Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

bay
13. mar 2008

a co sravy?? nech sa kludne vyzzuri! ale ked uz budes tehu... 😵

akras
13. mar 2008

Aspoň je vidět, že když to není v těle v pořádku, tak se vajíčko neuhnízdí, což potvrzuje naše "odborné" teorie. Tak hlavně, ať už je to v pořádku a můžete se regulérně snažit! 😉
Já pak zas v květnu dělám státnice, tak se trochu bojím stresu, ale čekat se mi teda nechce 😒

akras
13. mar 2008

bay...taky odškrtávám 😀
Jo, jo, v Itálii na dovolené, to teda byla děsná akce 😝 Ale s péčí jsem byla spokojena.

bay
13. mar 2008

aj ja, ale asi nestihnem dopisat diplomku... som to dost odflakla po MA ☹

akras
13. mar 2008

To mi povídej, já přilítnu z práce, snažím se něco napsat, pak tu místo toho koníkuju...jsem pěkná lajda 😒 Ale furt věřím, že to zvládnu. Taky jsem po MA nabrala skluz, ale prodloužili mi termín odevzdání, tak to musím až na konci března. To ale znamená přes velikonoce to dokončit, abych to stihla vytisknout a svázat 😝

niikkyy
13. mar 2008

čekání je šilenýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý a nebudu čekat 😀

bay
13. mar 2008

ja si satle hovorim ze v najvacsej krize to srpen isti 😀

niikkyy
13. mar 2008

v srpnu jsem měla rodit

bay
13. mar 2008

ja v zari ☹

niikkyy
13. mar 2008

děsný

akras
13. mar 2008

Já měla rodit v září ☹
U mě to srpen jistí jen, když se ke státnicím dohrabu a neudělám je. Jinak bych musela čekat až zase do ledna a to kdyby se nějak brzy zadařilo, tak už bych byla hodně hodně těhu. Takže musím to dát v květnu, není zbytí 😖

bay
13. mar 2008

jj ☹ a takto az asi budci rok 😢

niikkyy
13. mar 2008

asi určitě u sebe si myslím že až příští rok ☹

bay
13. mar 2008

no ja sa zajtra chystam za veducou katedry na pokec ☹

akras
13. mar 2008

Bay, vidíš, jsem na tom úplně stejně. Tak doufám, že se nám stejně brzy znova zadaří společně s holkama tady.
Konečně mám pocit, že jsem našla diskuzi, do které patřím. Tak to s váma bud ráda táhnou dál i v tom veselejším tématu 😉

bay
13. mar 2008

No uz snad len to veselsie 😉 ja este frcim aj na Novej Nadeji. Ten nazov je taky prijemny optimisticky 😉

akras
13. mar 2008

V dubnu budem zadělávat na ledňáčky 🙂 To je taky hezké 🙂
Taky na katedru musím ☹ , ale už skoro s dokončenou diplomkou nejdéle v pondělí po velikonocích 😖

akras
13. mar 2008

To jsem vůbec nenašla, takové téma. Možná je jen na slovenské verzi 😕

bay
13. mar 2008

to ja mam v poho. Zviazanu musim odovzdat az na konci aprila... takze mam relativne cas ☹ a ked poviem diplomovej veducej preco som to tak flakala, tak mi odpusti 😀 a mozno mi to aj kusok pretiahnu 😅

bay
13. mar 2008

asi ano... ☹

akras
13. mar 2008

Jo, u nás měli také pochopení pro mojí situaci. Vedoucí diplomky mi prodloužila o týden a vedoucí katedry o další. Jinak bych to musela zítra odevzdat, což by teda fakt nehrozilo.
Holky, musím jít, na diplomku a ješt dělat přípravy na zítra do práce.
Tak dobrou a chmury pryč 🙂

niikkyy
13. mar 2008

lednáčka bych taky brala a nebo ten unor nooo 😀 vic ale ne 😅

bay
13. mar 2008

dobru noc a prijemne pisanie 😉

niikkyy
13. mar 2008

papa a dobrou 😉

bay
13. mar 2008

co je lednacek?? 😅 teda chapem ze tym myslite zmne mimco... ale nie je to tucniak??

niikkyy
13. mar 2008

januarik 😀

niikkyy
13. mar 2008

od slova Januar 🙂 😅

akras
13. mar 2008

áááááááá, jazykové bariéry 😀 příště se bud vyjadřovat mezinárodněji 😉 Pa

niikkyy
13. mar 2008

😀 😀 😀

bay
13. mar 2008

ahaaaaaaaaa 😉 mne cestina nevadi 😉 ja sa rada nieco priucim 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre