• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

7. decembra 2016 
tak papa jdu se sprchovat a spat.
27. mar 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa :sunglasses:
27. mar 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez sa lucim, dobru noc :wink:
27. mar 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já jdu taky do sprchy...papapa a všetko dobre!!!
27. mar 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este ma napadla taka otazocka k BT :sweat_smile: kolko (dni) pred ms klesne teplota?
28. mar 2008 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne väčšinou klesla v ten den ked prišlo mršisko
28. mar 2008 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem :grinning: :dizzy_face:
28. mar 2008 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay ale niekomu klesne az po MS :wink:
28. mar 2008 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: super... ty vies obcas potesit :grinning: takze si nemozem byt ista ze ked mi od vcera neklesla teplota tak budem dnes v suchu?!? :frowning2: to je teda sklamanie :frowning2:
28. mar 2008 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay kedy si mala kyret ?
28. mar 2008 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5 tyzdnov a jeden den dozadu :wink:
28. mar 2008 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si nelám hlavičku, je to o.k
ja som príklad toho, že som stresovala a nič nepomohla
a síce som merala vtedy BT ale som sa nou neriadila, lebo skákala ako chcela
28. mar 2008 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zas za tak nesaliem, neboj. Myslim ze pride bud vikend - odhad podla ovu. Len som teraz chora a aj tak musim merat teplotu, tak to skusim aspon spojit :wink:
28. mar 2008 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nehodíš graf?
28. mar 2008 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ziadny este nemam :grinning: meriam len od vcera a to je zatial rovna cara :grinning: :grinning:
28. mar 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky - nějak blbne koník :angry:

hoky, myslíte, že když nepřijde ms /ted jsem 5t od revize/ mlže normálně probíhat ovu??
28. mar 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapu určitě jo
28. mar 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kapu ano. Ja som mala ovu pred tyzdnom. A ms stale nikde :wink:
28. mar 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže jako můžu otěhotnět?? ale to asi není ted dobrej nápad ...
28. mar 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Otehotniet mozes ale pred prvou ms by som sa tomu radsej vyvarovala... Aj ked ono to laka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapu...mě dr říkal 3MS ať vydržíme..ale zase tak horky to nebude,protože každej dr tvrdí něco jinýho,možná ale 1MS bys určitě počkat měla,aby se tělo vzpamatovalo z toho šoku...
28. mar 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak já to teda radši vydržím...když jí se u sebe bojim, že se mi o operaci vytvoří nové srůsty a to ja pak v pr...takže prostě cci být rychlejší ež ty srůsty.. :angry:
28. mar 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kapu, určitě zkus vydržeta aspoň to šestinedělí...a s MS neplaš, však dorazí. Kdyby nepřišla do šestinedělí, tak skoč k doktorovi a on s tebou něco udělá :slight_smile: Vím,že tě straší ty srůsty...máš to těžší než já :frowning2: Ale já věřím, že to vyjde :wink:
Já už s MS pomalu ale jistě končím, takže se zítra objednám k doktorovi, abych věděla, jak na tom jsem.
30. mar 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj - ted jsem ti psala na Začínáme po potra :slight_smile: tě..
30. mar 2008 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak potom napis co ti Dr. povedal :wink:
30. mar 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bay, napíšu, musím ji umluvit, aby mě poslala na ten UTZ, chci vědět, jestli jsem ok a můžem se snažit. Pokud řekne, že je vše v pořádku, ale stejně bude trvat na těch 3 měsících, tak se na to asi vybodnem. a vlítnem na to buď hned nebo po 2.ms. Kdyby nebylo tělo ok, tak samo počkáme.
30. mar 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je jasne. Netreba telo prepinat ak nie je uplne ok a riskovat dalsie sklamanie :frowning2: Drzim palecky.
Ja len uvazujem ci zabehnem za Dr. ak ms nedorazi uz tuto stredu (to bude akurat koniec 6 tyzdnov) alebo vydrzim az po dovolenke a sla by som az potom po vikende v pondelok alebo utorok :confounded:
30. mar 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jestli nemáš dlouhé objednávací lhůty a můžeš přijít hned příští týden, nech to až po dovolené, ona MS přichází vždy v nejméně vhodnou dobu, takže dovolená je pro ni jako stvořená :sweat_smile: I když teď záleží hlavně na tom, aby přišla a je jedno kdy, viď?
30. mar 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi tak. Ja viem ze dovca je ten najidealnejsi termin :angry: ale mna by uz "potesila". Asi pojdem v stredu a ako sa poznam tak v cakarni sa to spusti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
U mojho sa objednavat vobec nemusim. Teda ak som ochotna cakat v cakarni :grinning:
30. mar 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je fajn, že se nemusíš objednávat. Já v podstatě taky nemusím, ale radši tam zavolám.
Čekárna je magnet :wink:
30. mar 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok