Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

mirush01
9. dec 2011

@poisonblu citam,ze po 3 menstruacii zacinate opat snazilkovat tak by ma zaujimalo,ci aj nieco beries nejake tablety,vitaminy,caje alebo nieco podobne...ci to sa riesi az potom po otehotneni aby sa predislo dalsiemu potratu?

mirush01
9. dec 2011

@martinakl ahoj,aj som ju cakala az tak po 2-3 mesiacoch... ja sice paradoxne bolesti nemam silne,kym predtym som tiez slapala na ibakoch pocas MS,zato teraz mam pocit ze tou intenzitou som uz dobehla tych par vynechanych mesiacov... Hadam sa to upravi postupne... Tak drzim palec nech vo vhodny cas uz ani nepride 🙂

martinakl
9. dec 2011

@mirush01 Ja zase nikdy tak velke bolesti nemela. Po te prvni MS jsem za nekolik zase trochu spinila a pobolivalo me bricho, tak jsem radeji hned bezela k doktorovi a ten mi rekl, ze to je ovulace, ze to takhle nekdo ma 😀 Tak jsem se citila trochu jak histerka.. Ale byl v pohode, udelal radeji i UZ. Aspon treba na sobe ted poznam ovulaci.. Mne to asi dost rozhazelo...

poisonblu
9. dec 2011

@mirush01 prave doberam tretie balenie femibion 800, dnes som si kupila stvrte..prvy mesiac po kyrete som pila alchemilku...a este beriem treti mesiac B17 http://www.vegi.cz/sk/produkt/b17_apricarc_s_ma... - to mi naordinoval moj otec, lebo ma rakovinu, tak je posadnuty citanim o roznych doplnkoch stravy a vitaminoch....

mirush01
10. dec 2011

@martinakl V takychto situaciach sa ziadna zena nemusi citit ako histerka...ved nemozes vediet co sa deje,radcej ist k doktorovi a budes si ista a aj o nieco mudrejsia 🙂

mirush01
10. dec 2011

@poisonblu o femibione aj alchemilke som pocula akurat ten treti produkt nepoznam ale precitala som si o nom...vdaka za tip 🙂

poisonblu
10. dec 2011

@mirush01 tu B17 ja beriem len tak, je dobry na imunitu....otec ma donutil :D

cillamilla11
28. dec 2011

@lulina1 fu zavidim ti.aj ja som bola minuly tyzden na kyrete a cakam menzes a bola by som rada keby som opat otehotnela :( a keby sa to neskoncilo tak ako teraz..

cillamilla11
28. dec 2011

@poisonblu co znamena 8+4 tt? toto nerozumiem mne hovoril lekar ze som 9+3 tt tak som bola v 9 tyzdni alebo v 12tom??

poisonblu
28. dec 2011

@cillamilla11 tzn. 8. tyzden a 4 den....u teba 9.tyzden a 3 den

ika84
4. jan 2012

ahojte, neviete mi poradit? som 8 a pol týždna po kyrete a menzes nikde, ani sa necítim...test som si spravila dnes ráno, negativny =(...pila som aj alchcemilku...este nejake rady? lekar ma odbil, ze mam cakat a prist v juni...ale ja by som uz v juni chcela byt tehu...

lenka369
4. jan 2012

@ika84 ahoj ja som 1. ms dostala v 8.tyžden a 4 dni..po kyrete.je to tiež dosť dlho...este počkaj aspon týžden potom by ti lekar mal dať vyvolavačku a ak ani to nepomože nejake lieky... určite to nemože nechat..tak

mirka321
4. jan 2012

@ika84 ja som dostala prvú mrchu po kyrete po 8 týždňoch....
ak by to trvalo dlhšie, mala by sa pichnúť inj. na vyvolanie .....
a nepomýlila si sa , že v júni? máš ísť k dokimu?

ika84
4. jan 2012

@mirka321 nie nepomýlila, ved som vysla taká nahnevaná od neho...zatial som sa rozhodla ho nemenit, lebo ma vsetky pristroje a je celkom fajn...podarilo sa ti potom otehu?

ika84
4. jan 2012

@lenka369 tak cakam teda...a potom sa ti podarilo otehu?

lenka369
4. jan 2012

@ika84 zatial sme sa velmi nesnažili prešli 3 mesiace chceme počkať na 3. MS a potom sa budeme snažiť dufam, že sa to podari na prvý šup ako 1. krat ale teraz s uspešným koncom

mirka321
4. jan 2012

@ika84 zlatko mi chodíme na IVF
moje tehotenstvo bolo po IVF
u nás sa prirodzene nedá

ika84
4. jan 2012

@lenka369 tak to drzim palce naozaj 🙂

ika84
4. jan 2012

@mirka321 uf, no ja osm otehotnela tiez po liekoch , ale aspon ma uspokojilo ze sa to podarilo na prvy sup...drzim palce nech sa podari...

cillamilla11
5. jan 2012

@trpezliva hehe som natom rovnako:D aj ja pijem ten caj a tiez sa nan velmi tesim vzdy 😉 aj ja mam pocit ze mi to robi dobre prihrieva tam dole co treba aspon dufam :/ nemozme vediet na sto sto pero ci som v poriadku ale zatial sa citim dobre

jasin
6. jan 2012

Ahojte, ospravedlnujem sa zekopirujem prispevok z inej temy ale je to o tom istom:
Tesne pred novym rokom ma boleli prsia, preslo to, na novy rok som slabucko spinila- myslela som ze sa mrcha konecne rozbehne a nic
myslite si ze je to v poriadku? ci radsej ist za dr?. dnes je presne 31dni od..
ď.

olinka1111
31. jan 2012

ahojte ja som po potrate 9 tyznov a cakam na mz pred 4 dnami sa mi obiavilo spineni ateke slabe krvacanie ale naozaj vemli slabe tak teraz neviem tak to ma byt ale bo mam ist k doktorovi .dakujem

leeena_4
31. jan 2012

Ahoj, já jsem to dostala po potratu ve 13tt za 42 dní po zákroku.

olinka1111
31. jan 2012

ahoj te som po potrate 9 tyzden pred 4 dnami som zacala spinit a take slabucke krvacanie tak neviem ci to je poriatku lebo ja som cakala silne krvacanie .

ninka.b1
2. feb 2012

@ika84 ahoj ja som bola na kyret 29.12 a dr mi povedala, že ak do 10.2 nedostanem ms tak mam prisť to bude 6tyž. od vtedy... asi je to individualne 😒 na lekarovi ....

ika84
3. feb 2012

@ninka.b1 ahoj je skoro 13 týzdnov od kyretu a stále nic, ale bola som u lekára a dal mi hormony, tak ze o tri týzdne by sa to mohlo podarit ☹

ninka.b1
3. feb 2012

@ika84 fuuuu, to je riadne dlha doba 😒 a ja sa už neviem dočkať kedy bude za mnou prva ms ☹

ika84
3. feb 2012

@ninka.b1 no ono je to celkom pohodlne, kebyže nechcem babo 🙂

eileeen
4. feb 2012

ja som po kyrete dostala ms na 30.den 🙂

kacena85
13. feb 2012

tak babenky ja som sa konecne dockala mojej prvej ms!!!! po roku a dvoch mesiacoch
potratila som vo feb 2011 cize ms prisla par dni od mojho potratu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre