Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

jarus1
6. apr 2008

nie, nemala som....bola som u lekára, že krvácam a na sone mi zistil, že je to preč...dostala som injekcie a išla som domov. Bola som asi v 5-6 týždni

bay
6. apr 2008

Tak to snad ten cyklus pride normalne. 😉 Cize ti povedala ze po prvej ms sa mozete naplno snazit??

marki.la
14. apr 2008

ahoj holky, jsem 11 den po kyretáži a už přišla ms, je to normální, že sliznice dorostla tak rychle, jinak kdybych nepotratila, tak jsem měla právě dostat ms, takže i přes kyretáž mám stejný cyklus....?

akras
14. apr 2008

Odpovídala jsem ti do začínáme po potratě 🙂

andy24
25. apr 2008

Ahojky,jsem 42 den po revizy a ms zatim nikde.Už 2 dny mám pořád křeče v podbřišku tak snad už to konečně dostanu.Na vyvolávačku se mi nechce.Měly jste to taky

jarus1
25. apr 2008

ahojte, ja som potratila 30.4. a mrcha tiež ešte nikde...nemala som však kyretáž....ako to ovplyvní moje dalšie cykly?

jarus1
25. apr 2008

sorry...30.3.

akras
25. apr 2008

Ahoj holky, je to hodně individuální, někdo MS dostane normálně, někdo dýl. Mě přišla po 34 dnech a druhá už krásně po 28 dnech. ale dr mi říkala, že může přijít kdykoliv do konce šestinedělí, kdyby nepřišla, měla jsem přijít.
Ják to pak cyklus ovlivní je fakt případ od případu - jak dorůstá sliznice v děloze a tak. jinak za námi přijďte do tématu Připravujeme se na léto, tam jsme na tom podobně 🙂

jarus1
25. apr 2008

ja som prekonala samovoľný potrat, ale bez čistenia...chcela by som vedieť, či niektorá nebola na tom podobne a hlavne kedy príde mrcha....

zunajda
26. apr 2008

Ahojte! Mohla by mi niektorá z Vás poradiť?3.3.2008 som potratila, bola som tehotná 5tt,6.3. mi urobili kyretáž a MS mi prišla 12.4..Veľmi túžime po bábetku, ale doktor doporučil počkať aspoň 3 mesiace.Mám ešte počkať,alebo sa možme už začať snažiť?Nechcela by som,aby sa to ale zopakovala.

lulina1
26. apr 2008

Ja som minulý rok v 8 týždni mala missed abortion, bola som na kyrete 1.4. a 20.4 sme opäť otehotneli a 14,1.2008 sa nám narodila Emma, takže mne Ms ani nedorazila a gynekológ to zobral úplne v pohode, že príroda vie čo robí.

zunajda
26. apr 2008

Ahoj Lulina 1 ani nevieš ako si ma potešila,po zdravotnej stránke sa cítim dobre.Beriem aj kyselinu listovú a pila som čaj z alchemilky.

jana.jaro
26. apr 2008

Ahuj holky,já mám po druhém zaml.těh.První v7tt 10.12.2007po druhé jsem otehotněta po druhé menst.a samovolně potratila v3tt.Doktorka mě řekla že musím dodržet 3měsíce je větší pravděpodobnost potratu.Už je to měsíc a menst.se už blíží.Tentoktát počkám až do srpna,ACH JO!To je za dlouho ☹ Tak sem se těšila na mimi a zase čekat.

evikmi
26. apr 2008

ahoj jani,ano je lepší počkat,aby se stihl "opravit"čípek.....při revizi ti ho vlastně roztáhnou,tak aby se stihl smrsknout zpátky 😉
ale rozumím ti 😉

evitkamalicka
26. apr 2008

zunajda my sme za zacali snazit uz po prvej MS a podarilo sa na prvy sup a tesime sa ze cakame zdrave babo, lebo vsetky testy mame ok....a gynekolog s tym otehotnenim nemal vobec ziadny problem

jana.jaro
27. apr 2008

Tak jsem to dostala,překvapivě brzi.31dní po samovolném potratě bez čištění,mám ji úplně normální.Piju celou dobu Kontryhelový čaj,tak mě asi pomohl.Ani břicho mě nebolí.To když jsem byla v prosinci po zákroku tak se MS dostavila po 5týdnech a málem jsem vykrvácela 😉

andy24
28. apr 2008

Tak ja jsem to konečně po 42 dnech dostala.Hurá.Před rokem jsem dobrala HA a ms jsem dostávala jedině po agolutinu,tak tet jsem ráda že po revizy jsem to dostala a nemusím k dr.Sice ms slabá 4 dny ale byla,a začínáme se snažit

brunetkaa
30. apr 2008

ahojte, chcela by som sa opytat, 13.4. som potratila spontanne, necistili ma lebo vraj sa to vycistilo pekne samo, sice som moc nekrvacala, minuly tyzden v piatok som bola na kontrole u dokiho a povedal mi ze mam vsetko krasne zahojene, lekarka v nemocnici mi povedala ze mrcha by mi mala prist do 4 tyzdnov a mna od pondelka priserne boli v podbrusku ako pred mrchou, musim ale podotknut, ze mi sme s milovanim necakali vobec, po tyzdni ako som sa vratila z nemocky sme sli na to, podla lekarky nebolo treba pauzu, neviem co si mam mysliet o tej bolesti v podbrusku, ale velmi sa bojim ☹

sluninka
30. apr 2008

brunet..může to být ovulka, MS nebo těhu 😉

brunetkaa
30. apr 2008

sluninka, ale ze by sa mi tak rychlo - teda skoro chystala prist MS ?

poleva
30. apr 2008

brunetkaa ak nebudeš krvácať tak ešte si telo môže pamatať mrchu ale nemá čo vylúčiť...zatiaľ
alebo ovu bolesti

brunetkaa
30. apr 2008

boze, co by som si mohla na to dat, lebo sa bojim dat si nejake lieky lebo co ak som tehu ....

sluninka
30. apr 2008

brunet..jak léky? můžeš paralen pokud jsi těhu..ale neboj se a hlaně buď v klidu 😉

brunetkaa
30. apr 2008

a okrem liekov, nejake caje alebo len vitaminy neviete poradit ?

sluninka
30. apr 2008

brunet...jak tak počítám 13.4 potrat..což by teď ty bolesti mohli být ovulka...jestli to je vážně nesnesitelný,zkus ibalgin...hodně pij a buď v klidu

ivk
30. apr 2008

brunet - radsej chod k lekarke a povedz jej o tych bolestiach, moze to byt aj zapal

blackyxjr
26. máj 2008

ahojky holky
bola som na revizi pred dvoma mesiacmi...vcera mi prisla moja 2. ale dost hodne krvacam...nem8m bolesti ale je to take divne..jede to i vo vacsich kuskoch..neviete poradit jestli ste mali nieco podobne

jana.jaro
27. máj 2008

Ahoj Blackyxjr,no já měla po čištění dvě men.úplě hrozný lítali ze mě kusi.pak sem zvovu hned otěhot.a bylo to zase špatný tentokrát samovolnej hned na začátku.Měla jsem prý počkat až se to sklidní,Tet po tom samovolným mám men. úplně normální piju kontryhel.

ivk
27. máj 2008

ahoj blacky - ja mavam po MA tiez silnu MS, ale len 4 dni. Prve 2 MS boli asi najsilnejsie, mala som pri nich aj bolesti skoro cely cas, teraz su silne, ale bez bolesti. Myslim, ze casom sa to trosku upravi.

zuzub
28. máj 2008

Ahojte 25.04.2008 som mala missed abortion bola som 12tt, zatial mrcha nedorazila a nemam ani ziadne priznaky, ze by v blizkej dobe mala dorazit...je to normalne??? 😖 este sa chcem spytat ci mi viete poradit za ci sa uz mozem kupat a chcem chodit aj do posilky.dik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre