Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

lauritka
27. mar 2008

kell ale na druhej strane mam take pekne vysoke teploty aj dostatocne dlhu lutelanu fazu..tak nechapem.... 😔
ze ho stale nie je dost. ved teplotu zvysuje prave progesteron produkovany zltym telieskom... som z toho jelen 😅

kell
27. mar 2008

jojo, pátrají fakt až snad po třetím potratu. Druhý potrat je pro ně ještě pořád nahodilý jev, ale nedokážou se vcítit do nás, že pro nás je to víc než nahodilí jev. ☹

akras
27. mar 2008

tělo si s námi prostě někdy zahrává a zkouší co vydržíme. Laurit, ale až přide tak bude tělo tak rozjetý, po tom absťáku, že to vyjde hned napoprvé 😀

laada
27. mar 2008

lauritka ty musíš být snad lékař...tyhle výrazy znám jen s doslechu ale vůbec nevím o co jde..... 😀

kell
27. mar 2008

To máš Lauritka pravdu, já mám utrogestan 21.-25.DC, dnes je 31DC a teplota je 37,3. Tak nevím jak to bude pokračovat, abych se Tě náhodou nesnažila dohnat ☹

lauritka
27. mar 2008

🙂 laada to nie..ale venujem sa tejto problematike posledne mesiace..kedze som sa tu nakazila s tehulkovskymi virusmi.. 🙂 a lekari toho vela nenarozpravaju..a hlavne nie v CAR..centrach assistovanej reprodukcie.. to je MONEY BUSINESS 🙄

akras
27. mar 2008

Kell 31 ještě jde, tak neboj 😉

kell
27. mar 2008

Lauritka a můžu se Tě zeptat, kdy ta teplota klesá? Myslím jak dlouho před MS!
😅

laada
27. mar 2008

jooo ták... já měřila chvilku teplotu a než jsem zjistila jak to funguje tak jsem otěhotněla takže jsem po prvním měření přestala... ale stejnak nevím jak se pozná nebo nepozná ovulka 😀

akras
27. mar 2008

Já to taky nevím 😒 tedy krom mé metody 😅

lauritka
27. mar 2008

kell zvykne tak dva dni pred MS...ale u niekoho neklesne vobec... ked si zrolujes tie moje grafy dole- tam to pekne vidno.. mne klesa..a vtedy viem, ze z tehu nic nebude este pred prichodom MS..ale su baby, ktorym klesne az po MS.. je to individualne.

kell
27. mar 2008

hm... já už vím, že těhu nejsem, tak už se těším na MS ať se můžem zase začít snažit 😉

adajar
27. mar 2008

Ahojky holciny vy me matete teda.

laada
27. mar 2008

kell v kolikátém týdnu jste přišli o mimi?

akras
27. mar 2008

Jak to matete???

bay
27. mar 2008

Cim? 😨

adajar
27. mar 2008

akras ja nekde cekam a vy jste uplne jinde. 😀 Ja mam dneska dobrou naladu

akras
27. mar 2008

kell přišla o mimi v 5tt.

adajar
27. mar 2008

bay akras vi to bylo ji a laada

akras
27. mar 2008

Já za to děsnou 😠 Nejradši bych se někam zahrabala a dlouho nevylezla.

lauritka
27. mar 2008

ladda ovulka je vtedy ked ti teploty vyskocia hore a tam sa drzia aspon 12 dni 😉 po MS su nizsie a po ovulacii su vyssie. 😅 je to ovulacny graf..tzv dvojfazova krivka ...ak si tehu..telota neklesa ale drzi sa hore.

adajar
27. mar 2008

lauritka tedak ja se v tom nevyznam a mela bych, ale resit to nebudu.

laada
27. mar 2008

nerozumím akras...

bay
27. mar 2008

Ale podla grafu vies kedy ovu bola, nie kedy bude, ze?

adajar
27. mar 2008

holky nejak se nechytam ocem ze je rec??

lauritka
27. mar 2008

ano bay..v podstate ovulku zistis az ked prebehla 🙂 ale su dalsie finty akopozorovat hlien a krcok... ale vam to nebude treba..vy nemate problem s otehotnenim 🙂 ..ta metoda je skor pre dlhodobe snazilky 😉

laada
27. mar 2008

lauritka to jsem z toho jednoho měření vypozorovala, ale žlutý váček nebo ta lute fáze to mi uniká ... 😀

bay
27. mar 2008

No ja by som to tak riesit nechcela pokial nebude nutno ☹ ja len ci som to konecne pochopila 😎 Lebo zpociatku som len cumela ze ake divne ciarky 😉

akras
27. mar 2008

laaduš, to byla reakce a Jaruš (s tou náladou)...štve mě práce - psala jsem to v Začínáme po potratu. nemá vůbec elán a nápady, co s dětma, přijde mi, že mi to nejde tak dobře jako dřív a jsem strašně utahaná. Chtěla bych práci, kde si můžu zalézt do kanceláře a nemuset se přetvařovat, když mi zrovna není hej. Ve škole tohle nejde, tam prostě musíš jet na plno furt.

adajar
27. mar 2008

akras a jak dopadla hospitace???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre