu
11. júl 2007

Jasné, ale bez pyžama to ide lepšie 😀 😀 Teda aspoň z vlastnej skúsenosti, ale každý má svoj štýl 😀 😀 😀

evelyin
11. júl 2007

Tak takto to je?
Takže keď chcem otehotnieť , treba dať dolu pyžamko? 😲
Dokelu.... 😀 😀

simsonek
autor
11. júl 2007

Díky za radu budem sa ňou viesť. 😀 😀 😀 Nemáš ešte nejakú 😅 Pahu?

hanaj
11. júl 2007

Simsonek, viem presne, co prezivas. My sme prisli o babo v 6tt. Su to uz skoro 2 roky a mne je stale zatazko byt v pritomnosti babatka. Zhodou okolnosti, suseda ma teraz 2 tyzdnove babo, este som ho nebola pozriet a zamerne sa vyhybam stretnutiu s nou, aj ked ju mam rada, lebo viem, ze by som padla do depky.
Par tyzdnov po anjelikovi sa do rodiny mojho manzela narodilo prve vnuca. Ano, tesila som sa, ale vies si predstavit, co to so mnou robilo vo vnutri. Navonok som posobila stastne, no po navrate z navstevy porodnice som doma hodiny plakala. Casom je to lepsie, ale aj po dvoch rokoch to boli. ☹ Drz sa

anjelik85
11. júl 2007

Ahojte, ja som potratila týždeň pred Vianocami 2004 a už máme pomaly 10 mesačnú Júliu. Lekári odporúčajú 6 mesačnú pauzu. Inak by to mohlo dopadnúť ako prvýpotrat, takže Simsonek, už si za 6 mesiacmi, tak šup šup na to. 😀

simsonek
autor
11. júl 2007

Hanaj presne také pocity mám. Keď sme prišli o bábatko pár dní potom nám povedali susedia že čakajú. Vieš preplakala som celý čas ☹ Prajem im to z celého srdca len sa bojím že keď zazriem toho anielika v kočíku upadnem do depky ako ty vravíš.
Ale už som povedala ide sa na vec, musím myslieť pozitývne a snažiť sa aby sused mal kamarátov. 🙂

sstefi
11. júl 2007

Nerozmýšľaj a začnite na tom pracovať. Nestrácaj čas, určite to vyjde. 😉 A kamošiť sa so susedom budú, aj keď bude tvoje bábo o rôčik mladšie, takže šup šup do toho. 😵

anjelik85
11. júl 2007

Ahojte, vaše pocity sú mi dobre známe, lebo manželov brat mal 3 týždňového synčeka (už tretieho), keď sme my stratili. A akosi im to nedošlo a týždeň po tom ako sme prišli o malé, dali mi Samuela do náručia. Vrátila som im ho a šla preč. Manžel nechápal. Až potom pochopil, keď ma našiel v izbe plakať. Dostala som sa čiastočne z depiek, keď som rok a jeden mesiac po potrate zistila, že čakáme bábo. Naša bude mať už 10 mesiacov. Ale na to prvé sa zabudnúť nedá. Len človek sa s tým už zmieril. Hovorím si tak, že keby som nepotratila, nemala by som našu Julinku. Aspoň taká malá útecha. ☹ 😉

sue
11. júl 2007

Simsonek, prišla som o bábätko v decembri 2005...príšerne to bolelo ešte dosť dlho 😔 a doteraz Malinke (tak som ju/ho totiž volala) ďakujem za to, že poslal druhé bábätko do bruška a nech ho ochraňuje ako anjelik... nikdy na neho nezabudnem a asi stále budem rozmýšľať na to, aké by bolo a koľko by malo a tak, tomu sa podľa mňa zabrániť nedá... Po tom ako som oň prišla, bola v srdiečku obrovská diera... teraz je tam jazvička ktorú zacelilo dievčatko o ktoré som sa starala (tá pomohla ako prvá) ale najmä náš miláčik Macko, ktorý s nami verím zostane už navždy...
Držím vám palčeky, aby čoskoro prišlo bábätko do bruška a najmä aby z neho vyšlo až zdravunké a s veľkým krikom po ďalších deviatich mesiacoch...
+ ver tomu, že všetko čo sa deje sa pre niečo deje... všetko je na niečo dobré, aj keď my momentálne v danej chvíli nevieme načo 😔

vavka33
11. júl 2007

simsonek,aj ja som prisla o babo v novembri 2005,viem ako ti je a ako sa citis,preplakala som vela dni a stale som sa pytala preco,ale po pol roku som ostala tehotna a dnes mam malu Leusku a som stastna.Ale casto myslim na to malinke o ktor som prisla,ze co by to bolo,ake by to bolo-tym chcem povedat,ze boliet ta to bude dlho,ale musis verit a dufat,ze coskoro otehotnies znovu a cele tehu stastlivo soncis a porodis krasne zdrave babenko.Ver tomu a ono sa to splni.Drzim ti palceky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre