Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

akras
27. mar 2008

Já už od neděle uspěšně menstruuju 🙂 Takže mě přišla po 34 dnech, ale teda musím říct, že až do včerejška jsem myslela, že vykrvácím 😅 ...fakt síla. Já to mívám normálně dost, ale jen ťřeba den a pak už je to lepší, ale teď teda 4 dny ještě silnější, neý jsem zvyklá. teď už je to lepší, ale 5. den jsem normálně už jen špinila, k čemuž mám teď teda dost daleko... 😕 Ale hlavně, že je tady.

bay
27. mar 2008

To sa mam tusim na co tesit. Co viem, tak sa vsetky stazovali, ze to bol krvak ☹ . Tak to gratulujem. Ja som dnes 35 a nic. ona sa urcite setri na dovolenku 😠

akras
27. mar 2008

No, to je pravda, ono to vždy přijde v nevhodnou dobu. Já jsem doufala, že si to odbydu o velikonočních prázdninách, abych mohla být doma, jenže jsem to dostala až v neděli na oslavě narozenin a to nejhorší jsem si musela přestát v práci 😠 Je to zákon schválnosti - u mě to bývalo vždy počas dovolených...

dior
27. mar 2008

ja som mala druhu velmi silnu-normalne som sa bala ....

kell
27. mar 2008

Ahoj holky, můžu se k vám přidat?

akras
27. mar 2008

Ale neboj, byly tu i holky, co to tak hrozný neměli...např. Sluninka říkala, že prý silný jen 1. den pak už normálka...ale zas ji braly ta záda a břicho. Mně teda břicho taky.

bay
27. mar 2008

Tiez mam pocit, ze to ma mrcha vzdy tak dokonale naplanovane - najnevhodnejsia doba a je tu na 100% 😠

akras
27. mar 2008

Ahoj Kell, jasně, pojď k nám, vítáme nové duše 😉 jak jsi na tom?
Dior, tak doufám, že druhá už tak hrozná nebude, ale jak slyším, tak si budu "užívat", dokuď zas neotěhotním 😒

bay
27. mar 2008

No mame to zjavne dobru motivaciu otehotniet 😵
Ahoj Kell 😉

akras
27. mar 2008

To teda jo, ale abychom se nepřemotivovaly 😉

bay
27. mar 2008

Neviem ci dokazem byt viac motivovana 😀 😀

akras
27. mar 2008

No, já jsem mtivovaná taky až až, ale mám strach se na to upínat...ale to už stejně jsem 😒 , abych nám to pak šlo - psychika je prevít 😠

bay
27. mar 2008

to mas pravdu. ale ja verim ze ked uz to raz vyslo... tak to teraz vyjde este viac 😎

akras
27. mar 2008

Snad jo, taky si říkám...poprvé jsme si 2x nedali pozor a bylo to tam, tak proč by to tak nemohlo být znovu, že jo?

kell
27. mar 2008

Ahojky Bay! Ja jsem potratila v říjnu 07, ale jen jsem to tu teď tak rychle pročetla. Hned v den kyretáže mi píchli antibiotika a pak nejakou injekci na vytvoření sliznice - název nevím neboť mi v tom okamžiku bylo docela jedno co se mnou dělají, ale asi za 3 týdny mě poslali na injekci Agolutinu, aby se mi sliznice přestala tvořit a za 6 dní přišla mrcha! Potom jsem hned od prvního dne prvního cyklu po kyretě dostala na 3 měsíce HA, prý aby se tělo zase vzpamatovalo, tu jsem v lednu doužívala a v únoru přišla mrcha až 34DC, v únoru jsem začala brát Utrogestan a od března mi bylo povoleno snažílkování!

bay
27. mar 2008

No my sme sa snazili aktivne 2 mesiace 😉 tak snad si este vylepsime bilanciu 😀 😀

akras
27. mar 2008

Tak Kell, to už máš veselé období, když můžete snažit. Já HA nikdy nebrala a nebud začínat, ani kdyby mě dr. přemlouvala. Pokud by bylo nutné opravdu dodržet 3 měsíce, uděláme to jinak.
Mně antibiotika žádný nedávali, ani nic jiného, alespoň myslím - jedině nějak možná při té revizi něco takového říkali (jenže v té Itálii jsem tomu moc nerozuměla), ale potom už ne, jen nějaké kapky na zatažení dělohy.

akras
27. mar 2008

my právě v tom prosinci úplně poprvé dvakrát bez ochrany, ale asi zrovna v plodné dny...nějak jsem to nesledovala.

bay
27. mar 2008

Si bola na kyrete v Taliansku?
No ja som dostala injekciu len kvoli Rh faktoru (manzelik ma pozitiv a ja negativ). Ja som HAK brala od osemnastky lebo mi strasne blbol cyklus (Tri tyzdne krvacania/spinenia a potom tyzden nic). Aj teraz sa ma Dr. snazil presvedcit, ale to som sa nenechala, kedze sa planujem zacat snazit hned po prvej ms, ci sa mu to paci alebo nie 😠
Tak si to snazilkovanie poriadne uzi 😉 ja sa na to uz taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak tesim, ale este musim cakat ☹

lauritka
27. mar 2008

ahojki..no akras to povedla presne.. hoci nastava ovulacia, ale sliznica este nie je pripravena. teraz bastim duphaston tak hadam uz prva mrcha dorazi.. 🙂 dnes som 6DPO.... uvidime ako sa to vyvrbi tentokrat 🙂

kell
27. mar 2008

Akras: Dávají antibiotika přímo při revizi do žíly! Období už je veselejší, to je fakt! Jenže tento měsíc to nevyšlo! Šíleně mě to nejdřív překvapilo, protože tenkrát to vyšlo hned na poprvé na svatební cestě, aniž bychom se teda cíleně snažili. Teď si zase říkám, že to prostě není "hup na krávu a je tele"

bay
27. mar 2008

Pekny vyraz 😀 😀

bay
27. mar 2008

Tak drzim palceky aby ti to uz vyslo 😉
Ja mam pocit ze som 8 DPO, ale ista si tym nie som 😅

akras
27. mar 2008

Kell, pěkné přirovnání 😀
Bay, jo v Itálii - byla fakt super dovolená 😒

bay
27. mar 2008

No to fakt potesi ☹

kell
27. mar 2008

Já jsem teda po kyretě šíleně brousila po netu a zjišťovala, kdy je teda možno znova otěhotnět, jak jste už psaly, názory se liší, ale narazila jsem na jeden článek, kde psali, proč by se nemělo otěhotnět hodně brzy! I když třeba není dostatečná sliznice, tak to lze, ale s tím rizikem, že mimi se uhnízdí přímo do děložního svalu a pak do něj vroste placenta a to by mohl být průšvih. S placentou by prý po porodě museli vzít i dělohu. Vypadalo to docela logicky, protože dělohu vyškrábnou až na holý sval.

akras
27. mar 2008

Já myslím, že jsem ovulovala tak 16 den po revizi. Někdo tu doporučoval ovu testy, ale já nechci zabíhat do těhle metod, přijde mi to trochu stresující - měření bazální teploty a tak...když pak ti to ukazuje, že neovuluješ, tak tě to jen nervuje, i když to pak třeba může přijít dřív. Já to nechám a začnu s těmito metodami až se budeme snažit dlouho a pořád nic.

bay
27. mar 2008

No ja to odhadujem. Tiez ziadne metody zatial nerealizujem. I ked dnes teplotu meriam - ale to kvoli nadche 😠

akras
27. mar 2008

Jéje, Kell, no to je teda radost 😕 Já už radši nic nečtu. Myslím, že když začneme v květnu, tak po 2. MS po 2,5 měsíce po od revoze, tak snad ty 2 týdny už nic nezmění. Ale záleží na tom, jak dopadnu u doktora, jasnačka.

bay
27. mar 2008

No ja si myslim, ze ked uz nabehne cyklus tak ta sliznica dorasta spravnej velkosti. cca 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre