Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

janickabez
11. jan 2007

ahojky beruško leničko, jsi tu ještě???

lenkanemeckova
11. jan 2007

ano... 😉

lenkanemeckova
11. jan 2007

ale asi už pozdě... 😒 ... teď koukám, že si psala už skoro před 20 minutama... nějak sem to prošvihla...

janickabez
11. jan 2007

ahojky, jak je??? no blbá otázka vid?? 😅

lenkanemeckova
11. jan 2007

tak neprošvihla 🙂 ... no... jak sem psala víš... dře to, ale jde to... co člověku zbývá... musí jít dál...

janickabez
11. jan 2007

jsi na neschopence??? nebo vivádíš, pěkně odpočívej,

jak bylo v paříži, ani jsi mi všechno nenapsala, máte fotečky??

lenkanemeckova
11. jan 2007

to víš že máme fotečky...až je zpracuju můžu jich pár dát do albumíka na bereme se 😉 no a jaký to tam bylo... psala sem to jen tak ve stručnosti myslím na "Brnu" ... hezký, romantický... ale na můj vkus tam bylo dost hlično a rušno 😉 ... však ti můžu popovídat až se potkáme...

Na neschopence nejsem... když mě přijímali do nemocnice ptala se mě doktorka jestli potřebuju neschopenku... já sem se ptala na jak dlouho by to bylo... a ona že tak maximálně týden... to pro mě nemá cenu, takže sem to neřešila... takže sem si naplánovala volno... první představení mám sice už 15.týho... ale myslím že už to zvládnu... a začínám pomalu... jen pondělí úterý... a pak zas až do neděle volno... chci být co nejdřív fit, abyhom mohli snažilkovat 😀

lenkanemeckova
11. jan 2007

Jani... už pádím do postýlky... měj se a zas brzo ahoj...

lenkanemeckova
11. jan 2007

A taky moc nevyváděj 😉

janickabez
11. jan 2007

no mě v nemocnici řekli to samé,ale moje dr. nechala 14 dní doma, spíš kvůli psychyce, dala mi vycházky, abych mohla ven a nechala mě odpočívat, jsem zvědavá, co ti řekne ten nový dr. jestli k němu jdeš.
na srazík s tebou se moc těším, dofám, že to bude brzy 😉

lenkanemeckova
11. jan 2007

no já mám obvoďačku ještě v Brně a nechtělo se mě to nějak dál řešit... to je jedno... za tu neschopenku bych stejně moc peněz nedostala... a volno si udělám jak potřebuju... taky si myslím, že týden je málo... je dobře že si mohla být doma dýl 😉

Taky sem zvědavá... nakonec tam jdu až příští středu... aspoň to bude už dýl od revize a bude moci skontolovat jestli je vše v pořádku...

tak páček a dobrou... jak budu v Brně a budu mít chvilku určitě ti napíšu sms... 😉

janickabez
11. jan 2007

já jdu taky plavqat a chruokat... měj se ... jej mám nový číslo... hodím ho do ip.

lenkanemeckova
12. jan 2007

díky.. už ho mám přepsaný 😉

maly_strom
15. jan 2007

Kyretáž byla provedena 11.12.-cca. po 19:00 hod., první MS po kyretáži jsem dostala 11.1. - cca. po 19:00 hod. To jsem si ale uvědomila až pozdějc 😠 První den hodně silná, bolestivá, bylo mi špatně. Druhý den to už šlo, a v neděli už jen špinění. Dneska skoro nic. Tak nevím, jestli je tedy všechno v pořádku, co jsem četla, tak jste měly holky silnou a delší MS. Já jen 3 dny 😅

bobina27
15. jan 2007

ahoj Evi, tak ja hlasim, ze porad nic ☹ . Neboj, kazda to ma individualni, nektre prvni MS jen spinily, takze je urcite vse ok a tim ze to prvni den bylo silne, tak si urcite mela dost vysokou sliznici 🙂

maly_strom
15. jan 2007

Hani ještě chvíli vydrž, mně doktor řekl, že se MS může dostavit klidně až koncem ledna. Takže mě docela překvapilo, že přišla tak brzy.

svetluska.p
15. jan 2007

Kocky a nevsimli ste si nejaku zmenu v krvacani? Ja som pred potratom mala menzes 4-5 dni, teraz mam 7 a stane sa mi, ze aj v ten siedmy den este krvacam. nie silno, ale skratka farbim este. No musim povedat, ze je to v pohode. Ziadne bolesti nenormalne, ani silne krvacanie. Vsetko v norme.

divabara
15. jan 2007

Ahoj svetlusko.p, musim rici, ze mne se taky vzdy MS po potrate zmenila.Asi je to tema hormonama nebo je nevim...Proste asi priroda...

lenkanemeckova
17. jan 2007

Tak jsem dnes byla u toho novýho gynekologa... a jdu vám jen oznámit, že mi potvrdil, že nemám na nic čekat... vše je v pořádku... a tak se máme snažit hned... dokonce předepsal vitamínky, kyselinu listovou i utrogestan... 😉

unka
17. jan 2007

Ahojky všem,dnes jsem po delší době navštívila koníka a koukám kolik vás tu je ☹ Chtěla bych se s vámi podělit o názory.Prodělala jsem revizi 31.10. ve 12tt.Včera jsem byla na kontrole po 2.MS a doktorka mi předepsala listovku a Proveru.Prosím máte někdo zkušenosti s Proverou??

janickabez
17. jan 2007

Evi... já měla tu první 4.1. a taky jen 3 dny, taky mě to vyděsilo, ale zdá se být vše OK.... podle křivky BT to dnes vypadá i na novou ovulaci...asi to záleží na jedinci 😉

nikitazak
18. jan 2007

unka: prosim Te proveru odmitni...mam kamaradku gynekolozku a jednou jsem proveru taky chtela a ona mi to zakazala, ze jestli chci mit nekdy deti, tak proveru ani nahodou- rok, dva pote trva nez se obnovi funkcni cyklus.

svetluska.p
18. jan 2007

kocky a co je to ta provera? nejaky hormon, al. co?

nikitazak
18. jan 2007

je to antikoncepce.

lenkanemeckova
18. jan 2007

Nestačím se divit nad tupostí některých doktorů a doktorek... jak může něco předepsat, nevysvětlit co to je... a navíc ještě k tomu antikoncepci, když je evidentní, že se chcete snažit o miminko... nebo snad ne?

Holky po včerejší návštěvě nového gynekologa jsem naprosto prozřela... jestli máte sebemenší pocit, že váš gynekolog nedělá něco dobře... tedy že s váma hlavně nemluví a nevysvětluje... to je totiž dle mýho nejdůležitější... pak s tím můžeš totiž souhlasit či nespouhlasit, ale když ti něco dá ani nevíš co... těžko pak něco řešit... podle mě hned hledejte pomoc jinde... doktorů je dost... a proč si zrovna v tomto případě nevybírat to pravé... i když si třeba budete muset zajet o kousek dál... (když bude nejhůř musí vás stejně přijmout a vyšetřit kdekoliv) vždyť jde nejen o nás, ale hlavně o naše miminka... a ty přece musí být v té nejlepší péči!!!

galina75
autor
18. jan 2007

ahoj lenka
uplne s tebou suhlasim, ja som mala doktorku s ktorou som nebola velmi spokojna, ale keby som teraz opät otehotnela, tak idem urcite k inej/inemu. Problem u mna je ten, ze v rakusku- tu zijem, mozes zmenit doktora iba "kvartalne", takze ak ides v oktobri k doktorovi, mozes ho zmenit az v od januara.
Aj sa som sa poucila. Ta moja sa ma mesiac po cisteni, ked som prisla na kontrolu opytala, ako prebieha tehotenstvo? Bol tam so mnou aj moj manzel a skoro skamenel od udivu.
Takze budem urcite aj ja menit doktorku 🙂
drzim palceky. Gala

bobina27
18. jan 2007

ahojte holky, po jake dobe jste od revize dostali MS? A merila jste si nektera BT??

nikitazak
18. jan 2007

unkas. provera je puvodne lek proti nadorum, ale pri testovani zjistili, ze take zpusobuje zenam anovulacni cykly, tak se pouziva i jako HA. Ale normalni doktor ji zenam, ktere chteji deti nenapise. O teto HA bych uvazovala az pote co bych si rekla, ze deti uz mam dost 😉

unka
18. jan 2007

Hezký den všem
omlouvám se,že jsem včera nereagovala na vaše příspěvky.Vůbec mi nešel koník zkoušela jsem to snad každých 10 min. a nic.Ta Provera 5mg není antikoncepce je to prý lék na zpevnění sliznice,aby se mimčo lépe uhnízdilo.Mám ji brát od 16 DC po 10 dní 2x denně až do března a pak se prý můžem začít snažit.Dle mých info jse antikoncepce jmenuje Depo-Provera.

emmaelzer
18. jan 2007

ahoje dievcata, ja som tyzden po potrate a stale ma necistili, cakaju, ze placenta vyjde sama od seba, po akej dobe od potratu vas cistili?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre