Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

bay
26. mar 2008

Moj Dr. sa totiz tvaril ze pride na 4 tyzden a inu varantu ani nepripustal...
Ale ja som na doktorov nikdy moc nedala 😅

lauritka
26. mar 2008

bay 😀 ani ja..hlasim 90 DC od kyretu..take ste tu este nezazili co ? 😀

poleva
26. mar 2008

lauri neboj príde, ja som číslo 1 hned za tebou !!!v mrchovaní 😀 😀 😀

sluninka
26. mar 2008

bay.... to nemůže dr nikdy vědět 😉

lauritka
26. mar 2008

ved prave..moj doktor sa tiez cudoval, ze mi este sliznica nedorasta 🙂 a pred otehotnenim som s cyklom problemy nikdy nemala. poleva 😅

bay
26. mar 2008

Lauri, nechystam sa pokorit tvoj rekord 😀 😀

lauritka
26. mar 2008

😀 bay to asi nepokori uz nikto xoxoxoxo

bay
26. mar 2008

No ked si tu latku nasadila tak vysoko 😠

bay
26. mar 2008

A to ako fungujes? Mne Dr. zakazal do prvej ms sexik aj kupanie. A to mam uz teraz abstaky jak ... Ale drzim sa - iba jeden prehresok 😎

lauritka
26. mar 2008

mne zakazali len kupania asi dva tyzdne po kyrete,... a od svojho lekara som dostala anbibiotika proti zapalom a mykozam..teraz si viac nachylna, lebo krcok je este otvoreny. no a co sa tyka sexiku..mne nikto v podstate nezakazal, len odporucil..jedne lekar tri mesiace a moj gynekolog povedal ze netreba..ze telo si samo povie kedy je pripravene.. ak nie je tak sa vajko neuhniezdi, aj keby si zostala tehotna..
takze ja stale skusam pred ovulkou ak by nahodou uz sliznica pripravena bola :D

sluninka
26. mar 2008

já 6týdnů nesměla ani vanu ani sex 😖 😀

bay
26. mar 2008

No mne jeden Dr. tehotenstvo zakazal na tri mesiace, druhy povedal ze po siestich tyzdnoch sa do toho mozem naplno pustit. No a sex zakazany na 6 tyzdnov alebo do prvej ms 😖 A vyber si 😀
Zjavne co Dr. to iny nazor ☹

sluninka
26. mar 2008

bay..už jsem to řešily s hodně holkama, fakt to není tak nutný dodržet ty měsíce, kdyby totiž jo,tak se ti doktoři shodou,ale každej tvrdí něco jinýho..já říkám po 1.MS klidně začít...

lauritka
26. mar 2008

ano aj ja si myslim, ze kazdy hovori nieco ine..ale logicky babulky..ak vase telo este nebude pripravene tak sa vajnko neuhniezdi... to je priroda ;)

bay
26. mar 2008

to aj mam v plane 😀 1 ms je viac nez dost (si ani nepamatam ake to je 😅 )

sluninka
26. mar 2008

laurit..přesně tak..co se má stát, tak se bohužel stane a myslím,že rozdíl pár týdnů nic nepomůže...tělo í moc dobře kdy je silný

lauritka
26. mar 2008

bay ja som mal poslednu MS 20 oktobra 🙂

bay
26. mar 2008

To uz budes mat pomaly polrocne vyrocie 😅

akras
26. mar 2008

Ahoj 🙂 laurit, tak to je teda síla 90 DC 😅 Ani žádnou vyvolávačku ti nedali nebo ti nezabrala - máš nějaké léky, viď? - to jsi psala?
Bay, tak tu diplomku zvládneš za prázdniny, já jsem ráda, že jsem nějakto jako dokončila, ale jesem totálně vyřízená 😝

lelca
26. mar 2008

lauritka: děkuji za napsaní ohledně toho duphastonu ale fakt nic takového mi nikdy doktorka nedala ani prostě nic takového nevzpoměla vždy sem chodila jen na vyvolávací pichule a to je vše 😖

bay
26. mar 2008

No ja by som to cisto teoreticky na ten maj mozno zvladal, ale nechcem sa stresovat... Bo by som sa bala ze by som to teraz aj tak neobhajila 😀 😀 😀 a aspon budem dlhsie student a mat na seba pridavky 😉

lelca
26. mar 2008

lauritka: tak já mám jen 74 od kyrety ale aby ses nedivila s tím přebíháním ja mám v tom zpožďování docela rekordy 😅

lauritka
27. mar 2008

lelca 🙂 no uvidime ;) akras vyvolavacku mi nedaval, lebo stale som prisla v podstate na zaciatku ako-keby daliseho cyklu a povedal, ze tam nie je co vyvolat, ze som na zaciatku..proste mam uz treti ovulacny cyklus bez MS 🙂

bay
27. mar 2008

A mozete sa snazit o prcka aj bez ms? alebo musite cakat? (som zvedava jak opica, co? 😅 )

lelca
27. mar 2008

lauritka: tak to by mě taky zajmalo co se ptá bay jak to je!? jak sem mívala taky ty zkluzy tak sem chodila po už delší zpožděních k doktorce a vždy se podívala a říkala akorát že už bych to měla dostat a pak zase nic ale podle kontrol se to vždy o něco posouvalo a pak nakonec sem vždy dostala vyvolávačku a né vždy zabrala hned první a naposledy co sem dostala pichuli tak hned po ní sem vlastně otěhotněla akorát to nedopadlo a právě ta vyvolávačka prý je hodně k tomu abys otěhotněla tedy po ní je velká pravděpodobnost toho.

akras
27. mar 2008

Ahoj holky, mám blbej den... ☹
myslím, že Lauritka mi psala, že normálně sexujou bez ochrany, ale protože se nemá vajíčko kde uchytit (když nenarůstá sliznice), tak k těhotenství nedochází....což je logické a proto se taky myslím, že tu pauzu mezi potratem a snažením si tělo vyžádá samo.

bay
27. mar 2008

Hmmm. To s tym zahniezdenim znie logicky a odborne 😉

akras
27. mar 2008

Já taky myslím, že je to logické, jen doufám, že jsem to správně reprodukovala, abych vás nějak nemystifikovala 😕 Lauritka vám asi odpoví přesněji.

bay
27. mar 2008

Vsak keby to tak nebolo, tak to poopravi 😎

bay
27. mar 2008

A ty si ako na tom? Mrska stale nikde?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre