• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

21. októbra 2017 
@lenuskaa33 ja som bola 27.7...a od vtedy som aj splnila a mala riadny menzes..
17. sep o 10:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavinocka16 fúha to ozaj? Ja som mala len to spinenie čo je po zákroku..v pondelok zavolam na gyndu...dakujem
17. sep o 12:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuskaa33 ja som bola na čistení z dôvodu zamlknutého potratu 13.7 a minulý týžden som musela ísť na vyvolávačku,lebo som len špinila,ale menzes nikde.Našla mi tam 2 cysty,ktoré bránia menzesu.Na 9 den od injekcie som ju dostala a ešte trvá,je to 6 den,tak hádam je to ešte ok :slight_smile:
17. sep o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielka7 dakuj3m.ja som mala kyrat v apríli a po 5 týždňoch prišiel menzes a teraz stále nič...
17. sep o 15:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuskaa33 skús zbehnúť k doktorke zajtra a uvidíš,u mňa tomu branili tie cysty.
Držím palce :slight_smile:
17. sep o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. Chcem sa s vami poradit. Doktorka my povedala ze som prekonala biochem.tehu. ze sa my dostavia nieco ako kramy a vycisti sa to samo. Chcem sa opytat kedy po biochem.tehu ste zacali znovu krvacat? Dakujem
21. okt o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenieta25 pri tomto tehu ms meska par dni,cca tyzden... ale dost zvlastna diagnoza... lebo u mna to bolo tak,ze testy pozitivne,ale postupne bledli.. az na 6 den meskania zrazu vo mne puklo a mala som zaroven potrat s menzesom... a tak to byva aj u inych, co citam vo forach a diskusiach
21. okt o 10:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@enusamt ja som to mala takto:, meskala my menstruacia, minul.tyzden v piatok som sla k doktorke zobrala my krv a povedala ze v maternici nic nevidi ze niesom tehotna. V piatok vecer som zacala mat mensie spinenie. Po vikende my v pondelok vola doktorka ze mam prist znova ku nej ze my vyslo hcg 222 podozdrenie na tehotenstvo. Isla som k nej v stredu. Zas ma pozrela a videla nieco ako mensi vacok v maternici. Zas my zobrala krv. A na druhy den vo stvrtok rano my vola ze pravdepodobne slo o biochem.tehotenstvo lebo hcg my uplne kleslo na 22. A povedala ze je to v poriadku. Mam cakat na menstruaciu akoby a ze sa to samo vycisti. Mne sa ale este nuc nespustilo. Mam len take hnede spinenie. Tak preto som sa pytala ze do kolkych dni by sa mi mala spustit menstruacia. Ci je to este skoro a mam pockat bejaky ten tyzden este?
21. okt o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenieta25 jaj takto... hned si to riesila... to je ina vec,ze si to hned zistovala z krvi.. ja som len cakala ci testy mi uplne pozitivnost ukazu...

isto do toho tyzdna to pride,jednoducho ako meskajuci menzes... cize na dalsi cyklus upl ne v pohode sa mozes snazit :slight_smile:
21. okt o 21:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok