Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

janickabez
3. dec 2006

zítra tam jdu tak jim to budu muset říct, jak jsi byla dlouho na neschopence???

loss
3. dec 2006

myslim za dva tyzdne ale to zalezi co to povdia zajtra mne nic nebolo po fyzickej stranke som bola fit po mesiaci tak ti drzim palce

janickabez
3. dec 2006

lossíku děkuji moc za informace

loss
3. dec 2006

nemas za co hlavne si davaj ma seba velky pozor a skoro sa uzdrav neboj dalsie malicke pride coskoro len si zapamataj ze babenka sa dostanu len do veseleho bruska 😵

janickabez
3. dec 2006

🙂

loss
3. dec 2006

😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂

janickabez
3. dec 2006

lossíku mooooc děkuji za povzbuzení 🙂 s váma to tady určo zvládnu 🙂

svetluska.p
3. dec 2006

janickabez - ahoj moja, ja som teplotovala skoro dva mesiace bez prestania. Strasne vela antibiotik do mna popchali. teraz sa uz citim fajn, ale teplotu si uz radsej nemeriam. Mavala som zvysene, tak do 37.2-37.4. Ak by som mala teraz taku na teplomeri, tak sa zlozim. Preto si nemeriam a snazimsa pozitivne mysliet. Dokinka ma dobre prehliadla a som chvalabohu v poriadku uz. Ale teplomer nechcem vidiet 😅 .

janickabez
3. dec 2006

svetlusko tak já ho taky zahodím 😀 ....zítra jdu k dr(3 dny po zákroku).tak jsem chtěla zda je vše OK,abych ji mohla informovat, v podbřišku mě nebolí, nekrvácím, jen ta teplota 😒

galina75
autor
4. dec 2006

Ahojte baby, tak ja stale nic ☹ Naozaj som zufala.
Zajtra rano idem k doktorke, termin nemam, tak ani neviem ci ma zoberie, dufam ale ze ano.
Cakala som dlho, uz je to 9 tyzden- cistili ma 5.10.
Dam vediet vysledok! 😠

svetluska.p
4. dec 2006

janicka - ked si tak kratko po zakroku, tak si ju este pekne meraj.Lebo je to aj indikator, ak sa nahodou nieco deje, mozu po tom patrat. Ja som si prestala merat asi mesiac po zakroku. Len ma to deptalo a citim sa lepsie. Mala rada - mamka zdravotnicka ma na to upozornila - ak mas slepak, skus sa spytat, ci Ti ho nemozu prehliadnut uzv. Je to jedno vedla druheho a slepak byva casto zdrojom zapalov zenskych veci, lebo sused je to. Moze aj v tom byt zadrhel.

svetluska.p
4. dec 2006

galina - ahoj. Sprav si najprv test. Ono nemusi to byt nic strasne a pricina meskajuceho menzesu moze byt uplne prozaicka - tehulkovanie. Ak bude test negat, vtedy chod k lekarke.

svetluska.p
4. dec 2006

galina - teraz citam starsie Tvoje prispevky a pises tam, ze mas stale vysoku hcg. Tak to mozno nie je pozostatok predosleho tehu, ale medzitym si mozno otehotnela. A ak mas hcg vysoke este od minula, tak to necakaj a chod k dokine - mozno nevyslo vsetko z Teba - velmi, velmi sa ospravedlnujem za ten vyraz - a v tele sa Ti este vytvara hcg....

janickabez
5. dec 2006

ahojky včera jsem byla v nemocnici pro propouštěcí zprávu a říkali mi že první MS po zákroku by měla dorazit za 5 týdnu, tak jsem zvědavá, ale když to tady čtu, tak s tím přestávám počítat 😨

unkas
5. dec 2006

Ahojky všem,i já bohužel patřím mezi ty,kteří vyslechli ortel zamlklý potrat.Dnes je to přesně 5 týdnů a ráno dorazila MS. 😉 Ještě před pár měsíci jsem se modlila ať nepříde a teď.....

janickabez
5. dec 2006

unkas gratuluji, jj, jsem na tom stejně.... 🙂 taky se budu modlit aby přišla 😀

unkas
5. dec 2006

janickabez a jak se cítíš po fyzické tak psychické stránce????

galina75
autor
5. dec 2006

Baby ja vam tu MS naozaj zavidim.
Tak ja som bola dnes u doktorky. Mala uplne bohovsky napad- pockame este dva tyzdne a ked do vianoc MS nedostanem, tak sa mam znova zastavit????
No skoro som onemela. Dnes som bola opät aj na krvi, HCG, tak dufam ze uz naposledy, pred dvoma tyzdnami som mala 14.
Neviem co si mam o tom mysliet, tehotenstvo mi vylucila, v dosledku vysokeho HCG.
Sice ma vobec neprezrela, co som sa dost cudovala.
No tak pockam ste chvilu, co ine mi zostava.

keikei
5. dec 2006

ahojte babulky,som na tom podobne. tiež čakám MS, potratila som 14.11. a zatiaľ nič. včera som začala špiniť, tak som sa potešila, že konečne, a dnes zas nič. čakať sa mi ale nechce, tak s manželom snažilkujeme i tak.
galina - to verím, čakanie je na nervy, zvlášť takéto. trošku nerozumiem, ako ti doktorka vylúčila tehotenstvo,keď HCG je vysoké. veď keď je tehotenstvo tak má byť vysoké, či nie? doteraz som si to tak myslela. a ako píšeš, že už máš odvtedy 9 týždňov, tak to je ozaj dosť dlho. a test si si nerobila? a aj to sa čudujem, že ťa doktorka neprezrela. tam by toho podľa mňa dosť zistila. mňa doktor prezerá vždy, a viem na čom som. tak by to malo byť.

galina75
autor
5. dec 2006

Ahoj Keikei, tak ti drzim palceky aby skoro dosla
Vylucila mi tehotenstvo, lebo hladina HCG este po prvom tehotenstve neklesla na nulu, klesam uz 9 tyzdnov. A pravdeporodne dovtedy pokial neklesla, tak asi ani neotehotniem. My som po cisteni 4 tyzdne naozaj abstinovali, a po 4 tyzdnoch sme zacali opät "snazilkovat". Ale bez nejakeho ratania a nadeji, lebo som sa nemala vskutku coho drzat - ziadna MS - ziadne plodne a neplodne dni.
Nie test som si nerobila. Ale nemam ziadne priznaky tehu ☹((

janickabez
5. dec 2006

my jsme dostali istrukce - milovat se po 3 týdnech POUZE S KONDOMEM 😝 , nekoupat se POUZE SPRCHOVAT, menstruace za 5 týdnu, kdyby ne mám přijít - mám si to POHLÍDAT, kdybych začala krvácet během následujících 14 OKAMŽITĚ PŘIJÍT DO NEMOCNICE, musela jsem to podepsat, že jsem poučena 😎

unkas- po fyzické stránce je to ok,mám sice trošku vyšší teplotu, ale je to den ode dne nižší, nic mě nebolí nakoupila jsem si kontryhel-čaj, kyselinu listou a teď se řídím heslem věř a víra tvá tě uzdraví 😎 , psychicky - doma dobrý, manžel je moje VELKÁ opora... venku mě to trochu bere, když potkám maminku s kočárkem nebo nějakou těhulku ☹

hanulik
6. dec 2006

Ahoj holky. Je to docela síla. My už jsme se zase začali snažilkovat, i když k doktorovi jdu až v pátek. Takže to nemám ani odsouhlasené. Na druhou stranu si říkám, že příroda si sama řekne. Obvzlášť když jsem neměla problémy s udržením těhu. Mě minulý týden porodila kamarádka a kromě přání taky nejsem nějak schopná se za ní stavit. Jani, dostala jsem stejné instrukce, jen podepsat jsem to nemusela.
Jinak stalo se mi něco zvláštního a tak bych se vás na to chtěla taky zeptat. Myslela jsem si, že když je v rámci života matky jít na potrat, hradí to pojišťovna. Tak jsem to měla i já. Kamarádka byla před půl rokem taky na potratu, nevěděla, že je těhu a prošla asi 10x rentgenem bez ochrany. Bohužel mimi nežilo. Když pominu to, že jich tam bylo asi 11 na pokoji a chovali se k nim jako kdyby to byly krávy a šly na popravu, chtěli to navíc i zaplatit. Normálně jim přišla faktura. Je u VZP, já taky, ale nic takového se mi nestalo. Máte s tím nějaká podobnou zkušenost?

nikitazak
6. dec 2006

ahoj holky, ja dostala MS 4 tydny po revizi, prvni den byla docela silna, ale pak to slo. S manzelem se milujeme s kondomem uplne od zacatku (4.den po revizi)Myslim si, ze mi hodne pomohly bylinky. KOupila jsem si ajurvedsky pripravek Menstri Care, ktery zene srovnava cyklus. Proto si myslim, ze u mne vsechno probehlo takhle harmonicky. Jinak doktorka-velmi uznavana, vyborna doktorka mi rekla, ze muzem delat dalsi mimi hned, ze zalezi jen na tom, jak se na to citime psychicky. Drzim Vam vsem palecky!! at je po problemech a kazda at ma uz tu svoji vytouzenou fazolku v brisku🙂)

janickabez
6. dec 2006

ahojky , no já tak nic neplatila a doufám že žádná faktura nedojde 😅

jinak jsem dnes byla u své gyn.dr, ptala jsem se jí na instrukce co mi dali v nemocnici, tak říkala, že za 3 týdny s kondomem 😝 klidně můžem, to bude asi nejlepší vánoční dárek pro manžela po měsíčním celibátu (a s těhu se mi taky moc nechtělo 😎 ), první MS za 4-6 týdnů a počkat s novým mimi bychom měli 3 měsíce, zopakovala mi že se nesmím koupat (pouze sprchovat) a na bazén prý nesmím ani myslet 😀 , nesmím se nachladit a hlavně nedostat žádný zánět, protože by to mohlo ohrozit další těhu.
Jinak mě nechala ještě týden doma a napsala vycházky asi spíš abych se s tím vyrovnala psychicky po fyzické stránce to bude OK.
18.12. jdu na kontrolu do nemocnice a řeknou mi výsledky z toho(pardon ze ten výraz) co ze mě vytáhli, na začátku ledna mám přijít s těmito výsledky ke své gyndr a pak si řekneme co a jak dál.

snažílkování vypadá nejdříve na březen... už aby tady byl 😀

loss
9. dec 2006

janickabez neboj ubehne to ako voda a potom hura do snazikovania 🙂

galina75
autor
25. dec 2006

Ahojte baby, chcem sa pochvalit ze sa moje zufalstvo konecene skoncilo! Tak uz aj som konecne dostala MS!!! po 11 tyzdnoch od ciastenia !!! Jen to skoro ako zazrak, ale velmi sa tomu tesim. Gala

trpezliva
25. dec 2006

Ahoj galina, to je pekny darcek pod stromcek 🙂 . Aj ja som sa tesila, ked prisla prva MS po zakroku.

galina75
autor
25. dec 2006

Ahoj trpezliva! ano, bol to pre man naozaj ten najkrajsi darcek pod stomcek- odhliadnuc od intenzity MS, ktora bola naozaj ohromujuca!!!!. Bolesti som nemala nastastie ziadne a tak teraz sup do skusania. drzim palce. Gala

trpezliva
25. dec 2006

Galina, ty byvas v Rusku?

galina75
autor
25. dec 2006

A na to si preboha ako prisla? 😒 Kvoly menu - Galina?
Nie byvam v Rakusku 😀.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre