• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

7. decembra 2016 
bay přesně to jsem si taky říkala,že jestli se to má stát znova,tak to neovlivní čekání 1 měsíc nebo rok :wink:
13. mar 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tak. A prcek sa podla mna nezahniezdi ak sa maternica este nezregeneruje dovtedy...
13. mar 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: :angry: ti doktoř. Víte, že tu někde byla holka, co náhodou otěhotněla ještě před 1.MS a má teď krásná dvojčátka? :slight_smile: :slight_smile: To tělo si prostě řekne, kdy je připravené. A jestli všichni říkají, jak v nejbližších měsících po je největší šance otěhotnět, tak, proč by to takhle ta příroda zařizovala, ne? A dřív ženský neměly UTZ, když jim to třeba 2 měsíce nepřišlo a pak prostě potratily, tak to považovaly za zpožděnou MS a s nějakou lhůtou se nezatěžovaly. prostě když to vyšlo, tak to vyšlo.
13. mar 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlasim- netreba cakat :wink: telo vie samo kedy moze :sweat_smile:
13. mar 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem :slight_smile: ale to by som sa bala... vraj ked keksikujes pred prvou ms, mozes si uhnat zapal maternice. A toho sa dost bojim, takze abstinujem. Radsej :wink:
akras klííddd,aby to s tebou neseklo :grinning: :grinning: nee si delam srandu,ale taky jsem na to nastvana,jak ti Dr jsou strasne chytri,jen placaj delkou cekani a vic nedelaj :angry:
ja kdyz se dr zeptala proc mi kazdy dr rika neco jineho,tak mi rekla,že mi proste neco rict musej :sweat_smile: :astonished:
A ved kedysi ani ziadne ochrany -gumy, HAK nemali a bola koooopa deti. A myslim ze neriesili ci potratili (ak to vobec zistili) a ako dlho potom musia cakat :angry:
13. mar 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsou holky, co čekaly půl roku i víc a stejně o mimi přišly znovu, takže to prostě fakt nezáleží. jestli je něco v nepořádku (geneticky nebo jinak), tak by se to stalo pravděpodobně tak jako tak znovu, takže risk je zisk :slight_smile:
Laurit, tak to je teda záhada s tím tvým cyklem :fearful:
já nesexíkovala před 1.MS,měla jsem strach ze zánětu,tak jsme abstinovali,ted je po MS a hups na to :grinning:
:grinning: :grinning: Jsem se nějak rozohnila, tak se zase hodím do klidu.
No, na první MS určitě čekáme asi všechny, co?
13. mar 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj. ja len verim, ze dorazi pekne na 28. den :sunglasses: to bude supr darcek k velkej noci :grinning:
13. mar 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale uz teraz mam abstaky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: bo aj pred MA sme sa moc necukrovali... nejak mi nebolo hej :sweat_smile:
13. mar 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kdyby přišla alepoň nějak okolo toho 30DC, tak fajn, ale čekat na ní jako chudák lauritka, to je opravdu nepříjemné, když ani nevíš, čím to je :unamused: Snad se to brzy vyřeší
13. mar 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
absťáky jsem měla taky!!
Mě došla MS až 38 den :sweat_smile: ale byla jen 4 dny a dost,včera skončila,takže hurá do snažení :wink:
Piju čajík a berou Femouše
13. mar 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
femous je ako femigard???
Ja pijem tiez cajiky. Sa nalievam.. a potom furt beham na WC :frowning2: :frowning2: ale ak by to malo pomoct :grinning:
13. mar 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna mi velmi zoskrabali sliznicu ale nechcu sa priznat :rolling_eyes: ved preco by tak pomaly rastla. mna totiz cistili na dvakrat. prvykrat mi prepichol maternicu / nechtiac/ :rolling_eyes: s takou sondou..tak sme museli cakat 4 dni a zase ma cistili. vsetko samozrejme od 23.12 do 28.12 2007. mozte trikrat hadat ake som mala sviatky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj Femingard a taky Korthy.čaj a taky běhám na WC :grinning:
jejda lauritka tak to je děsný :astonished: :astonished: :frowning2: to je mi líto :frowning2:
Ten 38. den je taky v poho, já už teda absťákuju taky dlouho, tak ti nik závidím, že už můžete. "Naštěstí" teď, co jsem zpět v práci se s manžou přes týden moc nevídáme. Já vstávám, když on spí a já spím, když on chodí dom :frowning2: Tak trpím spíš jen o víkendu. Ale až se budeme snažit, tak na něj budu čekat klidně do 2 do rána :grinning:
13. mar 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri tak to je dost huste!!! to boli nejaki sikovni Dr!!!
13. mar 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laurit, tak to ti teda fakt dali zabrat. Já byla na zákroku v Itálii a vlastně mi to jen nějak vakuově vysávali, je to prý šetrnější než tou kyretou, někde jsem si to našla, tak jsem ráda.
Kontryheluju taky, i když se přemáhám, protože jsem zvyklá sladit a tohle sladit nechci...tak mi to moc nejede :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nu což vydržela jsem horší věci :wink:
13. mar 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja bylinkove moc nemusim... Ale si hovorim ze tu chvilu to uz vydrzim :grinning:
13. mar 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akras jj skoro přesně 6 týdnu po přišla,tak je to OK!
tak o víkendu už bychom mohli :grinning: jeste lehce spinim a v sobotu manza maka :angry:
13. mar 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak me cajik teda chutna :wink:
13. mar 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mi hovorte... samozrejme kazdy sa tvaril, ze take veci sa stavaju :rolling_eyes: ja pijem kontryhel od januara..ale sem tam si prisladim lyzickou medu, ze vraj je to dovolene :wink: my sa snazilkujem v podstate uz od januara /leden/ ale aj tak je to houby platne, lebo aj ked sice ovulaciu mam, vajicko by sa nemalo kde uhniezdit. takze bez mrchy ani tehu. :pensive:
13. mar 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja len dufam, ze to nebude 8 tyzdnov u mna :sweat_smile: bo potom bude pocas ovu mangelik na dovolenke :frowning2:
jůůůůůůůůůůů, to se máš....už o víkendu zadělávat na mimi :slight_smile: Mě vlastně nejvíc drtí tahleta nečinnost a bezmocnost - že se nic neděje a nic nemůžu :frowning2: Ale po mS bude líp :slight_smile:
no ja len odskrtavam dni na kalendari... :zipper_mouth:
13. mar 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale mam celkem strach se hned snazit,ale co,uvidime co se stane :wink: dalsi nezdar stejne neovlivnim,spis mam strach z te Dr ze me sjede :sweat_smile:
13. mar 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akras v italii??? :astonished:
13. mar 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok