Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

akras
27. mar 2008

No, že jsem úžasná mi říká ještě manžel, ale je to pěkné slyšet i z jiných zdrojů 😉
Laduš, to je jasný, ty jsi to měla tak poszdě a ještě s tím zánětem...to je něco jiného ☹ Ale i tak to určitě uteče 😉

adajar
27. mar 2008

bay neboj jsem uz v poradku a uz to tak neberu proste se stalo.

Ladus kazdej to rika jinak a muj doktor rekl ze pokud nebude telo pripraveno tak neotehotnim a pokud ano tak otehotnim hned.

adajar
27. mar 2008

ladus nejsi jsi taky mladounka tak nerikej. No mozna u me to bylo i tim ze jsem docela mlada no a to telo to bere jinak.

akras
27. mar 2008

Jaruš, tak to jsi opravdu krásně mladinká...ale já taky ještě nejsem úplně stará rašple 😀

adajar
27. mar 2008

ladus kde mas fotky 😠

akras ja uz mam i dny napsane jak dlouho vis aby mi to uteklo a pak mam jinej plan objednam si nejake kurz napodzim jako letos od ledna a otehotnela jsem hned jak jsem se prihlasila protoze delat ho tehotna jsem nemohla.

adajar
27. mar 2008

akras nikdo neni stara rasple. Co je to za keci fuj. Vsechny jsme krasne mlade a uzasne jasny.

akras
27. mar 2008

Ajdar to určitě ne, podle doktorů je to nejlepší otěhotnět právě asi do 22. Pak do 25 je to taky dobrý, pak už tě prý berou, jako starší matku - to jsem zas někde nasbírala nějaká moudra 😉

laada
27. mar 2008

No já nevím když letos slavím 30 😀

laada
27. mar 2008

ty jo teď je ve zprávách těhotnej chlap 😉

adajar
27. mar 2008

akras a vis proc to ti klidne vysvetlim kvuli ovulaci cim starsi matka tim anovulacni cikli jsou castejsi a horsi je otehotneni no. A i telo to snasi jinak.

adajar
27. mar 2008

ladus tak a kdy ze je slavis???

kapunka
27. mar 2008

😎 😎 😎 no mě je 31 a 10 měsíců 😎

akras
27. mar 2008

tak v té zprávě o těhotném muži je to opravdu tak, že je to v obličeji a na hrudi předělaná žena, ale nechala si ženské reprodukční orgány a protože jeho manželka nemůže mít děti, tak se nechal oplodnit on/ona 😨 To jsozu teda věci.

kapunka
27. mar 2008

takže Laduš, ne 😎 jsi nejstarší

akras
27. mar 2008

Jsme tak staré, na kolik se cítíme, že 😉 ?

adajar
27. mar 2008

kapunka no tak vidis a kamaradce je taky pres 30 je po lapa a byli na IVF a cekaji zdravou holcicku.

akras no vidis jak je svet divnej co???

adajar
27. mar 2008

akras presne tak.

akras
27. mar 2008

aha jaruš, tak to je pak jasné.

kapunka
27. mar 2008

no to je fakt, mě všichni hádají tak 25 😎 😎 😎 a doufám, že to tak bude i s těhu...že to tělo bude mladší než ve skutečnosti....trochu scifi...
jo tak já za chvíli jdu na toho Révaie... 😝

laada
27. mar 2008

kapunko dííííííky 😎 ale že se cítíme na 20??? 😎

akras
27. mar 2008

Holky, chtělo by to fakt nové téma, co 🙂 ? Tohle už první MS moc nepřipomíná 😀 Ale co, hlavně, že je dobrá nálada, já už ji mám také lepší 🙂

kapunka
27. mar 2008

já se IVF nebojim, když to nepujde jinak jěšt+ že ty zkumavky máme... 😎 manža zase říká, že aspon budou dvě mimina najednou - ale jí bych raději tedy např 😖 ed jedno

adajar
27. mar 2008

holky to vite ze je vam 20 let. me je 16 ze.

bay
27. mar 2008

No a ja som snad este pod zakonom 😀

kapunka
27. mar 2008

laada - já někdy i na 15 - pupínky a pubertalní nápady... 🙂

adajar
27. mar 2008

akras tobe tohle vadi a nebudemzakladat kazdou chvilku jine ne??? staci nam jedno a proste kecat o cemkoliv ne???

kapunka no oni taky maji jen jedno.

kapunka
27. mar 2008

tak babi chce suka, tak já asi zůstanu s váma.. 🙂

bay
27. mar 2008

No ja mam po kyrete horsiu plet ako pocas puberty ☹ 😠

adajar
27. mar 2008

kapunka ja nekdy i na min kdyz jdou pohadky. To musi vsichni mlcet.

kapunka
27. mar 2008

adajar - ale zavádějí se prý raději dvě?? co pak, to je těžký rozhodování..ale asi bych šla na tu redukci...i kvuli tomu, abych to donosila... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre