Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

slavinocka16
17. sep 2017

@lenuskaa33 ja som bola 27.7...a od vtedy som aj splnila a mala riadny menzes..

lenuskaa33
17. sep 2017

@slavinocka16 fúha to ozaj? Ja som mala len to spinenie čo je po zákroku..v pondelok zavolam na gyndu...dakujem

danielka7
17. sep 2017

@lenuskaa33 ja som bola na čistení z dôvodu zamlknutého potratu 13.7 a minulý týžden som musela ísť na vyvolávačku,lebo som len špinila,ale menzes nikde.Našla mi tam 2 cysty,ktoré bránia menzesu.Na 9 den od injekcie som ju dostala a ešte trvá,je to 6 den,tak hádam je to ešte ok 🙂

lenuskaa33
17. sep 2017

@danielka7 dakuj3m.ja som mala kyrat v apríli a po 5 týždňoch prišiel menzes a teraz stále nič...

danielka7
17. sep 2017

@lenuskaa33 skús zbehnúť k doktorke zajtra a uvidíš,u mňa tomu branili tie cysty.
Držím palce 🙂

lenieta25
21. okt 2017

Ahojte. Chcem sa s vami poradit. Doktorka my povedala ze som prekonala biochem.tehu. ze sa my dostavia nieco ako kramy a vycisti sa to samo. Chcem sa opytat kedy po biochem.tehu ste zacali znovu krvacat? Dakujem

enusamt
21. okt 2017

@lenieta25 pri tomto tehu ms meska par dni,cca tyzden... ale dost zvlastna diagnoza... lebo u mna to bolo tak,ze testy pozitivne,ale postupne bledli.. az na 6 den meskania zrazu vo mne puklo a mala som zaroven potrat s menzesom... a tak to byva aj u inych, co citam vo forach a diskusiach

lenieta25
21. okt 2017

@enusamt ja som to mala takto:, meskala my menstruacia, minul.tyzden v piatok som sla k doktorke zobrala my krv a povedala ze v maternici nic nevidi ze niesom tehotna. V piatok vecer som zacala mat mensie spinenie. Po vikende my v pondelok vola doktorka ze mam prist znova ku nej ze my vyslo hcg 222 podozdrenie na tehotenstvo. Isla som k nej v stredu. Zas ma pozrela a videla nieco ako mensi vacok v maternici. Zas my zobrala krv. A na druhy den vo stvrtok rano my vola ze pravdepodobne slo o biochem.tehotenstvo lebo hcg my uplne kleslo na 22. A povedala ze je to v poriadku. Mam cakat na menstruaciu akoby a ze sa to samo vycisti. Mne sa ale este nuc nespustilo. Mam len take hnede spinenie. Tak preto som sa pytala ze do kolkych dni by sa mi mala spustit menstruacia. Ci je to este skoro a mam pockat bejaky ten tyzden este?

enusamt
21. okt 2017

@lenieta25 jaj takto... hned si to riesila... to je ina vec,ze si to hned zistovala z krvi.. ja som len cakala ci testy mi uplne pozitivnost ukazu...

isto do toho tyzdna to pride,jednoducho ako meskajuci menzes... cize na dalsi cyklus upl ne v pohode sa mozes snazit 🙂

kayla_gombosova
10. jan 2018

Je to tu aktuálne?

kayla_gombosova
10. jan 2018

15.12 som mala kyretaz v 8 TT. Čistila som sa dva týždne. Dnes je to od kyretu 26 dní. A začala som špiniť. To je ms či čo to je vlastne? 🙂 Ďakujem

shimanka
10. jan 2018

@kayla_gombosova ahoj áno to kľudne môže byť. Ja som dostala na 28 deň

kayla_gombosova
10. jan 2018

@shimanka v podstate to nieje ani menzes. Je to len také spinenie do hnedá by som povedala a s prepáčením také hlieny maličké tvamavohnede

shimanka
10. jan 2018

@kayla_gombosova no áno niečo také som mala aj ja a potom keď sa to rozbehlo tak už normálne.

91monika
10. jan 2018

Ja som potratila 30.8. a menzes mi prisiel 25.9. Ale bol normal ani bolesti ani nič zvláštne .....

kayla_gombosova
10. jan 2018

@shimanka a ak môžem vedieť kedy sa ti to rozbehlo? Lebo vždy mi ms začínal dosť silno

shimanka
10. jan 2018

@kayla_gombosova no tak do obeda to bolo slabé napríklad a k večeru silnejšie a na druhý ju deň už klasika. Ale nepamätám si to už úplne presne

majladka
20. feb 2018

Ahojte baby 🙂 prosim vas idem si po radu. 7.12. som bola na kyretazi pre MA v 12 tt, bolo to druhe tehotenstvo. Od vtedy som mala 3x spinenie s tym, ze posledne bolo az take tmavohnede. Myslite, ze to mam brat ako mrchu? Totizto aj rozostupy medzi tymi spineniami su vselijake. Najprv som mala na 24 den od predchadzajuceho, potom na 18-ty den. Dieta z prveho tehotenstva stale kojim tak neviem ci to moze byt aj tym ovplyvnene. Ale pred druhym tehotenstvom som mala uz normalny cyklus. Mate niektora podobnu skusenost? Dakujem za pomoc.

simona232323
21. aug 2018

Ahojte. Ako prebiehala vasa "prva" menstruacia po kyrete? Zmenilo sa vam nieco ? Ďakujem 🙂

lenuskaa33
21. aug 2018

@simona232323 ja som ju mala silnejšiu, aj prvú aj ostatné. Prvé tri dni

majladka
22. aug 2018

Ahojte.ja som mala dlho len spinenie a az na nejaky 4 mesiac som mala normalnu menstruaciu,ale taku ako aj predtym.nejako sa nezmenila,mozno troska dlhsie trvala.

dolynkag
5. sep 2018

Vie mi niekto poradiť? Som 29 dní po potrate /19 tt/ a už týžden mám iba slabé špinenie.... mám čakať, že príde ešte menštruácia, alebo čo to je? ide v piatok k lekárke, opýtam sa, ale ma to už hnevá, kedže neviem na čom som. Nemala som kyret, vyčistilo sa všetko prirodzene.

simona232323
6. sep 2018

@dolynkag Ja si myslim,ze za chvilu pride , tiez som mala nieco podobne ,az na to,ze som mala kyret

dolynkag
6. sep 2018

@simona232323 no bez kyretu je to trošku iné asi, ale dnes došlo slabučké krvácanie, tak dúfam, že je to ono.....

dolynkag
9. okt 2018

@simona232323 no prišla 30 dnoch, predtým týžden špinenie, potom pár dní tiež, dalšia došla za 31 dní...

evita1233
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cokoladka099
22. jan 2019

Ahojte chcem sa spitat bola som umelom prerušení tehotenstva 18.12 spinila som tizden po tom 16.1 som začala slabo krvácať a neviem ci to bola mrcha lebo bola slabá a trvala len 2 dní

veonika303
21. júl 2019

Ahojte ja som mala po kyrete 7.6 mala prvú menstruaciu 6.7 takže na 29 deň prisla úplne v pohode a trvala 7 dni dosť pomohol alchemilkovy čaj ktorý posilňuje maternicu

bona1393
30. dec 2020

Tak, presne po 6 týždňoch od potratu som dostala prvú menštruáciu. Potratila som v 11.týždni. Čistila som sa prirodzene na kyrete som nebola. Krvácala som cca 2 týždne. Som zvedavá koľko bude trvať M. A potom šup skúsiť bábätko 🙂

abcmajacba
1. mar 2021

@simi71 ahoj. Môžem sa spýtať?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre