Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

lussya
20. sep 2013

@martinkatinka diki.. ja pijem doma cajiky z mäty a citronovej lipie.. tak pridam aj alchemilku. som zvedava... ja vlastne ani neviem, kedy mam ovu... 😅 to aby som si zacala na stare kolena merat aj bazalnu teplotu, alebo co.. 😀

vertyeux
20. sep 2013

@lussya to sa mi nepaaaci..ale snad ten dalsi cyklus to uz vyjde 🙂kyselinu listovu ozaj ber, ten alchemilkovy caj sa pije len do ovulacie, potom uz nie, lebo sa nemoze v tehotenstve a od ovuacie v podstate uz mozes byt tehotna. Ja si myslim, ze ani nam to nevyslo tento mesiac, tak uz len netrpezlivo cakam, nech co najskor dojde mrcha a mozme sa zacat opat snazit. tento mesiac skusim aj ja tu alchemilku, ja som ju pila tie dva cykly, co som sa zotavovala po kyrete, posledny som ju nepila, tak opat skusim, mozno pomoze 🙂

lussya
20. sep 2013

@vertyeux no ani mne sa to nepaci, ale raz to vyjde... 😉 no vsak si ju kupim, len cakam na vyplatu, len teraz som zacala pracovat, tak netrpezlivo cakam, kym bude oktober.
idem si vyhladat info na nete o tej alchemilke, lebo ma to zaujima...

martinkatinka
20. sep 2013

@vertyeux
@lussya áno, pije sa to od menzesu do ovulky, potom je prestávka dva týždne....tiež som to tak pila

lussya
20. sep 2013

@martinatinka diki... tak to aby manzel isiel do lekárne... vsak je doma, tak nech sa prejde.. 😉 ale som zvedava, ako si v maďarsku vypyta alchemilku.. keďže byvame v madarsku a manzel po madarsky ani ceknut.. chcela by som to vidiet. 😀 😀 😝
inac sme kazdy den na slovensku, mala tu aj do skoly chodi.. 🙂

janka228
20. sep 2013

@lussya
To ti verím, no žiaľ vždy sa to deje akosi naopak..ten kto túži mať dieťatko má len samé problémy a tie ostatné ktoré nechcú majú to šťastie a stávajú sa maminami. Ja som si tiež kúpila alchemilkový čaj, poradili mi ho dievčatá tu no ani som ho neotvorila a zistilo sa, že čakám bábätko 🙂 tak sa drž a ver že to príde.

vertyeux
23. sep 2013

@janka228
@lussya baby, ja som TEHOTNAAAAA 😀 v sobotu som mala mierne hnedkaste spinenie, soms i hovorila, ze asi zacina mrcha, ale zhodou okolnosti som si v to rano merala bazalnu teplotu a bola 36,9, tak sa mi to nezdalo. Navyse to spinenie som mala le rano a potom uznic. Tak som sa vcera rano tetsla, ze pre istotu, ci mam kupit tampony alebo nie a sup, boli tam //. vcera som este trolilinku spinila, ale to skor bol akoby taky zvysok hlienu bledulinkohnedeho a dnes uz zatial nic. drzte palceky, velmi sa bojim, ale snad to uz tentokrat bude ok 🙂

janka228
23. sep 2013

@vertyeux
Moja no vidíš 😀 gratulujem!!!!! Prajem hlavne veľa zdravia obom..všetko dobre dopadne neboj sa. Ty tehuľka jedna 🙂 kedy pôjdeš k lekárovi? Na prvý krát si otehotnela? Veľmi sa s teba teším krásna správa takto po ráno.

lussya
23. sep 2013

@vertyeux veľká gratulačka... super sa tesim s tebou... 🙂 😀 😉
ja este kramy, ale nic, po nich ideme na to.. aj tu teplotu si idem merat, nech sa nam zadari... 🙂
@janka228 a môžem ten caj pit aj ochuteny? alebo len ciste bylinky? lebo mne nechutia bylinkové čaje, skôr by som si tam dala citron a cukor a vtedy ich vypijem..

vertyeux
23. sep 2013

@janka228 ahoj, dakujem 🙂 hej, na prvykrat 😀 ale este stale tomu neverim, lebo priznaky som mala- unavu a stale mi je zima, len som tomu dako neverila a muz ma presvedcil aby som testla v nedeleu z ranneho mocu a bolo to tam 🙂 tak uz len dufam, ze bude ciarka silniet, takze este sa drzim nohami na zemi. idem si pospat, kym spi aj maly 🙂

janka228
23. sep 2013

@lussya
Ja si myslím že v pohode môžeš aj ochutiť 🙂 ja zas bylinkové čajíky môžem a vypijem ich aj bez ochutenia..veď vyskúšaj prvýkrát bez 🙂 prajem ti veľa šťastia a nech sa skoro zadarí 😀

janka228
23. sep 2013

@vertyeux
Sa teším veeeeelmi novidíš hovorila som, o chvíľu to príde a je to tu. Ja som si nestihla ani testíky kúpiť a hneď mi to doktorka zistila takže nemám doma odložené // paličky 😀 pekne si užívaj tehuľkovanie 🙂

vertyeux
23. sep 2013

@janka228 tie testy aj tak nevydrzia, zoschnu a su takeskarede 🙂 takze aj ja ich vyhadzujem, jednak aj preto, ze naposledy som si och podkladala hocikde po suflikoch a potom som si vzdy poplakala, ked som ich po potrate niekde nasla 🙂 dakujem

vertyeux
23. sep 2013

@lussya ja tiez bylinkove nemusim, ale tento mi fakt chutil. tak skus s isto mozes ochutit 🙂

lussya
23. sep 2013

@vertyeux @janka228 oki, vyskusam. mam uz doma, tak vecer si spravim. no a ja mam odlozene, uz osem rokov to je, testy ked som malu cakala.. 😉 a stale su pekne.. mala ich nasla minule, tak som pospominala...

vertyeux
25. sep 2013

kocky, mozno som sa to tu uz raz pytala, ale pre istotu este raz 🙂 obcas mam na toaletnom papiery taky zeleny hlienik- nie je to ako vytok, lebo toto sa mi objavi len raz za cas- je to akoby taky tahavy susnik ale zelenej farby. Nic ma nesvrbi, nepali, proste nic. ale ked som to mala minuly mesiac, tak mi dr. robila stery a ze mykoza, ale dal mi gynazol vag.krem a plus ja som si vzala tabletku mycomax. teraz sa mi to objavilo znovu, ale opat len teraz raz po cikani- tak neviem..nemali ste niektora nieco podobne? asi skocim zajtra na gyndu pre istotu :-/

janka228
26. sep 2013

@vertyeux
Toto som fakt nemala tak ti ani ja neviem poradiť..ja mávam občas taký výtok bielej farby nemáva inú farbu. Som to aj doktorke povedala a že je to ok pokiaľ ma nič nepáli a nesvrbí pri cikaní, vraj je to normálne v tehotenstve. Skús ísť radšej k doktorke, určite by som išla aby som bola na istom. Inak sa ako cítiš? Nebýva ti ráno zle? Drž sa a napíš ako si dopadla.

vertyeux
26. sep 2013

@janka228 chystam sa tam ist pobede, aspon na kultivacie, lebo sa aj bojim, aby sa takymto skory ultrazvukom nieco nepokazilo :-/ tak snad mi len spravi vyter a nebude ma ultrazvukovat 🙂 neverila by som, ze to niekedy poviem, ze nechcem vidiet ultrazvuk :-/ dnes som to zase uz nemala, tak snad nebudem u dr.za blazna. Trosku mi byva zle obcas, teda skor mi byva tazko, ani nie zle. Len ma teraz dost trapi zapcha a pritom teda pijem dost, len som citala, ze to je normalne. inak zatial uplne odlisne tehotenstvo ako s nasim Riskom 🙂

janka228
26. sep 2013

@vertyeux
To je asi normálne že nechceš vidieť ultrazvuk aj ja som sa obávala keď som išla druhýkrat to som bola v 8týždni potom mi robila na brušku. Koľkom asi môžeš byť? Či asi ani nevieš, že? Radšej sa uisti že ste v poriadku a na to čo si bude myslieť doktor kašli. Aj ja jej dávam teraz kopu otázok úplne blbostičky 🙂 ale chcem byť v poriadku čo sa psychyky týka.. Uvidíš čo ti povie držím palce.

vertyeux
26. sep 2013

@janka228 no bola som teda a zatial videl len gestacky vacok- presnejsie dva vacky 🙂 ale vraj to bolo na hranici detegovania, takze toe ste nemusi byt velmi presne, kazdopadne som podla MS 5+0t, ale kedze som mala posunutu ovulku tak som len asi 4+2, takze naozaj uplne zaciatocne stadium...no som zvedava, ci nakoniec nebudeme mat dvojicky 😅

janka228
26. sep 2013

@vertyeux

Jeeeeeej no to by bolo dve bambulky fazuľkaté 🙂 no som zvedavá potom určite napíš, budem držať palce nech je všetko len v tom najlepšom poriadku a to isto bude.

lussya
30. sep 2013

baby, super tesim sa s vami. a drzim palceky..
ja uz beriem aj kyselinu listovu a poctivo uz pracujeme na babetku. tak snad sa to podari aj u nas...

vertyeux
30. sep 2013

@lussya drzime palce, snad to tento cyklus vyjde 🙂
@janka228 no to by bol teda hlavne riadny sok! my uz jedno dieta mame a chceli sme mat 2, tretie az neskor, ak by to financne vychadzalo a do vacsieho bytu. ale co uz, ked to budu dvojky. tak to asi ma byt. a ziju aj viaceri v tojizbaku a da sa to 🙂 kazdy den nad tym rozmyslam, ze ci tam je jedno ci dve 😀 a ked aj dve, hlavne, nech su obe zdrave 🙂

lussya
1. okt 2013

@vertyeux no to je jedno kolko, hlavne nech je to zdrave a dotiahnes to do uspesneho konca.
no aj ja dufam.. som si robila uz test a este nic.. 😲 😎 no len pred tyzdnom mi skoncili kramy... ale tak cudne mi je. akoby som uz bola tehu, lebo mi je zle, som stale unavena a aj prsia ma bolia a su take vacsie... tak neviem, ci som si to vsugerovala alebo co... 🙂

vertyeux
1. okt 2013

@lussya vacsie prsia- ja som musela uz zmenit velkost podprdy, pouzivam tie, co som nosila, ked som kojila maleho-take mam naliate prsia 😀. a ty mas tak skoro ovulku, kolky DC si? ze ked ti len skoncila mrcha a uz testujes..

lussya
1. okt 2013

@vertyeux, ja som testovala len tak.. ze ci nahodou.. 😉 ale nic... no a ja vobec neviem, co je DC a tak.. ale presne pred tyzdnom mi skoncila mrcha, teraz mam cyklus po MA ze 29/5.
no pekne, si to este uzijes, kym porodis.. ale aspon sa muz tesi z velkych prs, ne? 😀

vertyeux
1. okt 2013

@lussya ani sa netesi, som zakazala akykolvek kontakt aspon do 12tyzdna 😀 a tak ma bolia, ze sa ma ani nemoze chytit, presne ako ked som kojila 🙂 DC znamena den cyklu, cize ked ti zacala mrcha tak to je 1DC. cize si ani nesledujes ovulku, hlien ani nic podobne a len sexujete kedy mate chut a snad sa podari. je tak? 🙂

janka228
2. okt 2013

@lussya
Ale určite sa podarí 🙂 malinký ružový drobček...to bude radosti 🙂 prajem ti to zo srdca.

janka228
2. okt 2013

@vertyeux
Presne tak, hlavne nech je miminko zdravé a pri svojich milujúcich rodičoch na inom nezáleží. Potom daj vedieť koľko fazuliek máš v brušinku 😀 My sme teraz od soboty čerstvý novomanželia 🙂 a bývame spolu v novom domčeku čo pre nás manžel postavil..no tiež tých peňazí nieje ktovie koľko. Ja som doma na PN no nevadí hlavne nech máme konečne vytúžené bábätko v náručí.

vertyeux
2. okt 2013

@janka228 jeeej, tak gratulujeeem 🙂 byvat v domceku je moj sen, ale momentalne je to nad nas financy ramec..ale mat domcek a donho babatko je super, je to o dost zlhcujuce aj pre mamicku, lebo ho moze pekne vybehat na dvorceku, vie mu tam pripravit plno aktivit. my panelakovi sa musime prisposobovat okoliu 🙂 urcite dam vediet, pojdem asi okolo 18.okt. alebo aj neskor 🙂 podla toho aka budem trpezliva.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre