Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

akras
27. mar 2008

Tak už jsem udělal přípravu - to jsem rychlík, co - a pěknej flákač, ale co, kašlu na to, teď na nějaký velký přípravy nemám 🙂

adajar
27. mar 2008

bay ja vim ze to tak je opravdu chceme pockat ty 3 mesice. Zacit muzu v cervenci. Bay nerekli mi nic proc.

kapunka
27. mar 2008

no já v 5tt a brali to kyretou, ne vysátím...ale zkusíme to hned po první MS a hotovo 😎

bay
27. mar 2008

No mne Dr. v nemocnici hovoril ze po 6 tyzdnoch mozme snazit o prcka... Tak som sa rozhodla riadit sa tymto odporucanim 😀

kapunka
27. mar 2008

ajo, tak jsme to napsala dvakrát - počítač trochu zl 😖 obí

adajar
27. mar 2008

kapunka me vysvetlovali ze nejdulezitejsi je nezacinat v 6 nedeli a pak si to telo stejnak rekne kdy uz je pripraveny.

akras
27. mar 2008

kap, jasně, udělej to tak, jak se na to cítíš a věř svému tělu 🙂

adajar
27. mar 2008

akras ty jsi uzasna

kapunka
27. mar 2008

to ján věřím!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ještě že tu jste...i když teda, já jsem kapku starší... 😠

adajar
27. mar 2008

holky verte ze telo vi samo moc dobre jestli uz je cas nebo neni. 😀

laada
27. mar 2008

bay taky nechápu, že každej doktor řekne něco jinýho ...a adajar jsme "skoro" stejnej případ a mě řekli půl roku.... vyčkat 😠 že se nedohodnou

bay
27. mar 2008

njn. Dopriat mojmu telu po com tuzi, tak som uz tyzden tehu 😀

akras
27. mar 2008

Holky, já to tak ráda slyším, že po šestinedělí - to už mám za pár 2.4. 🙂 , ale uvidím, co na té kontrole a jestli se na to budu cítit. teď bych na to hned hupla, ale myslím, že pak budu mít trochu strach, takže to nakonec dopadne na ten květen.

adajar
27. mar 2008

kapunka a neni to jedno ja budu nejmladsi a co taky jsem potratila no

¨ladus me to vysvetlovali driv rikali strikne pul roku protoze se to ucili a to rikali vsem a ty zensky to stejnak nevydrzeli a ted je lepsi kdyz zacnou driv aspon pro jejich psychiku. - omlouvam se zachybi jsem dislektik

akras
27. mar 2008

bay - přesně
Jaruš, děkuji, ještě chvíli mi můžeš říkat, že jsem úžasná, hezky se to poslouchá 😀 😀

kapunka
27. mar 2008

no - mě říkal doktor, že to mimoděl. ta srůsty mohlo bejt i kvuli věku ☹

adajar
27. mar 2008

akras je to proste zvlastni ale telo dokaze rict co chce. Me teda doporucili opravdu pockat ty 3 mesice.

akras
27. mar 2008

Teď na nově povídaj c přehledu zpráv něco otěhotném muži v Oregonu 😅 Tak to bych to příště mohla hodit na manžu 😀 , třeba by byl úspěšnější 😕

adajar
27. mar 2008

akras a kdo jinej nez mi ti to rekne???

kapunka neboj. kolik ze ti je???? Ja ti pak reknu neco co te potesi jo???

bay
27. mar 2008

No mne tiez mnoho ludi hovorilo ze kedysi po potrate zena musela cakat pol roka az rok, ze mam byt rada ze mi kazali len 3 mesiace 😠
Na snazenie sa mozem chystat kolko chcem, kym nepride ms tak si mozem piskat 😠 😠
Adajar a ktory rocnik si?

adajar
27. mar 2008

akras jenze to je bejvala zena

akras
27. mar 2008

Ajdar, kolik ti je (jestli to není tajné 😉 )?
Já budu mít v dubnu 25.

bay
27. mar 2008

To co vam davaju v spravach?!? 😨

adajar
27. mar 2008

bay me je cerstve 23 den po narozeninach jsem zacala potracet. ☹

adajar
27. mar 2008

tajne to neni ja jsem totiz drzticka proriznuta tak vsechno na sebe prasknu. 😀

bay
27. mar 2008

Tak som mladsia 😉 Blby to narodeninovy darcek 😠

laada
27. mar 2008

Jaruško mě právě, že doktorka řekla čekat půl roku né tak kvůli psychice, ale kvůli tělu, protože přijít o mimi 21 je pro tělo a dělohu hroznej záhul a ke všemu ještě ten zánět pl. obalů, který byl rozsáhlý protože ten obal byl opravdu velkej.....

já kdybych měla poslouchat tělo tak jsem těhotná hned v únoru.... mě je fyzicky dobře i ty 2 MS probíhají krásně podle plánu a bez bolesti....

akras
27. mar 2008

Ahaaa, tak to jo, to už jsem nestihla...ale i tak je to teda kuriozita 😀

bay
27. mar 2008

To ako zenska sa dala preoperovat na chlapa a potom otehotnel/a? A to sa jej/jemu ako podarilo?? 😨 🤐

laada
27. mar 2008

jééé to jste mladinký tak já jsem tady nejstarší pardál 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre