Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

olivz
13. mar 2008

Ahojky holčiny,držím pěsti,ať se vam brzo ti ledňáčči nebo únorňata podaří 🙂 Já měla termín loni v srpnu,o mimčo jsem přišla loni v lednu.Bolest se časem otupila,ale strach přetrvává pořád,během nového těhotenství jsem se víc pozorovala,ale doktorka to naštěstí chápala.Ted máme místo srpňátka únorňátko. 🙂 🙂

bay
13. mar 2008

Diky za podporu 😉

niikkyy
13. mar 2008

oliv děkujem a gratuluju!
po jaké době po .... jsi znova otěhu?

akras
13. mar 2008

olivz, tak to to vyšlo taky dost brzy po potratě, viď? To je fajn 🙂 A ještě únorčátki je moje jmenovkyně....to si nechám líbit 🙂

bay
13. mar 2008

Mas motivaciu 😉

poleva
17. mar 2008

ahojte takže mršovské bolesti sú tu...zatial bez krvácania
ak sa nedostaví som už objednaná štvrtok na dalšiu injekciu

akras
17. mar 2008

Tak to gratuluju 😉 a za jak dlouho že ti to přišlo? Už se v tom nějak neorientuju 🙂 . Já budu mít 28dní po ve středu, tak jsem zvědavá, ale spíš si myslím, že to tak hned nepřijde

bay
17. mar 2008

Ahoj, tak to vyzera nadejne ;) Mna dnes tiez zacalo pobolievat brusko, i ked jemne, ale predsa... tak snad 😵 to vo stvrtok najneskor dorazi 😎

sluninka
17. mar 2008

bay...téda,tak to držím palce aby už konečně přišla 😉

bay
17. mar 2008

Diky. Moc v to verim... dnes som sa aj neudrzala pri coko 😀 a to som uz tyzden abstinovala 😀 😀 😀 😀 tak neveim ci to je standardna zracia nalada pri ms alebo len abstak 😝

sluninka
17. mar 2008

bay... jen si dej,aspoň jde vidět že jsi na dobrý cestě 😀

bay
17. mar 2008

tiez si hovorim 😀 a navyse potrebujem nabrat co som za posledne tyzdne zhodila 😠

sluninka
17. mar 2008

jsi shodila??? tak se nemáš nervovat,to nedělá dobře,tak se cpi co hrdlo ráčí 😀

bay
17. mar 2008

jj. zas zo mna padaju gate 😒 aspon nebudem musiet tak skoro kupovat tehu ked sa nam zadari 😀

bay
17. mar 2008

Sluni a vy ste sa zacali sneazit hned po prvej ms??

sluninka
17. mar 2008

bay..jo jo, ono o přišlo tak nějak samo, přemohla nás velikááásnká chuť a při ruce žádná ochrana (což je stejně hnus) a na to aby si chudák snoubenec dával pozor jsme kašlali,tak jsme začali hned...

bay
17. mar 2008

A taky ti prizvukoval Dr. ze min 3 mesiace?? 😠

sluninka
17. mar 2008

no...ehm 😅 u mě to bylo trošku těžký,mě zabije až tam přijdu..po revizi jsem byla jen ne krvi,ta vyšla ok a u dr jsem ještě nebyla 😅 ale v nemocnici mi řekli že 3-6měsíců 😀 psycha

bay
17. mar 2008

😨 si vobec nebola potom na kontrole u Dr.??? To ja uz mam za sebou 😒 a to som nic ine nepocuvala ako 3-6 mesiacov cakat... Vtipne 😀 😀 😀 Mne zas v nemocke povedali, ze po 6 tyzdnoch sa mozme snazit kludne nanovo...

inak, pekny datum svadby 😉

sluninka
17. mar 2008

no,vim,trochu riskuju,ale cítím se dobře,tak snad to je ok 😅 od rána volám dr a je to pořád obsazený,to je na houby a když se chci objednat tak měsíc dopředu,proto se snažim dovolat mýmu dr,že bych šla přednostně...

děkuju za pochválení datumu 😉

bay
17. mar 2008

Za malo.... viem co to je mat tri rovnake cisla v datume 😉 ja som si to vyskusala min rok 😉

tak to je fakt zle taka cakacia doba... 😠 to uz mi pride nenormalne ☹

sluninka
17. mar 2008

bay..ono se tam dá přijít,že by mě vzal,ale minulý týden jsem tamy byla,ráno jsem vstala abych tam byla jako první takže v 7jsem tam stepovala a on byl na sále 😒 takže se snažim am radši dovolat,aby mi řekl,kdy nemá ambulanci a já tam zase nešla zbytečně...ale volám tam už od 8 od rána a pořád je to obsazený 😠

jsi měla 7.7.07 ? 😉

evitkamalicka
17. mar 2008

bay ved aj my sme zacali hned po prvej MS a hned sa zadarilo 🙂

bay
17. mar 2008

Sa tam asi nejake sestricka vykecava... 😀 😀
No tak to je fakt potom dost zlozite... ☹ to ja som raz tak na ortopeda cakala vyse troch hodin ☹ lebo bol na operacke 😔

Ako si to uhadla? 😀 tri sedmicky 😉

bay
17. mar 2008

ja viem 😀 ved ta vzdy davam za nazorny priklad MK, ked zacne so svojou teoriou, ze ci nemame radsej cakat 😝

akras
17. mar 2008

Tak terba se Sluninka dočká hned taky stejně jako Evitka. Já byla rozhodnutá taky pro snažení hned po šestinedělí tak nějak od dubna, ale teď začínám rozmýšlet kvůli státnicím na konci května. Abych nebyla ve stresu, kdyby se hned zadařilo.
Nevím nevím. 😒 Ale zas až na červen se mi teda vůbec čekat nechce 😠

evitkamalicka
17. mar 2008

bay ak si zdrava a nemas po kyrete ziadne komplikacie tak je to ok, vraj sa vtedy da najskor otehotniet

akras
17. mar 2008

S těmi doktory je to hrůza, já zas chci jít jinam, jenže pravděpodobně nemůžu kvůli tomu, že prý mám nárok na výměnu dr jen jednou za 3 měsíce a já jsem u téhle teprv od února 😠

bay
17. mar 2008

Ja myslim, ze som fyzicky ok. A verim, ze telo si to odreguluje...

sluninka
17. mar 2008

bay...no napadlo mě to když jsi mluvila o tom že to máš vyzkoušený 😉

akras..no já taky přemýšlim, protože se v srpnu vdávám,tak aby mi nebylo nějak zle a navíc ten pupek 😅
výměna dr jednou za 3měsíce? co to je za blbost??? 😲 to jsem nikdy neslyšela

evit...jsi nám jasným příkladem jak pěkně to potom jde,,,za jak dlouho že se vám zadařilo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre